BonnyJohnny

Regisztráció: 2009. szeptember 20. (7 év, 5 hónap)

Bemutatkozás

4 2017-02-17 3,2
Office Christmas Party
Hivatali karácsony
2 2017-02-16 2,5

Nekem is jobban tetszett a San Junipero (bár nálam is a gyengébbik felében a hat résznek), és a Men Against Fire is a gyengébbik felében a részeknek. A Hated in the Nation nálam abszolút favorit. Igaz, nagy előnye, hogy egész estés, de a részek közül eleve az egyetlen, ami képes volt kitölteni az egész estés hosszt (több rész szerintem a saját egy óráját sem töltötte ki zökkenőmentesen).

előzmény: kwzatz (#69)

Persze. :) Mint mondtam, én is azt vártam. De, ahogy MicaHiro is írja, meg volt alapozva a karakterek részéről ez a vég is. Nem légből kapott, erőltetett csavar. Bár váratlan, és sablonokkal, elvárásokkal szembemenő. És szerintem ettől bátor.

Neked WTF, de a lány gondolkodásmódja szerint teljesen rendben van. Ő szereti a tanárát, szereti a tanításait, és szeretné, ha tanítaná a "népét" is.

Szerintem jobb lett volna az, ha egyszerűen csak meghal a lány az emberiségért (ahogy annak lennie kell)
Mármint, ahogy elvárnád. ;) (És mi tagadás, én is elvártam. :)) De egyáltalán nem kell úgy lennie.

akkor végülis az angolnák okozták a hosszú életet?
Én úgy vettem ki, hogy az ottani víz kiszárítja az embereket, hiába isszák, de le lehet csapolni belőlük a fiatalon tartó szérumot. Az angolnák meg valami katalizátor. Mert mondta a doki, hogy más vízben 10 évig élnének, de abban a vízben 300 évig. Tehát nem ők a kulcs, hanem a víz.

miért hallucináltak a víztől?
Száradt ki, és nem tudta eldönteni, mi igaz és mi nem.

a baleset hallucináció volt? mert a lába nem volt eltörve.
Nem, az megtörtént. Csak nem sérült meg annyira. A sofőr sem sérült meg, csak a kocsi ment tropára, de kapott helyette egy másikat, hogy csendben maradjon.

miért rohadt apu feje, benn égett a tűzben, azért?
Szerintem igen. A felújításkor készült képen pl. teljesen be van kötve a feje.

de ő azért nem mert 7évesen egynek számított
Nem, a gyerekkori trauma miatt nem beszélt, de ezt a doki is mondta.

miért voltak rosszban a falubeliek a szanatóriumosokkal?
Mert tudták, hogy valami susmus van, és féltek tőlük.

akkor az igazgatónak nem csak a gyógyszerért kellettek a páciensek, hanem az arcért is ami nem volt neki?
Igen.

miért fúrták ki a fogát, azt miért kellett???
Az lecke volt... de nem tanult belőle... :P

előzmény: dosaeszter (#2)

2017-02-21 17:00:26 Gold (2016) / Arany BonnyJohnny (4) #2

Nekem, moziban nézve, kifejezetten kellemes meglepetés volt. :)

előzmény: kovi1970 (#1)

2017-02-21 12:21:22 Fist Fight (2017) / Pofoncsata BonnyJohnny (?) #16

Ezért is keltem rögtön a védelmedre. :D

Mi a baj a végével? Váratlan, de teljesen érthető. És messzire kerüli a várt sablonos befejezést.

2017-02-20 22:58:47 Fist Fight (2017) / Pofoncsata BonnyJohnny (?) #14

Remélem neked is átment az én mondanivalóm. Direkt fordítottam ki más kommentelők szavajárását, rosszul esne, ha velük azonosítanál.
De critixx hozzászólását (szóhasználattól függetlenül) sem hiszem, hogy egy kalap alá kéne sorolni Dangar véleményével... ha már "bölcs látásmód".

előzmény: Ragemarci (#11)

2017-02-20 22:56:21 Fist Fight (2017) / Pofoncsata BonnyJohnny (?) #13

Igen. Erről akartam ironizálni. Reméltem, hogy átmegy. Amúgy maga a zene nekem is kimaradt, de azért hallottam róluk. (És pláne nem teszek úgy, mintha tanultság kizárná ezek ismeretét, elismerését.)

2017-02-20 20:57:41 Fist Fight (2017) / Pofoncsata BonnyJohnny (?) #7

Vicces, mert én bölcsész diplomát szereztem, és nekem nem maradt ki. Megkérdeztem hirtelen még két bölcsész diplomás barátomat, nekik sem. :)
Biztos egyeteme válogatja. :D (Vagy talán nem attól függ... ;))

előzmény: necksprain (#6)