1100101

2014-01-31 11:18:24 No Man's Land (2001) / Senkiföldje 1100101 (4) #8

Nem rossz film. Plusz a gránátos rész egy jó kis hasonlat is.

előzmény: Szívtiproimi (#5)

2014-01-24 23:56:29 Dredd (2012) 1100101 (4) #65

Serbuan Maut sci-fi verzió. Jó az atmoszférája is, néhol egészen anime-s.

2014-01-08 01:01:41 Jagten (2012) / A vadászat 1100101 (4) #176

A cikkekre reagálva: a jólétben már nem tudják mit csináljanak...
Ez akár gondolatébresztőnek is jó lehet akár a filmhez is. A "csőcselék" egy kis izgalomra vágyik.

előzmény: popcorno (#167)

Tipikus parasztvakítás. És nem az a paraszt, aki ért a földhöz.

előzmény: Dynast Grausherra (#16)

2014-01-08 00:32:58 47 Ronin (2013) / 47 ronin 1100101 (?) #27

Hallottál olyanról, hogy megérzés? Vagy csak simán olvass véleményeket. A bemutatót láttam, és mintha nem is kapcsolódna semmilyen szinten a hasonlatos című 1941-es filmhez. Javíts ki ha tévednék, de nem azt dolgozná fel?
Egyébiránt, HA nem tűnt volna fel: mit keres egy NEM japán szereplő japán szerepben? Ez neked mi jelent?

Az utolsó szamuráj sem hiteles számomra. Sajnos láttam...

előzmény: opposition (#25)

2014-01-08 00:21:41 Bullitt (1968) / San Franciscó-i zsaru 1100101 (3) #34

Felületes, közepes tempójú, amit a hirtelen vég zár le. Bár ki lehet következtetni mi fog történni, mert utalás van rá. Végül is, elég hétköznapi vég. Bár, amikor kétszer is mutatják a végén a pisztolyát, azt hittem majd jön valaki, felveszi aztán hátba lövi.. Ha valakinek egy autós üldözés is elég a "zseniálishoz", az menjen inkább autóversenyre, vagy Matchbox-ozzon otthon.

Nem akarom porig alázni, szóval: tipikus. A zenéje, amit talán meg lehetne említeni. Persze nem az összes -csak úgy néha.
Ez volt az első, és talán utolsó találkozásom James Bond-dal. Ezt is csak azért, hogy igazolást nyerjen: nem való ez nekem.

2013-12-30 11:03:35 47 Ronin (2013) / 47 ronin 1100101 (?) #24

Tessék megnézni az eredetit! Ne ilyen hiteltelen sz@rokat.

2013-12-12 23:36:51 Chugyeogja (2008) / Az üldöző 1100101 (5) #22

Erős!
Végig fenntartja az izgalmat. Plusz nem láttam még filmen ilyen lelkiismeretes stricit. Lehet csak a zsaru múltja miatt?

2013-12-08 23:59:04 Cypher (2002) 1100101 (3) #23

Nem rossz. A végére oda kell figyelni, hogy tudjuk hol jár a történet.
Ám a finálé eléggé összecsapott volt, és hogy csak a szerelméért csinálta mindezt... Eléggé unalmas így az egész körítés.
Ásványvíz-probléma: nagyobb italválaszték, kinek-kinek ízlése szerint.

2013-11-30 20:09:43 Ex Drummer (2007) / Kell egy dobos! 1100101 (4) #6

Igen. Ehhez kell egy bizonyos fokú filmes* előélet. Kb. úgy vagyok vele, mint helga.

*filmevő

Ha fele ilyen könnyed, szórakoztató lenne manapság egy film...

2013-11-26 18:56:26 The Island (2005) / A sziget 1100101 (3) #17

Ajánlom Aldous Huxley: Szép új világ könyvét.

Öö höhö. Ööö höhöhö. :D

Akit érdekel, vagy egy másik is: "Farkasok völgye: Palesztina".

Mint a többiek: sokadjára nézve is derűs, bájos. Már csak azt sajnálom, hogy nincs 7. lépcsőfokom.

Tipikus...

