Truffle

Regisztráció: 2009. október 1. (10 év)

Nem: nem publikus

3 2015-06-15 3,2
Time Lapse

2 2015-06-12 3,3

2014-08-12 18:33:21 Die Welle (2008) / A hullám Truffle (3) #38

Egy újabb elherdált lehetőség. Kiváló alapötlet, ízetlen, klisés kivitelezéssel. Kár érte.
Azt ugye tényleg nem gondolták komolyan, hogy a történet mindössze 1 hetet ölel fel?Ez nem egy Zimbardo féle izolált környezet, ahol speciálisan szelektált társaság vesz részt a teszten, hanem egy gimi, átlag tinikkel.

Azért azt leszögezhetjük, hogy ha nektek van igazatok, akkor ritka felkészületlen volt az egész küldetés. Ami gondolom egy ilyen gigászi projekt esetében szintén elég valószínűtlen. Egyébként én a 2 perces szerelési időn akadtam ki..

Rég láttam ennyire (látszólag)régimódi sci-fi-t, és nagyon jól esett. Bár szerintem az egész felszültség egy logikai hibára épül.A kommunikációs rendszert miért nem próbálták soha többé megjavítani? Hisz mint kiderült a végén, két perc alatt szerelhető volt. Inkább elindultak süketnémán egy új bolygó felfedezésére...Kár. Ettől eltekintve tényleg nagyon jó és rég várt film.

2012-12-04 16:28:36 Bibliothéque Pascal (2010) Truffle (3) #39

Kicsit már unom T-I. Orsolyát. Lehet, hogy Hajdu filmjei is ezért tetszenek egyre kevésbé? Üdítő volt viszont a román színészek játéka (a standard Hajdu stáb is elvesztette már a varázsát). Úgy érzem sokat akart mondani ez a film és óriási potenciál volt benne, de sajnos ez nem jött ki.

2012-12-04 16:24:46 Off Hollywood (2007) Truffle (3) #39

Mindig nagy várakozásokkal ülök le Hajdu Szabolcs filmjeit megnézni. Az Off Hollywood esetében kár volt. Sajnos egyáltalán nem tudtam ráhangolódni a filmre. Mindig amikor már kezdett érdekelni a dolog, jött egy jelenet, ami nem engedte, hogy szeressem ezt a filmet. Szerintem néhány jelenet botrányosan elcsépelt és olcsó, míg néhány csak szimplán zseniális. Például Adél és a férje közti veszekedés, az egyik legjobb amit valaha láttam. A futós jeleneteket meg mintha már láttam volna párszor, csak sokkal érdekesebben (pl Macerás ügyek). Ami a legjobban zavart,hogy néhány jelenetnek, szerintem semmi köze nem volt a filmnek, de úgy alapjáraton kevés kohézió volt a jelenetek között. A színészek is ingadozó minőségben játszottak. Zseniális+nézhetetlen= Elmegy

Úgy látom a kettős mérce igencsak általános lett manapság. Fura, hogy szinte csak olyan emberek szólalnak meg itt a fórumban, akik szerint a film rossz, vagy nézhetetlen. Nem értem, hogy mit vártak. Azt hogy ez a rész majd zseniális lesz az előző 4 nézhetetlen után? Én nem nézek meg 5 részt egy általam rossznak tartott sorozatból, hacsak titkon nem élveztem (csak azt ciki vállalni). A Kaptár 1-et láttam, nem tetszett, és már azt sem tudom, hogy hányadik résznél tart, mert nem érdekel.
Mostanában mintha divatos lenne lázadni a divat ellen, de erről tőlem sokkal okosabbak már sok éjszakát végigvitáztak valahol.
Ez a film cseppet sem nézhetetlen, és méltatlanul van ennyire lepontozva. Vannak ettől ezerszer rosszabb filmek, elég csak bekapcsolni a tévéteket...

2012-08-21 20:12:00 Issiz adam (2008) / Alone Truffle (5) #2

Eltelt egy pár év azóta, hogy láttam ezt a filmet, de a ami napig bevillannak képek, érzések belőle. Okozhat egy nagyon egyszerű, hétköznapi történet katarzist? Igen.

Scusi... mindig...

A metálra verekedés mindíg gyanús!

2011-06-13 11:11:48 Samson and Delilah (2009) Truffle (2) #1

Vannak filmek amikben a szereploknek nem kell feltetlenul beszelnie, mert anelkul is rengeteg minden tortenik a filmben (pl: Bin Jip). Ebben a filmben viszont semmi, de semmi nem tortenik az egvilagon. Ki akar vegignezni egy nemafilmet, amiben a szereplok nem csinalnak semmit? Ugye! A film tortenetet 2 mondatban el lehet mondani sajnos. A karakterekrol sem tudunk meg semmit. Nagyon sajnalom, mert oriasi varakozassal ultem le ezele a film ele. ( Egykoron harcosak voltak nagyon tetszett) A fenykepezes az egyetlen pozitivum, az nagyon szepre sikerult.