Sántha Orsolya

Regisztráció: 2009. szeptember 25. (8 év, 3 hónap)

Rendezők: Sofia Coppola
Színészek: Christopher Walken, Dolph Lundgren, Emma Stone, Emma Thompson, Kevin Spacey, Scarlett Johansson
Műfajok: akciófilm, animáció, sci-fi, szerelmi történet, vígjáték
Korszakok: Imádom a '80-as és '90-es évek filmjeit.

Nem: nő

3 2017-12-25 3,3
12 Men of Christmas
Karácsonyi naptárpasik
2 2017-12-25 2,2

Szigorúan eredeti nyelven fogyasztandó. A fordítás borzalmas, igazi lost in translation szituáció. Remek film.

Gyermekkorom nagy kedvence. Remek családi mozi.

Nagyon hangulatos, eléggé optimista, emberi kapcsolatokról, az emberi természetről, inkább benyomásokban és történésekben, mint mélyanalízisben. Imádom benne Luke Wilsont.

2017-12-25 19:55:25 Joséphine (2013) Sántha Orsolya (2) #1

Aranyos lehetett volna a film, egyszeri romkom szórakozásnak megtenné, ha a női főhős nem ennyire eszméletlenül ellenszenves. Egy lusta, buta, hazug liba, aki folyamatosan a nagy szerelemre vágyik, de a világon semmit nem tesz érte, plusz akkor sem ismerne fel egy ígéretes pasit, ha a képébe tolnák.

2017-12-25 19:49:17 Coming out (2013) Sántha Orsolya (2) #58

Közepesen szórakoztatónak találtam és az alapötlet rengeteg jó poénnak adhatott volna talajt, de a vége szánalmas, komolyan, nem tudtak jobbat kihozni ebből? Hihetetlen, hogy ezt találták a legjobb megoldásnak: a totál homoszexuális főhősből heterót csinálni. Ez milyen üzenetet közvetít? Pedig lehetett volna ebből jó filmet csinálni.

Ez nem vígjáték, hanem dráma. Sablonos. Éppen ezért vágott mellbe a befejezés. Az imdb pontszámot még így sem értem, de azért egyszer simán megérte megnézni, a vége miatt.

Borzasztó volt, rengeteg logikátlanság, a vége meg totál lecsapta a biztosítékot. A gyilkos kamion :'D, minden felrobban, de a fájásokkal küzdő nő közben egyedül megszült és boldogan vigyorog.

Újra megnéztük tegnap, még mindig jó volt. Csak az vicces manapság, hogy folyton telefont keresnek :D

Erősen gondolkodtam, hogy rossz vagy nézhetetlen. Nagyon unalmas. És akkora ciki, hogy elsőre elkapják a védelmezőket, de a szimpla, különleges képességek nélküli katonák értük jönnek és simán kiszabadítják őket. A főgonosz annyira gagyin néz ki. És komolyan úgy fejeződik be, mintha folytatni akarnák.

2017-11-18 19:43:04 Our Souls at Night (2017) Sántha Orsolya (4) #2

Kedves, érzelmes, őszinte film. Néhol aranyosan vicces. Tetszett, ahogyan kibomlott a kapcsolatuk, ahogy megnyíltak egymásnak, fokozatosan. Nagyon drukkoltam.