Sántha Orsolya

Regisztráció: 2009. szeptember 25. (11 év, 5 hónap)

Rendezők: Sofia Coppola
Színészek: Benedict Cumberbatch, Cate Blanchett, Christopher Walken, Dolph Lundgren, Emma Stone, Emma Thompson, Karl Urban, Kevin Spacey, Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Scarlett Johansson
Műfajok: akciófilm, animáció, sci-fi, szerelmi történet, vígjáték
Korszakok: Imádom a '80-as és '90-es évek filmjeit.

Nem: nő

3 2020-10-25 ?
Desperados
Kétségbeesettek
3 2020-10-23 ?

Nagy szám volt ahogy fővárosunk nem önmagát alakította ebben a filmben, ez megadta a vicces alaphangulatot. Kissé vontatottnak tűnt a sztori egészen a már említett fordulatig, amikor is totál felébredtem és csak néztem ki a fejemből, mert erre tényleg nem számítottam. Azért jó volt látni Kurt Russellt, Matt Dillont és Jay Baruchelt is, utóbbi karaktere nagyon könnyen megkedvelhető, de az igazi kedvenc karakterem Sam volt, tőle kikészültem. Keveset szólt, de annál nagyobbakat. Ennek ellenére sem vitt rá a lélek hogy 4-est adjak. Egyszer nézős.

Nem olyan nyálas, mint a hasonló témájú amerikai filmek. Valahogy közelebb marad a valósághoz. Nagyon hangulatos film. A szereplők gyarló átlagemberek, messze a tökéletességtől és így sokkal könnyebb kedvelni őket. Ez nem vígjáték, az tuti, bár vannak kedves, megmosolyogtató percei is.

Ahol lehetett elrontották ezt a filmet. Minden mozzanatába simán bele lehet kötni és nem is elég szórakoztató vagy izgalmas. Örültem hogy Ben Affleck karaktere halt meg, mert a felvezetésben vázolt jó ember helyett totál elcseszett fazon volt. Az utolsó jelenet miatt úszta meg a nézhetetlent. Persze az egyetlen értelmes karakternek volt csak ennyi esze. Simán kihagyható.

2020-09-24 15:41:21 Enola Holmes (2020) Sántha Orsolya (2) #2

Annyira csalódott vagyok. Az utóbbi évek Sherlock Holmes adaptációi után itt ez az új csavar a történeten. Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Sam Claflin és Helena Bonham Carter!!! Hú, de vártam. Hú, de nagyot estem pofára. Unalmas. Sam Claflin játéka rendben van, Millie borzalmas, mint egy amatőr színtársulat nem túl tehetséges tagja, a többiek elmondják a szöveget és ennyi. Henry és Helena súlytalanok, komolyan. Az év csalódása. Nem érdekes, nem izgalmas, nem vicces, semmi.

2020-09-23 21:44:11 Spectral (2016) Sántha Orsolya (2) #3

Gyerekek, ez Budapest :D
Az alapötlet jó, sajnos a részletek és a kivitelezés már nem. Ráadásul el is nyújtották rendesen. Kár érte.

2020-04-21 18:54:36 Pixels (2015) / Pixel Sántha Orsolya (3) #31

Tök jól szórakoztam, egy nagy mesének indult az egész, ötletes volt, vicces. Kár, hogy ezt a Q'bert karaktert beletették. Attól kezdve szintet esett az egész. Aztán a végén ráadásulQ'bert Lady Lisává változott, meg aztán a kölykeik, na, az sok volt. Ahelyett, hogy mondjuk visszaküldik Lisát mint egy trófeát, vagy bármilyen, tényleg bármilyen más megoldás csak jobb lehetett volna.

2020-04-20 10:28:00 Underwater (2020) / Árok Sántha Orsolya (2) #33

Nos, csak azért nem nézhetetlen, mert valahogy csak végignéztem.

2020-04-05 04:54:07 Black Rain (1989) / Fekete eső Sántha Orsolya (3) #12

Akkoriban nagy szám lehetett és szerintem elég szép teljesítmény, hogy még most, 30 évvel később is nézhető. Alapból szeretem a zsarupárosokról szóló filmeket, Garcia simulékony, sármos, nyugodt karaktere jól kiegészíti Douglas nyers, türelmetlen, hirtelen figuráját. Japán bizonyára nagyon egzotikusnak számított akkoriban és biztosan sokat adott az élményhez, hogy szinte végig ott játszódik, bár szerintem az ország és a japán emberek ábrázolása eléggé előítéletes és sablonos.

2020-03-31 20:46:43 Horns (2013) / Szarvak Sántha Orsolya (3) #10

Na, így elrontani valamit, ami ennyire ígéretesen indult! Nagyon érdekes és újszerű volt, még a hihetetlen részeken is elég könnyen túltettem magam emiatt, aztán iszonyú zs-kategóriás trash-be ment át kb. az utolsó húsz percben. Még azt is kibírtam valahogy, amikor túlélte a felgyújtást és a csaj nyakláncától rendbejött, de azután teljesen elrontották. Onnan már csak röhögni tudtam, annyira kínos volt. Szerintem aki kitalálta a végét, az is minden létező drogot beszedett, mint a főszereplő bátyja a filmben, mert más magyarázat nemigen lehet erre. kár érte.

2020-01-06 14:40:30 The Dinner (2017) / A vacsora Sántha Orsolya (2) #3

Egyetértek. Nagyon jól indult, aztán a végére nesze semmi. Pedig nagyon kíváncsi lettem volna milyen megoldást tartogatnak a készítők.