Johhny

Regisztráció: 2009. szeptember 19. (14 év, 6 hónap)

Mekagojira no gyakushu

Blade
Penge
4 2024-03-11 3,4

2023-11-01 20:32:31 Hypnotisören (2012) / A hipnotizőr Johhny (3) #6

Hát igen... Egy arányaiban jól felépített könyvet 2 órában megcsinálni, nem egyszerű. Főleg, hogy az egész írás több csavaron és szálon futó alkotás. Kár is összehasonlítani, ha csak külön kezelem, akkor egyszer meg lehet nézni, de semmi több.

Komolyan, olyan érzésem volt, mintha egy vasárnap délutáni Xéna vagy Hercules részt adtak volna le....moziban, csak a Mordályos és max 2 poén miatt nincs szívem kettest adni rá. Számomra még a látvány is alul maradt az első két részhez képest, ami valami elképesztő volt. A Thor 3. rèsze után azt hittem súlytalanabb főgonosz nem lesz, de ez az ürge magasan túlszárnyalta.

2023-06-02 23:20:33 Scream (1996) / Sikoly Johhny (2) #60

Ime itt van a férj: mr. Kalap.
És a menyasszony: miss Fos
.. és most házas társak vagytok: KalapFos,
Mondjuk,attól, aki képes volt leforgatni a Rémbaszarok a Hős utcában hetet, és utána a Vámpir Brooklynban-t?? vMi anyád van Wes? Olvasod tezsvir??

de azért filmtörténeti kuriózum, mikor a phénisz átüti a gyerek agyát a Wc-ben

2023-05-30 10:34:12 Moonfall (2022) Johhny (2) #25

Azon csodálkozok, hogy valami természet tudományi professzor, tanár, vagy phd hallgató hogy nem késelte még meg ezt az ürgét??? :D :D
2000-s évek elején olyan filmeket tett le az asztalra, te jó isten :D :D Y2K után elromlott a központi vezérlés :D :D

2022-12-03 19:47:44 Troll (2022) Johhny (3) #4

Norvég gozsira genyau

Istenem. Imádom ezeket a filmeket, melyek csendes fingnak indulnak, de a végén tokátòl bokáig találja össze sz@rva magát az ember, és értetlenül áll az esemény körében.
Nagyon sok kérdés felmerült bennem, elolvastam a kommenteket és ez csak hatványozottan megerősített abban, hogy nem kell itt elvárásokkal indítani a szórakozást. Üljön neki az ember, bambuljon, ha van kedve mèlyedjen el a "mondanivalójában" - már ha tud- és utána lépjen tovább.
Szó ne essen róla.. tetszett. Nagyon izgalmasnak indult, érdekelt, hogy mi az isten folyik itt, hogy egy vilagkatasztròfa után is tudnak így egymással bánni az emberek, de hamar rá kellett jönnöm, hogy az alkotói fantáziában kár bármit is keresni, vagy számon kérni. Egyszer nézhető, alapvetően jó szórakozást nyújt, csak a maga helyén kell kezelni.

Te jó ég. Ez valami förtelmes volt. Reménykedtem a végére, hogy valami kis "akció" megmenti, de ekkorát már rég koppantam. Valami siralmas az egész, a vígjáték szó konkrét megcsùfolasa. Nagyon egyszerű, konkrét dolgokkal is el lehet érni, hogy a film világ és a közönség szánalommal tekintsen rá, nem kell rendezni egy egész estés borzadmányt.
Magáról a "filmről" csak annyit, hogy amikor A.S. nem volt benne, konkrétan még élvezhető volt a maga szintjén, horror-vígjátèk kategóriákban, még izgalmas részeket is tartalmazott. De ez a lezárás... Phiiiii gyerekek.

2021-11-24 22:09:13 Windtalkers (2002) / A fegyverek szava Johhny (4) #2

Ha hülyékre hallgatnák, mondom nák, egy filmet se néztem volna meg életemben.

Húúhh, ha én most elmondanám a véleményem a nagy szakértőkről, akkor még az életről is letiltanának.
Szerencse, hogy a sok agyonlágyult véleményére nem adok...

2021-01-22 22:39:56 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Johhny #25794

Barátom, szerintem keress fel egy terapeutát és utána gondolkodj el azon, ha már belelendülsz a baromság irásába, akkor vállald is a következményét, hogy legyengeelméjűznek. Ha ebben 1-2 poén van és igy vélekedsz róla, nem is tudom, a Csupasz pisztoly, Haláli fegyver, top Secret és Tsa filmekről mi lehet a véleményed... talán nem is akarom tudni. Mond meg mitől lehetett volna ez a film a számodra 6-s értékelésű, mert belekötni mindenbe lehet...Szóval hihetetlen, elhiszem, hogy fasza dolog nagyot irni, de ne mérjük már túl a ló pömpölőjét. Ez nem vigjáték??? .. te jó ég...humortalan?? Egyél meg egy durván megérett citromot és attól lehet lesz valami arcizom mozgásod.

Áthelyezve a(z) The Fifth Element topikból.

előzmény: The Cortez (#32)