2013-06-30 23:02:58 Kung fu (2004) / A pofonok földje 1100101 (4) #9

Megfilmesített rajzfilmre emlékeztet, amit a
vége felé a lángcsóvás technika (mint, ami a Dragon Ball-ban is volt) igazol. Meg még egy csomó, hasonló elem. Plusz Bruce Lee-ra is emlékeznek benne. Titszelet!
Szórakoztató "Made in China". =)

2013-06-20 13:15:32 The Lookout (2007) / A kulcsfigura 1100101 (2) #9

Egyetértek: PPGlam, Jereváni Rádió és "L".

Pár észrevétel:

- Képtelen felbontani egy konzervet, de egy puskát meg tud töltetni, és tud írni is (méghozzá nem csúnya külalakkal).

- A bárban mondja, hogy a kezével elbír egy sörösüveget (majd meghúzza, vagy valami). Erre mivel egyrészt takarító (szereket emelgetni kell), másrészt kisétál az ajtón 2db papírral (pénz) tömött nagyméretű táskával. Azért az nehezebb, mint 1 teli sörösüveg. Ami csak 0.3l-es volt... (Sosem értem ebben Amerikát se. Mi jó ebben a mennyiségben...?)

- A csaja, hová járkál mindig ugyanott? Kezelésre, mint ő is? Erre van valami válasz a filmben, vagy beletették mintegy mesterséges "rejtélyt"?

7-es IMDb pont felett kezd irracionális lenni a rendszer... Vagy csak kevesen ismerjük be/fel ezen film igazi értékét?

Sziszko: Esőembert láttad? Ha nem, nézd meg.

2013-05-23 00:08:22 Gangster Squad (2013) / Gengszterosztag 1100101 (3) #29

A 90-es években nagyobbat üthetett volna...

2013-04-28 23:00:31 Jagten (2012) / A vadászat 1100101 (4) #88

Jól szóltál. -> ;)

2013-04-27 23:44:25 Jagten (2012) / A vadászat 1100101 (4) #86

Rorschach: Ahh! Nem is tanár, mi több: professzor. :) Legalábbis a feliratom szerint. Én meg a tanárra koncentráltam...

franktom: Ezért írtam azt amit, amire emőke felfigyelt.

Az első kettő "csak" karcol, ez bele is vág.

2013-04-26 23:52:29 Jagten (2012) / A vadászat 1100101 (4) #83

Hejjax: Na, valóban? Erre a film mely részénél lehet rájönni? Időkód előnyben. :) A Jagtent néztem és te? Lehet épp akkor kevésbé figyeltem, mikor erről volt szó, avagy túl rövid ideig volt fenn a felirat.

franktom: Vagy az is lehet, hogy így áll bosszút a férfiakon? Emlékszel még, mikor az az öreg fószer kérdezgette a kislányt, hogy "kijött-e a bácsi virslijéből valami fehér?" Errefel elhányja magát... Ez akár azt is mutathatja, hogy mennyire utálja a férfiakat, nem csak azt, hogy gyenge a(z a képmutató) gyomra. :) Vagy említhetném a : "a gyerekek nem hazudnak" kijelentését. Ez is jellemezhetné a nők közötti összekacsintást. Biztos egy, az óvónő által bevallott élénk fantáziával bíró kislány hazudna? Egy kicsit üti egymást. Plusz a látványos elidegenedés, undor Lucastól a "lebukott" féritól. Persze miután kicsit kiszínesítik a hazug történetet (állítólag többeket is molesztált) az egész "falu" is elhatárolódik tőle...

2013-04-25 19:47:10 Jagten (2012) / A vadászat 1100101 (4) #80

emőke: Hogyan jellemeznéd az óvónő viselkedését?
Ha bele akarnék menni, akkor van pár film ami arról szól, hogy a nő akar valamit és nem saját maga intézi, hanem egy férfit kér meg rá/sodor bajba/"cukkol" érte/használ ki, stb... :)
A filmek meg általában a valóságból is merítenek.
Amúgy elfelejtettem odaírni, hogy tisztelet a kivétel(ek)nek. ...meg aki magára veszi. :D Ha meg magára veszi, akkor csak érintett a témában, nem? :)

És az utolsó bekezdésemhez mit szólsz? Vagy odáig már nem jutottál el? :)
----------------------------

