Johhny

Regisztráció: 2009. szeptember 19. (9 év, 11 hónap)

Nem: nem publikus

5 2014-12-21 4,1
Hammer of the Gods
Istenek kalapácsa
2 2014-12-04 2,1

Ilyen f*st régen toltam....

2014-07-10 00:31:51 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Johhny #20694

Áthelyezve a(z) Ender's Game topikból.

2013-08-20 19:44:40 Scary MoVie (2013) / Horrorra akadva 5. Johhny (2) #8

Fos ez a film, de könyves résznél őszintén röhögtem...

2013-06-22 14:40:33 Bjelüj tigr (2012) / Fehér Tigris Johhny (4) #1

Érdekes film. Örülö, hogy véletlenül rátaláltam. Elég egyszerű, de összességében ott van a nagy mondanivalója. A háború a lételemünk, és ezt sose fogjuk tudni megváltoztani, bármennyire is szeretnénk.

Megváltás
Akció filmnek elmegy, Terminátor folytatásnak már annál kevésbé. Nincs itt semmi zsé, rettenet, vagy baaadmovie. Ahogy olvasom az emberek 99 % csak kötelességből fújjolja, meg okoskodásból. Bevételről és haszonszerzésről szól a fáma. Nem tudom ti mit is gondoltok arról, hogy miről szól a filmipar. A pénzszerzésről??? Hát persze, hogy erről. Mikor szólt másról. Addig nem téma a pénz, míg tetszik a film, dollár milliókat is elkölthetnek láttatlanba, de ha már pár helyen lehúzzák, akkor már kezdődik a csámcsogás. Na meg persze a, "háááát swarzi nem figott 2 öt, ezért gyűlölöm már az egészet".

Nekem egy dolog miatt nem tetszett, a sok logikai buktató miatt, amit ügyesen ki lehetett volna iktatni, de ez nem történt meg. Sajnos. Pedig csak egy kis odafigyelést igényelt volna.

2013-06-17 07:44:42 Top Secret! (1984) Johhny (5) #18

Aki nem részlehajló ezekkel a filmekkel kapcsolatban, kár bármit is mondani nekik. Ez a műfaj ilyen és kész. Ezt tényleg imádni, vagy utálni lehet. Airplanre, illetve a Csupasz pisztolyra is köröket ver a fárasztó poénjaival. Tengeralattjárós, az állomásos, vagy akár a gárnátos rész és még tucatjával lehetne sorolni. Vígjáték terén visszasírom a 80 as, 90 es éveket, mert nem 4-5 agyhalott poén vitte el a filmet, hanem igazi kis morzsékat szórnak az érdeklő elé, aki tud miből csipegetni XD.
Itt ahogy látom egy pár ember kákán keresi a csomót, és mindenbe beleköt, csakhogy hangoztassa mennyire rossz a film. Kár a lázadás. A film ZSENIÁLIS.

Kiválló film, és csak azért nem adtam rá 5 öst, mert a LN filmekhez képest, jóval kevesebb poén és röhögés volt benne. Attól függtelenül megunhatatlan, már számtalánszor láttam, de mindig élvezem mikor nézem. Köröket ver rá a mai agyhalott bulizós, dugós, berugok és semmire nem emlkészem torzodmányokra. Mert ma már csak ez a "COOL".

2013-04-07 20:37:50 La horde (2009) / The Horde Johhny (2) #6

Rakás szar. Ennyi.

2013-04-06 21:44:49 Caché (2005) / Rejtély Johhny (1) #21

Utólagosan úgy gondolom, csak van egyetlen pozitív vonzata ennek a filmnek - amit te is említesz-, hogy mivel nem zár le semmit a film végén, nem ad válaszokat az esetleges kérdésekre, ezáltal megmozgatja nézők agytekervényeit, hogy elgonkodjon valójában mi is történt itt, ami a mai filmes érában jelentsük ki: Elég ritka dolog!!! Én csak most tudtam ezt valahogy lerendezni magamban:). De a véleményem ennek ellenére akkor is töretlen.

Rájöttem arra, hogy a dráma nem az én műfajom. Mivel a hétköznapjainkat az erkölcsi és morális cselekedetek, döntések határozzák meg, és még ezt is látom a vásznon, az nekem már sok. Kell egy kis plussz ami el tudja vinni a hátán a filmet, úgy hogy számomra szórakoztató legyen. Én itt nem találtam meg ezt a plusszt.

előzmény: Kalevala (#20)

2013-04-06 09:53:34 Caché (2005) / Rejtély Johhny (1) #19

Ez egy bűn rossz, nézhetetlen F O S. Kettő, azaz 2 órát elvett az életemből, amit senki nem fog többé visszaadni. Bőven 1, vagy 1,5 órában meg lehette volna csinálni. Ennél még 2 Eric Robertos ZS kategóriás film is jobban megmozgat, és az legalább szórakoztat. 5mp volt az ami érdekes volt ebben a torzodmányban. Ha ez a legjobb film egyesek szerint ettől a rendezőtől, akkor inkább nagyívben elkerülöm.
Minden filmhez úgy ülök le , amilyen katergóriába tartozik. Ha akciót nézek, akkor azt a szinvonalat követelem, ha fantasyt, akkor fantasyt. De ez se nem dráma, se nem (krimi),thriller meg aztán végképp nem. Én megadtam neki az esélyt, de nálam csúnyán megbukott.