Sántha Orsolya

Regisztráció: 2009. szeptember 25. (12 év, 9 hónap)

Rendezők: Sofia Coppola
Színészek: Benedict Cumberbatch, Cate Blanchett, Christopher Walken, Dolph Lundgren, Emma Stone, Emma Thompson, Karl Urban, Kevin Spacey, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Scarlett Johansson
Műfajok: akciófilm, animáció, sci-fi, szerelmi történet, vígjáték
Korszakok: Imádom a '80-as és '90-es évek filmjeit.

Nem: nő

3 2021-11-04 3,7
Scusate se esisto!
Bocs, hogy élek
4 2021-09-12 ?

Végre megint egy szórakoztató családi kalandfilm. Kevés ilyen van manapság. Egy percig sem untam, sokat nevettem.

2021-11-04 16:26:56 Unfaithful (2002) / A hűtlen Sántha Orsolya (3) #8

Érdekes volt Gere-t, aki általában szívtipró, a felszarvazott férj szerepében látni. Hangulatos film, érzékenyen ábrázolja a házaspár összetartozását. Az utolsó jelenet is tetszett, bér nem ilyen befejezést vártam. Kíváncsi lennék az eredetinek mi lett a vége.

Totál nézhetetlennek tűnt a bemutató alapján, ezért is nem néztem meg korábban. Ahhoz képest elment egynek :D

Új gyereknek minden vicc új. Újra itt a hasadt személyiség-filmek kora? Nem hiányzott.

Komolyan, ez jó is lehetett volna, legalábbis szórakozásnak. Ehelyett egyre blődebb, logikátlanabb, a főszereplők teljesen hülyék, a végére már csak röhögtünk.

2021-03-20 18:47:20 Weekend (2011) / Hétvége Sántha Orsolya (3) #1

Szerintem Russel nem volt hetero a film elején, csak még nem bújt elő. Jó a kémia a főszereplők közt.

Totál eszembe juttatta milyen érzés volt 14 évesen először szerelmesnek lenni.

Nagy szám volt ahogy fővárosunk nem önmagát alakította ebben a filmben, ez megadta a vicces alaphangulatot. Kissé vontatottnak tűnt a sztori egészen a már említett fordulatig, amikor is totál felébredtem és csak néztem ki a fejemből, mert erre tényleg nem számítottam. Azért jó volt látni Kurt Russellt, Matt Dillont és Jay Baruchelt is, utóbbi karaktere nagyon könnyen megkedvelhető, de az igazi kedvenc karakterem Sam volt, tőle kikészültem. Keveset szólt, de annál nagyobbakat. Ennek ellenére sem vitt rá a lélek hogy 4-est adjak. Egyszer nézős.

Nem olyan nyálas, mint a hasonló témájú amerikai filmek. Valahogy közelebb marad a valósághoz. Nagyon hangulatos film. A szereplők gyarló átlagemberek, messze a tökéletességtől és így sokkal könnyebb kedvelni őket. Ez nem vígjáték, az tuti, bár vannak kedves, megmosolyogtató percei is.

Ahol lehetett elrontották ezt a filmet. Minden mozzanatába simán bele lehet kötni és nem is elég szórakoztató vagy izgalmas. Örültem hogy Ben Affleck karaktere halt meg, mert a felvezetésben vázolt jó ember helyett totál elcseszett fazon volt. Az utolsó jelenet miatt úszta meg a nézhetetlent. Persze az egyetlen értelmes karakternek volt csak ennyi esze. Simán kihagyható.