Tenebra: Jaja, "ellen-emancipáció". És meg vannak sértődve, ha néha nem vagyok udvarias... (Csak emőke meg ne lássa. =D )
Amúgy meg gondolj csak el: ha mutogatták volna magukat hogy belepirultunk volna már. :D
Ja, az óvónőképzést átkeresztelték "óvodapedagógusra". Így már mehet férfi is. Sőt lehet is, csak egy ilyen hazug szituáció övön aluli. Már ha tdujuk, hogy hazug. De honnét tudhatjuk biztosra? Na, ettől övön aluli...
----------------------------

Rorschach: Na, valóban? Erre a film mely részénél lehet rájönni? Időkód előnyben. :)

2013-04-23 00:48:57 Jagten (2012) / A vadászat 1100101 (4) #74

Amikor én voltam gyerek még csak óvónénik voltak. Hála elkorcsosult világunknak, már minden posztra minden nemből lehet válogatni. A nők nadrágot hordanak, karriert építenek, kavarják a sz@rt.
Nem mondom, hogy egy óvónéni nem mutogathatja magát, avagy molesztálhat. Az esély megvan rá.

Nem szabad kitenni magát az embernek ilyen "kihívásnak", ezért szerintem nem való ilyen korú gyerekek közé férfi. Nehogy áldozatává váljon, avagy ténylegesen ki tudja élni hajlamait.
A szituáció, amit a film tálal teljes mértékben övön aluli ütés: kivédhetetlen.

A gyerekre valóban figyelni kéne szülőként, és foglalkozni kéne vele. Valaki írta, hogy beadják intézménybe, hadd foglalkozzon vele valaki más.
Intermezzo:
Klara esetében a szeretete visszautasítása, illetve a figyelemhiány is szülheti a "gonosz" cselekedetét. A kisgyerekek gonoszak tudnak lenni, mert nincs meg a képességük még felméri a dolgok súlyát. Pl. állatok kínzása (bogár lábának letépése, giliszta eltaposás, stb...) Ez meg csak egy egyszerű hazugság, hogy figyeljenek rá, avagy pillanatnyi bosszúból.
Intermezzo vége.
Nos, a szép civilizált társadalmunk egyik hozománya, hogy a megélhetésért fel kell áldozni szabadidőnk java részét. (Életünk 40 év 1/3-át). Ez alatt, emellett kell gyereket nevelni. A kérdés ezek ismeretében okafogyottá válik. Nincs elég idő rá, hogy foglalkozzanak vele. Egy keresetből már rég nem lehet megélni, mint ahogy arra régen példa volt.
És mélyebben is belemehetnék, de nem teszem. Legyen azé a gondolatmenet folytatása, aki arra fogékony. Természetesen nem kell leríni ide, elég ha csak belegondol.

A film nálam erős négyes. Azt az egy év ugrást én sem értem. Miből él addig? Hogyan rendeződnek a viszonyok/csendesül le az indulat? Marcus az apjával élhet, vagy csak épp akkor ott van? Egy biztos, Fanny után nem lett kutyájuk.

Egy tök felesleges kitérő: a takarítónő, Lucas barátnője milyen nemzetiségű lehet?

Ez a film is alkalmas arra, mint amivel a krimiket lehet feldobni (Columbo), egész egyszerűen ki kell hagyni a film elejét (a témaindító cselekményt), és úgy csatlakozni. Egyből ugyanolyanok lehetünk, mint a városka lakói. Még az is lehet, hogy mi lőttünk volna a film végén...

Nem épít annyira a szövegre, mint elődje. Lehet az amerikai piacra "butították le", egyébként teljesen élvezhető. Abszurd, bizarr, és bolondos.

2013-03-21 00:03:06 Adams æbler (2005) / Ádám almái 1100101 (4) #96

Teljesen jó film. :)
Akinek tetszett, ajánlom a Zöld hentesek-et.

2013-03-12 02:08:29 Drive (2011) / Drive - Gázt! 1100101 (2) #232

Legközelebb hallgatok a megérzéseimre...
Végtelenül unalmas... Mintha behaluzott nyugdíjas székelyek készítették volna félálomban. A szinkron hibája lenne? Aligha ronthatott rajta. Ez a film, már a 80-as években is, kizárólag otthon nézhető C kategóriát sem elérő valami. Ha egy, a multiáruházakban kapható, pont útban lévő, ömlesztett akciós dvd szigetből előhalászható 199,- forintos dvd-n lett volna, még talán megérteném. De így...
Inkább csináltak volna a mozitekercseiből szilveszteri díszt.
Aki szerint ez "zseniális"* (sic!), inkább nézzen meg egy Kurosawa filmet.

