trb

Regisztráció: 2009. augusztus 13. (14 év, 7 hónap)

Születési év: 1989

3 2017-03-25 3,9
Passengers
Utazók
2 2017-03-25 3,3

Mióta megnéztem ezt a filmet értékelem a 2002-es trilógiát...

2013-02-16 23:34:44 Skyfall (2012) trb (5) #148

Aki azt mondja, hogy ez a film rossz vagy nézhetelen az nem látta a régi James Bondokat és nem látja a hatalmas változást amin véghezment a sorozat. A színészi játék miatt is megérdemelné még az öt pontot, de amitől nálam zseniális az az, hogy visszatér az alapokhoz és rengeteg utalás van benne a régi James Bond filmekre. A Skyfall előtti 4-5 rész, különösen az utolsó kettő borzalmas volt és egyedül azért néztem meg a következő részt, mert azért mégis csak egy James Bond. Aztán tessék itt az eredmény: egy zseniális film ami után az ember várja a következőt és reméli, hogy ez tényleg egy új korszak kezdete.

Az ötlet nagyon jó, de a film elég hamar kifújt nálam mert a megvalósítása bűn rossz.

2012-06-18 18:42:36 Blood Diamond (2006) / Véres gyémánt trb (5) #39

Lassan indul be a film. Nem tökéletes de közelebb van a zseniálishoz mint a jóhoz.

Úgy ültem le megnézni, hogy egy szar film lesz és valahogy végigülöm de kellemeset csalódtam. A történetetben semmi új nincs, teljesen kiszámítható, ennek ellenére folyamatosan jöttek a poénok amiken tényleg lehetett nevetni. A film témája már önmagában egy klisé, de ezt sikerült úgy leforgatni, hogy az ember nem ezt érzi az egész film alatt maximum egy-két részénél, de azt a poénok bőven feledtetik. Eddig én se nagyon szerettem Timberlaket sőt utáltam amiért egy nyálgép, de kellemeset csalódtam, mert ebben a filmben szerintem jól játszik és hozza amit kell. Mila Kunis is hozza a szerepét és jól áll neki a káromkodás(az egyetlen zavaró tényező az volt hogy ő Meg Griffin szinkronhangja és ez néha eszembejutott a film közben). Összességében ez a film több mint aminek látszik és érdemes megnézni mert a sok nézhetetlen vígjáték után amit a színészek nevével adnak el ez tényleg egy jó film amiben csak kellemeset lehet csalódni.

Ez a film nem egy Lélek útja szintű dráma és nem a színészi teljesítményről szól(néha már az ember elgondolkozik hogy ez nem-e valami pornó olyanok a párbeszédek). A propaganda a hazafiasságról néhol kicsit szájbarágós de szerintem simán tűrhető. A film lényege úgyis az akció és abból jut bőven és a minősége is kiváló. Rég nem láttam ilyen jól megkoreografált csatajeleneteket. Ha az ember az akciókat nézi és nem a színészi játékot akkor simán megér egy négyest.

2012-05-09 23:24:24 This Means War (2012) / Kémes hármas trb (1) #3

Reese Witherspoon szexi és van fehérneműs jelenete. Azt hiszem ezzel minden pozitívat elmondtam a filmről.

2012-01-11 04:43:47 50/50 (2011) / Fifti-fifti trb (4) #10

A történet zseniális, a színészek zseniálisak, azonban mégsem értékeltem a filmet így, mert nekem rövid volt. 100 perc egyszerűen kevés egy ilyen történethez, mert nem egy olyan jelenet van a filmben ami sokkal nagyobb hatást váltott volna ki az emberből, ha nem kell belesűríteni 1-2 percbe. Gondolok itt arra amikor megtalálja a könyvet a fürdőszobában, vagy amikor az anyja elmeséli, hogy terápiás csoportba jár. Egyszerűen nincs ideje az embernek, hogy teljesen beleélje magát és átgondolja a dolgot, mert a film már ugrik is a következő részhez. Megértem a rendezőt amiért így döntött, mert az emberek többsége nem fog megnézni egy 150 perces filmet a rákról a moziban. Pedig ha adnak még 30 percet akkor 2011 legjobb filmje lehetett volna.