Danesz99

Regisztráció: 2009. szeptember 30. (11 év, 8 hónap)

Színészek: Chuck Norris, Masuka, Ponijao, Uggie

Matches

4 2021-06-17 ?
Régi nyár

4 2021-06-11 ?
Spiral: From the Book of Saw
Spirál: Fűrész hagyatéka

Feeling Through

5 2021-05-31 4,4

2021-06-16 19:42:48 [In Memoriam...] Danesz99 #2882

Szomorú hírek:
Meghalt Lisa Banes, akit pár napja gázolt el egy elektromos roller.
És elhunyt Nagy Zoltán, a Família Kft. Kövér Lajosa.

Az Egri csillagokban a robbanásoktól szédelgő pacik.

Leültem, egy-két jelenetbe belenéztem, aztán azon kaptam magam, hogy másodszor is végignéztem. Ez a bő 100 perc úgy tökéletes ahogy van. Nyilván bele lehet kötni, lehet kritizálni, de minek?! Kihozták belőle a maximumot. Vannak benne fölösleges részek (divatbemutató, ismeretlen emberek benyomásai a sorozatról), de amennyire 'zavartak' ezek az első megtekintéskor, most már ezek is bőven elfértek benne. Nem tudom mi a legmegfelelőbb jelző erre, nem is kell, egyszerűen jó nézni, jó őket újra látni együtt, hallgatni ahogy nosztalgiáznak (bármeddig elhallgatnám őket - ahogy bruce írta: Ha ez a 6 ember csak a hüvelygombáról beszélgetett volna 1,5 órát azt is szivesen végighallgattam volna - így vagyok vele én is) és igen, ez a hat színész ma így néz ki, ennyi idősen, tudomisén mennyi plasztikai műtét után. Nem az én tisztem eldönteni hogy jól tették-e amit tettek, nem ismerem az életüket, ők sem az enyémet, nem tudom mit miért tettek, engem csak az érdekel, és legyek ezáltal önző, amit ebben a filmben és a 10 évad 236 részében látok. És amit látok, arra nincs jobb szó, mint hogy tökéletes. Tettem egy próbát, illetve többet, megnéztem pár részt és egyszer sem jutott eszembe egyikük arca sem ebből, hanem szimplán élveztem minden másodpercét mint mindig. És fogom is ezután, bármikor... A végén amikor búcsúznak és a főcímdalt látjuk, hát, bizony újra a zsepiért kellet nyúlnom. Az egyik kedvenc filmem (Sleepers) zárójelenetére emlékeztetett: ("Különleges éjszaka volt, bárcsak sose ért volna véget, az volt a mi happy endűnk. Akkor voltunk utoljára együtt.") Szívből kívánom hogy ne így legyen! (ChrisAdam (#13), köszi) És még annyi, hogy nem sok film képes arra, hogy még a főcímdal előtt megkönnyezzem, mert lehet ez akármennyire megrendezett, azok az ölelések az elején nagyon is őszínték és tényleg szívből örülnek egymásnak. Ezt akárhányszor újranézném és fogom is sokszor.

2021-06-05 13:46:37 [Foci EB 2021] Danesz99 #6

A minap elment mellettem a magyar válogatott két autóbusza, rendőri felvezetéssel of course. Bőszen integettünk nekik, találkozott is a tekintetünk szinte mindenkivel, de csak egy, egy integetett vissza. Némi csalódottság lett úrrá rajtunk, de teljes gőzzel szurkolunk nekik. Készítsd be a nyugi piruláidat Ronaldo, jövünk!! (:

A Harag elején meg szóltak, hogy a 3D-s cucc aznap nem mükszik szóval 2D-ben tolták le, de a székek alattunk ugyanúgy mocorogtak, rezegtek és tolták a füstöt az arcunkba.

Így sikerült már nem tudom mi helyett megnézni a Megdönteni Hajnal Tímeát, amit nagyon nem akartunk látni... :)

2021-05-16 22:32:17 Willow (2019) / Fűzfa Danesz99 (5) #10

Igen, én is meg akartam kérdezni a macitól, hogy mitől kimódolt álművészfilm ez? Meg aztán azt is hogy mit jelent ez pontosan? De tényleg csak azért, mert érdekel, semmi negatív fel/alhang!!

A Potyafuvar ismertetője részben lelövi a poént. Javaslatom: Egy taxizás káoszba fullad.

2021-05-16 10:39:38 Potyafuvar (2018) Danesz99 (3) #6

A srác a csomiban végig csendben volt?? Avagy le volt ütve és azért nem adott ki hangot. És ezzel meg is válaszoltam magamnak a kérdést. (:

Sziasztok,
Ez a film kétszer van fenn.
köszi