*Ezzel a szóval nem szabad dobálózni, különben annyira értéktelenné válik, hogy sajnos nyugodtan alkalmazható lesz ilyen pocsék filmek minősítésére.

Köszönöm azoknak, akik felismerték, és kiállnak amellett, hogy erről többszörösen túlértékel filmről meg merik mondani az igazat.

2013-03-10 22:18:26 13 (2010) / A 13-as 1100101 (3) #8

Az első kiadást nem láttam, de szerintem enélkül is mondhatom, hogy hiába a sztárvendég szereplők. Nem oszt nem szoroz.
Történet is egyszerű, végső soron egy "társasjátékot" mutat be, aminek a forrása valahol messzi hidegben, a vodkák földjéről származik. :D
Viszontnem sablonos happy end a befejezés -legalábbis a főszereplő számára. Valószínű a halottkém/boncolásnál napvilágra kerül a postai szelvény. Vajon a családja hogyan reagálja le a halom pénzt? Rendőrség is megjelenhet náluk -ha a postai szelvény tudomásukra jut. Stb... A vége vajon bosszúállás, vagy kapzsiság? Avagy mindkettő?

Súlyos, és nyomasztó.

2013-02-11 22:54:41 Serbuan maut (2011) / A rajtaütés 1100101 (4) #22

Remek kis akciófilm.

2013-01-04 23:11:43 Falling Down (1993) / Összeomlás 1100101 (4) #37

Csak nekem tűnik hasonlatosnak a Taxi Driver-hez?

2012-12-27 01:02:26 Into the Wild (2007) / Út a vadonba 1100101 (3) #60

Erről eszembe jut nekem egy másik film, ahol
szintén a saját maga (felelőtlenségéből) hibájából lett majdnem áldozat. A "127".
És hogy mindannyiunkban ott van a vágyódás a természethez/be. Csak arra nem gondolunk, hogy a természetben nincs "undo", nincs "jajj, nem már". Józanul végig kell gondolni mik az eshetőségek, és csak így vállalni a kalandot. Kár, hogy alapvető bölcsességek felismeréséhez bele kell halnia.
Osztom kadabra véleményét, és akár igaza is lehet Osceenek. Sosem tudhatjuk. Félni nem, csak tartani kell tőle. Viszont, ha ezen kattognánk, akkor előbb-utóbb bevonzanánk azt a kamiont. Tudom mit beszélek: kerékpározom. :D
Amúgy még Ábel a rengetegből is okosabban csinálta.

2012-10-18 23:50:50 Ransom (1996) / Váltságdíj 1100101 (4) #5

Erős négyes. Mert tényleg lassan indul be.

Tényleg merész a vége. Már-már pofátlan, hogy mindenki ott van. :)
Jó kis film. :)

2012-08-21 16:50:35 Taking Lives (2004) / Életeken át 1100101 (?) #12

Ha a
1.: vége felé a pályaudvarán snitt, és vége... Majd szövegesen bemutatják, hogy a mai napig nem sikerült elkapni, a detektívnő meg új személyazonossággal és valahol európában. És újabb lezáratlan ügy.
2.: Kiderül, hogy valójában (már ha ezek után valóban volt) ikertestvére a hunyó, a másik valóban a festő. Könnyebb "álcáznia" is magát, hogy közelebb kerüljön a keresőihez, majd végezzen velük.

Szóval.. Ja igen, és tényleg adirekt a néző szemébe vágott "sokkoló" fény/képekkel akartak hatni?
Mert... arra a szájra nem lehet építkezni, csak egy pornóban.

2011-08-20 23:51:41 Carlito's Way (1993) / Carlito útja 1100101 (3) #41

Ettől még a Donnie Brasco is jobb... A film vége meg annyira kiszámítható. A Tortánál is itt szúrták el.
Egyébként szeretem, ha a film alatt mesélnek, de nem ennyit. Van Pacino-nak ettől sokkal jobb filmje is (pl.: Sebhelyesarcú). Most már tudom, miért vártam ennyit, míg elhatároztam megnézem ezt.

Ez egy F0$. 90%-a sötét, ha látni is lehetne valamit a vágások, és az oly divatos kameramozgatástól az is meghiúsul. A többiről nem is írok. Felesleges. Ezt úgy írtam ide, hogy tudtam ez egy szimpla VHS-féle mozi lesz, nem számítottam semmire. De azt is alulmúlta.

