Johhny

Regisztráció: 2009. szeptember 19. (10 év, 8 hónap)

Nem: nem publikus

Hammer of the Gods
Istenek kalapácsa
2 2014-12-04 2,1

2020-04-29 23:20:26 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Johhny #24916

A kefélésről??? .. kedvencem volt, mikor Lúsön trágyaszagúvá toszta a vámpirjányt, hogy jövőre megkapják a falusi CSOK-kot, miköznen Matolcsi György beadja a jelentkezési lapot az éppen esedékes Trabant igénylésre. Lófast se fognak kapni, nemhogy lovat, mert ilyen Hasszaszinó pozitúrával elárulta magát, mert bármelyik állatra fel bir ugrani, ha van egy shift + e gomb a közelében. 16 perc telt még el a filmből és a a macskám a tanuvédelmi programba kérte magát.,

Áthelyezve a(z) Underworld: Rise of the Lycans topikból.

előzmény: Lady Ópium (#24914)

2020-04-29 23:00:58 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Johhny #24913

Ez a film egyenlő a segglyuktól való félemtől. Likamtőfilia... bélfarkas... (csak igy finoman, ha a másik kettő a 4-5 is ekkora mű lesz, elkezdem felértékelni a közhelyes Hitchcock rajongást.)

előzmény: Johhny (#24908)

2020-04-29 22:42:49 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Johhny #24908

Szóval már ott kurva nagy gáz van, hogy muszáj vagyok vissza "regisztrálni", hogy kifröcsögjem magam, de ekkora utolsó ganyé szart már régen baszott a föld a hátán. Arra sem hajlandó ez a trűgyalé, hogy az első két részben felvett "mitológiát" kövesse, vagy valami hajlandóságot mutasson felé. De tudjátok mit?? Én vagyok a buzi, hogy képes vagyok megnézni csak azért, mert vettem egy rohadz 4k s tv-t, mert amúgy bizok benne, hogy baszki, amúgy de kurva jó lesz ezt megnézni, hogy összeszarjam magam. ... hát összeszartam magam és nem tetszett. Szopjam le magam minden nap.. .. és az a szörnyű, hogy láttam én már szar filmeket, mert igy vagy úgy nem volt szint feletti, de mégis élveztem.
Tanult kollegám emlitette Xénát és Herkulest.. tőle csak annyit kérnék szépen, hogy ezzel az ISIS propaganda moslékkal, azokat a produkciókat ne mossa össze, mert szerintem többet érnek.

Áthelyezve a(z) Underworld: Rise of the Lycans topikból.

Ilyen f*st régen toltam....

2014-07-10 00:31:51 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Johhny #20708

Áthelyezve a(z) Ender's Game topikból.

2013-08-20 19:44:40 Scary MoVie (2013) / Horrorra akadva 5. Johhny (2) #8

Fos ez a film, de könyves résznél őszintén röhögtem...

2013-06-22 14:40:33 Bjelüj tigr (2012) / Fehér Tigris Johhny (4) #1

Érdekes film. Örülö, hogy véletlenül rátaláltam. Elég egyszerű, de összességében ott van a nagy mondanivalója. A háború a lételemünk, és ezt sose fogjuk tudni megváltoztani, bármennyire is szeretnénk.

Megváltás
Akció filmnek elmegy, Terminátor folytatásnak már annál kevésbé. Nincs itt semmi zsé, rettenet, vagy baaadmovie. Ahogy olvasom az emberek 99 % csak kötelességből fújjolja, meg okoskodásból. Bevételről és haszonszerzésről szól a fáma. Nem tudom ti mit is gondoltok arról, hogy miről szól a filmipar. A pénzszerzésről??? Hát persze, hogy erről. Mikor szólt másról. Addig nem téma a pénz, míg tetszik a film, dollár milliókat is elkölthetnek láttatlanba, de ha már pár helyen lehúzzák, akkor már kezdődik a csámcsogás. Na meg persze a, "háááát swarzi nem figott 2 öt, ezért gyűlölöm már az egészet".

Nekem egy dolog miatt nem tetszett, a sok logikai buktató miatt, amit ügyesen ki lehetett volna iktatni, de ez nem történt meg. Sajnos. Pedig csak egy kis odafigyelést igényelt volna.

2013-06-17 07:44:42 Top Secret! (1984) Johhny (5) #18

Aki nem részlehajló ezekkel a filmekkel kapcsolatban, kár bármit is mondani nekik. Ez a műfaj ilyen és kész. Ezt tényleg imádni, vagy utálni lehet. Airplanre, illetve a Csupasz pisztolyra is köröket ver a fárasztó poénjaival. Tengeralattjárós, az állomásos, vagy akár a gárnátos rész és még tucatjával lehetne sorolni. Vígjáték terén visszasírom a 80 as, 90 es éveket, mert nem 4-5 agyhalott poén vitte el a filmet, hanem igazi kis morzsékat szórnak az érdeklő elé, aki tud miből csipegetni XD.
Itt ahogy látom egy pár ember kákán keresi a csomót, és mindenbe beleköt, csakhogy hangoztassa mennyire rossz a film. Kár a lázadás. A film ZSENIÁLIS.

Kiválló film, és csak azért nem adtam rá 5 öst, mert a LN filmekhez képest, jóval kevesebb poén és röhögés volt benne. Attól függtelenül megunhatatlan, már számtalánszor láttam, de mindig élvezem mikor nézem. Köröket ver rá a mai agyhalott bulizós, dugós, berugok és semmire nem emlkészem torzodmányokra. Mert ma már csak ez a "COOL".