Moky

2013-02-17 22:49:55 Twilight (2008) / Alkonyat Moky (5) #118

Azt hittem szar lessz, ezért halogattam eddig, de tévedtem. Imádom ezt a filmet!!! Másfél órányi tömény szórakozás. Rég nevettem ennyit egy filmen!

2011-12-29 13:29:18 Illatos út a semmibe (1974) Moky (5) #2

Nagyon jó film, kitűnő színészekkel.
A kutas jelenet pedíg szerinten külön megérne egy ötöst.

2011-07-29 19:21:09 The Da Vinci Code (2006) / A Da Vinci-kód Moky (1) #56

Nagyon rossz, unalmas, kiszámítható, gagyi film és túl hosszú is.

2010-04-05 01:19:38 Álom.net (2009) Moky (1) #306

Ne nézd meg!
Ha már megnézted én kérek elnézést mindenkitől hogy nem szóltam időben.
Szarcsi,foscsi az egész úgy ahogy van!!!

2010-04-05 01:16:10 Szuperbojz (2009) Moky (1) #49

Hááááát ez valami irtózatosan nagy-rakás-szar!

2010-02-28 00:28:00 Zardoz (1974) Moky (2) #7

Szerintem a film botrányosan szar, de a Golden Globe és Oscar díjas színészóriást Sean Connery-t látni abban a röhejes és megalázó piros pelusban, az simán megérne egy 5-öst, ha paródia, vagy valami elvadult vígjáték lenne, de sajna egyik sem.

A cselekmény mindössze annyi, hogy a szereplők körbe járnak, és nevetnek.:)

Nem tudom volt-e már, de szerintem a magyar zeneipar leg égőbb klippje:
4F Club - Tanga

Nem értem miért húzzák le olyan sokan ezt a filmet, mégis mit vártak tőle?
Nekem nagyon tetszett, szerintem látványos, szórakoztató kis film.
Lehet az a baj, hogy ez már a sorozat 4. része és aki látta az előző részek egyikét is annak nem sok meglepetést tartogat a film.

Eastwood, ez nem is kérdés.

Általában HBO-t nézek, azt is keveset.

Nem sokat tudok mondani errúől az alkotásról, deúgy éreztem Arni megérddemel legalább egy hozzászólást.

2009-08-22 18:45:55 Ollógyár (2006) Moky (1) #15

Ennek van mondanivalója, de akkor is szar!
A gólyásra meg nincsenek szavak.
De lehe csak nem értek a "művészethez".

2009-08-22 18:39:52 Gólya, segged dugója (2003) Moky (1) #282

Rettenetes és primitív.

2009-08-22 18:25:54 Boogie-Doodle (1948) Moky (2) #11

Végigbírtam de minnél több művet ismerek meg a mestertől annál kevésbé tudom hova tenni.
Egyedi az biztos!

2009-08-22 18:12:56 Dots (1940) / Pontok Moky (4) #71

Hallottam a Fiddle-de-dee c. remekműről és annak kapcsán megnéztem ezt is. Szerintem az úgy ahogy van szar, de ez valami egészen más.
A film erős kezdéssel indít, és hiába 70 éves mű, számomra nagyon újszerű és sokkoló volt.
Az eleje igazán szórakoztató, de a film a felénél kicsit leül, és ellaposodik. Egy élmény volt!

2009-08-22 17:59:02 Fiddle-de-dee (1947) Moky (1) #34

Lehet hogy bennünk van a hiba!?
Lehet hogy csak nem értettük meg a film mondanivalóját. Ha van valaki aki igen kérem írja le. Tényleg kíváncsi vagyok rá.

Az elveszett frigyláda fosztogatói(10/10)
Indiana Jones és a Végzet Temploma(9/10)
Indiana Jones és az utolsó kereszteslovag(10/10)
Indiana Jones és a kristálykoponya királysága(8/10

Mostanában volt szerencsém jónéhány szerelmi történethez:Igazából szerelem,Micsoda mő, A szerelem hálójában, 2 nap Párizsban, Hölgyválasz, Túl a barárságon :-) stb...
És úgy ültem le ez elé a film elé hogy egy lessz ezek közül. De nem így lett, észre se vettem hogy az egész film alatt mosolyogtam. Kedves, szeretnivaló történet. Valóságos jellemekkel, jó színészi játékkal és zseniális rendezéssel.
Az egyik legjobb film amit valaha láttam.

Az egyik leg eseménytelenebb, mégis a legizgalmasabb film amit valaha láttam.

Nagy X-akták rajongó vagyok, nem is tudom hogy nem néztem meg eddíg ezt a filmet, de már sajnálom hogy nem halogattam még egy kicsit.
A szavazatok alapján nem számítottam semmi jóra, de ez a film tényeg nagy csalódás volt, ha a két főszereplőt nem Muldernek és Scullynak hívnák semmi de a világon semmi nem kötné az X-akták sorozathoz. Sem az atmoszféra, a hangulat, de még a főszereplők személyisége sem. Így ez a film csak egy uncsi, de nézhető thriller lenn. De mivel a főszereplők Mulder és Scully így ez egy kultuszt teremtő sorozat uncsi és roszz mozifilmes adaptációja.Sajnálom hogy ilyen rosszul sikerült, de a legjobban azt sajnálom hogy nem mondhatom el az igazi véleményem a haveroknak, mert az anyukám azt tanította hogy ne beszéljek csúnyán.
(Utólag bocsánatot szeretnék kérni a szabályzat 8. pontjának megsértése míatt, hiszen ez az első hozzászólásom.)