Nagyon jó!

Igazi, VHS-re, kölcsönzőbe való akciófilm. :)
Tipikus egoista "amcsi" film.

2010-09-10 20:02:47 Memento (2000) / Mementó 1100101 (2) #34

Mint jesi.

2010-04-30 23:16:35 Celda 211 (2009) / Cell 211 1100101 (5) #2

Durva.

Mint Suhok.

deviant: De, csak más szemmel. :)

MicaHiro:
1. A cizelláltabb azonosítás végett (főleg baráti körben érthető ez).
2. A zsűrit hagyjuk... Az Oscart azért hoztam fel, mert a megnézése előtt ezzel (is) ajánlották, hogy:
-Fúú, ezt nézd meg Oscart is nyert!
-Igen? Na majd meglátjuk...
3. Nekem szubjektíve átlagos, az általam látott filmekhez képest. Meglehet, annak aki szappanoperákon nőtt fel annak átlagon felüli.
4. Olvasd el figyelmesen. Amit nem tudtam értékelni, az nulla (nagyon nulla), a 3-as, és a 4/5 húzta fel nálam 2/3-ra. (ennek ellenére 3ast tudtam csak adni neki, mert jó szívem van (meg mert a "gép" nem engedi :D )
5. El is felejtettem, hogy itt a "vágás", és a "kép" két külön fogalom. Ezért elnézést kérek. Én magam szoktam fényképezni, és ott a vágást arra értjük, hogy a téma a képen hogy helyezkedik el. Amitől harmóniában lesz, vagy valamit kihangsúlyozunk, stb...

mchn: Ezek szerint: nem. Na, m1.

Hmm. Felzaklató film. Én sem nagyon szeretem sablonos filmeket, amikor ki lehet találni, hogy mi fog következni, stb. Szex, pia, buli stb... Node ez nem is ilyen... (csak majdnem)
Kép: "plastic dreams", steril, "csillogó", de a vágások jók. A helyszín nekem kicsit steril, mintha egy színházban lennék. Sehol egy szemét az utcán, sehol egy kitört üveg. Minden tiszta. Frusztráló. (nem nem szemétdombon élek, de nem is megszokott ez a tisztaság) Kivétel persze a macskás öregember háza. (szerepeket, neveket nem nagyon jegyzem meg) Szóval. Beteg (pszihésen), jól lakott ameriakiaknak való ez... Akik rámondják, vmire ami kicsit is más, mint a többi, hogy ez több, ez jó. Valszeg ezért is kaphatott "Oszkárt"
Legalább a végét elvarrahatta volna (nem, nem vágyom csöpögős happy endre), továbbá oly hirtelen megjelent a stáblista, hogy fel sem fogtam mi történt. Mint mikor ütközöl egyet, vagy részegen elesel, és csak azt fogod fel, hogy a földön vagy. (nem, nem vagyok részeges -de néha valljuk be, mindenkivel előfordul)
Ja és közben próbál jópofa filozofálgatásba merülni. Lehet, hogy a nyugati filóra nem vagyok annyira vevő.
Hirtelen felindulásból ennyi.
1x nézhető.
Pontozás: történet: átlagos usa-mexikó szitu, beteg arcokkal 3, kép (steril ellenére, a vágások miatt 4/5, többit nem tudom értékelni, legyen x. Kap egy 2/3as...

2010-02-25 01:05:24 Hunger (2008) / Éhség 1100101 (5) #3

...és nagyon erős képi hatás.

2010-02-24 18:33:16 Mongol (2007) 1100101 (3) #11

ui. beugott hol láttam a Temüdzsint: az Ichi The Killer-ben, és Zatoichi-ben :)

2010-02-24 18:29:02 Mongol (2007) 1100101 (3) #10

Látványban rendben van (5), de nekem is feltűnt, és kifejezetten nem tetszett a történet ementáli-féle bemutatása (2). :(
Rendezőket, színészeken nem nagyon ismerem. Nekem csak a történet számít, és az hogy mit képes átadni/bemutatni.
Így: 3.5 -> szűk 4-es

2010-02-20 00:18:46 The Hangover (2009) / Másnaposok 1100101 (4) #108

Zsííír! (=

Elég hirtelen van vége, még egy fél, egy órán át néztem volna.Komoly film.

