BonnyJohnny

Regisztráció: 2009. szeptember 20. (7 év, 4 hónap)

Bemutatkozás

3 2017-01-13 3,2
Arthur Newman
Arthur Newman világa
2 2017-01-09 2,8
Es ist nicht leicht ein Gott zu sein
Nehéz istennek lenni
4 2017-01-09 ?

2017-01-19 12:58:25 Split (2016) / Széttörve BonnyJohnny (?) #16

Nem mindenki szerint volt az olyan jó film...

Vasárnap délutáni Disney matiné. :)

előzmény: PG (#1)

2017-01-18 22:26:49 Ben-Hur (2016) BonnyJohnny (2) #63

Más eddig nem említette a végét. Tekintetbe véve, hogy milyen szürreális, mostanáig nem voltam biztos benne, hogy tényleg megtörtént. Köszi! :)

előzmény: Jason13 (#62)

Mire gondolsz?
A párra, aki többször sétál el ugyanabba az irányba?

előzmény: trei (#11)

Rég nem jelentkezett már az ürge. Biztos lement sörért. :D (Amúgy 41 regisztrációját regisztráltam. :D)

2017-01-16 13:20:32 Hurok (2016) BonnyJohnny (4) #12

igényesen elkészített magyar munka
Nemzetiségtől függetlenül is egy igényesen elkészített alacsony költségvetésű film. Ha már a magyar mivoltát is belevesszük, akkor a műfaji úttörési próbálkozásért is jár a respect.
Amúgy, lehet, hogy csak hármas lenne, de egyszerűen érződik rajta a tehetség és a lelkesedés, és ez kerekít a filmen. A film közben eszembe jutott a Predestination és a Timer Lapse (nem a konkrét story, csak az idővel babrálós thriller mivolta miatt), amelyek egyike sem tudta (paradoxon nélkül) kitölteni a filmidejét. Ellenben ez végig pörög.

előzmény: noresz02 (#11)

Igen, ezt egyszer már megbeszéltük, és arra jutottunk, hogy nem te vagy a célközönség. :D

Egyébként van egy nagyon jelentős körülmény, amit az ilyen bővített verziós vitákban elfelejtenek az emberek.
Mégpedig, hogy nem mindegy a sorrend. Ha megnézed az eredetit, és tetszik, és szeretnél belőle többet, és úgy megnézed a bővítettet, ami akár még jobban is tetszhet.

Viszont, ha eleve a bővítettel kezded, akkor könnyen lehet, hogy az túl sok/lassú/felesleges lesz.

Számomra a Gyűrűk ura is (bár először a mozi verziót láttam) csak bővített verzióban létezhet. Kevesebben egyszerűen kevesebb lenne az élmény. Úgy gondolom, hogy ezzel a filmmel is ez a helyzet, bár már többször is írtam, hogy már vagy öt éve láttam utoljára, lehet, hogy egy újranézést megérne, hogy eldöntsem.

Lehet, hogy ez is egy olyan film, amit jobb, ha gyerekként látsz utoljára. :) (Petersentől valószínűleg a Kedves ellenségem is ilyen.)
Nekem szép emlékként él a fejemben. Arra is emlékszem, hogy Artax halálánál (legalább) egyszer sírtam is. :D

előzmény: miraculum (#5)

Legfeljebb az látszik, hogy mennyire rossz adaptáció, nem? A film nem lett rosszabb.
(No offense, mert nem olvastam a könyvet, és a filmet is kb. egy évtizede láttam utoljára, csak kérdezem.)

előzmény: kajaktej (#3)