VHS-re való...

A "buta" jelzőt kicserélném "aranyosra". :)
Itt sem nagyon használhattak trükköket, ugyanúgy mint az Ong Bak-nál. Élesben a legtöbb jelenet, stb... irigylésre méltó hálivúd számára. ;)
Azért a reklám megvolt a két TV nézős jelenetben, mikor az Ong Bak és a Tom yum goong ment. :)
A (kis)lány meg egész jó mozgású! Le a kalappal előtte. Ja, és persze itt is muszáj volt megmutatni a Krabi Krabong is, a csodálatra méltó Muay Thai mellett :)

2009-11-11 22:54:06 Dealer (2004) 1100101 (4) #10

Súlyos darab.

Napokban néztem a 2. részt, ma meg ezt. És valóban: a 2. és 3. rész egy, csak fel van darabolva, mint a Kill Bill.
Sok helyen vontatott, meg túlfilozofált. Én tudom, hogy hiszem, érzem, hogy így kell lennie hogy tudjam, hogy hiszem, hogy bízzam benne és érezzem, hogy higyjek benne hogy tudom. :D Vicc... Voltak részek, ahol bele/át akartam tekerni. De akkor nézhetetlent kéne adnom. Túl jó szivem van. :) A végei final fight elég Dragon Ball-os. Tényleg az első rész az agy, a többi tumor. :)

2009-11-07 15:07:08 Fehér tenyér (2006) 1100101 (5) #28

Évekkel ezelőtt ajánlotta egyik ismerősöm, akivel tiszteljük és míveljük a sportot több kevesebb-sikerrel.. Én akkor még nem néztem meg. A napokban teljesen véletlenül ráakadtam, és úgy gondoltam, hogy adhatok neki egy esélyt. És abszolút nem csalódtam. Bár volt pár rész, amit nem értettem, vagy feleslegesnek tartottam. Mégis az egyik legszebb jelenet, az amikor a világbajnokságon szándékosan kilép -a tökéletesen kivitelezett érkezésből-, átadva a győzelmet tanítványának. A távolkeleti filmekben látni ilyen gesztust. Elismerésem.

2009-11-05 23:09:14 Brüno (2009) 1100101 (3) #51

Kétségtelenül igazi polgárpukkasztó film.
Az elején a szobabiciklizés durva. :D A ketrecharcos jelenetnél muszáj volt már eltekernem, mert az így a film végére feltette nálam az i-re a pontot... Egy hetero nem bírja az ilyet. :D
A Borat, Ali G jobban tetszett.

+1 :)

Mint Daywith.
Nyitottam neki magamban egy külön fakkot, amiben elhelyezhetem ezt a filmet. Vannak thrillerek, horrorok, szatírák, drámák, de ezt egyikbe sem tudtam betenni. Hasonló a CH-hoz. Azt a filmet sem fogom többet megnézni. Brr... Salo: brr..

Mert nem ittál közben szilva pálinkát. :)

2009-09-24 22:09:14 Koroshiya 1 (2001) / Ichi the Killer 1100101 (4) #6

Harmadjára tudtam a sztorira is figyelni, addig nem tudtam másra figyelni, mint a kéjes erőszakra.
Manga filmes átiratban. Elég perverz.

2009-09-24 22:06:43 Groove (2000) / Trend 1100101 (4) #1

Buli előtt: hangolódni, vagy utána: levezetni.
Elektronikus zene kedvelőinek ajánlott darab. :)

Nagyon régen egyik este elkaptam az elején -nem sokkal azelőtt, ahol vált át a második helyszíre-, asszem az m2-n. Elkezdtem nézni, és abszolút nem bántam meg. Sőt. Kérdeztem magamtól, hogy mi lehet ez? Épp nem volt TV újságom. Úgy kellett levadásznom a címét. :)

2009-09-24 21:56:44 Cidade de Deus (2002) / Isten városa 1100101 (5) #36

Döbbenetes egy film.

2009-09-24 21:47:35 101 Reykjavík (2000) 1100101 (4) #5

Sorra lepődtem meg a helyzeteken, amiket elém tárt film. Láttam pár "beteg" filmet. :) Ez az egyik.

Feliratosan, eredeti nyelven néztem. Szívbe markoló egy mű. Ajánlom annak, aki még nem látta, de szereti a régi, hatásos filmeket.