hunty

Regisztráció: 2009. augusztus 12. (14 év, 7 hónap)

Születési év: 1991

4 2014-01-30 3,8
Parole de flic
A zsaru szava
5 2014-01-30 3,6
Ne réveillez pas un flic qui dort
Ne ébreszd fel az alvó zsarut!
4 2014-01-30 3,4
Pour la peau d'un flic
Egy zsaru bőréért
4 2014-01-30 3,6
The Mortal Instruments: City of Bones
A végzet ereklyéi: Csontváros
1 2014-01-30 2,4

2013-05-04 11:42:36 Let Me In (2010) / Engedj be! hunty (4) #20

Az én véleményem szerint mindkét filmnek megvan a sajátos hangulata, mindkettő értékelendő. Ám szerintem az amerikai verzióban több dinamika, mint a svédben, míg a svédben sokkal árnyaltabb a lélekábrázolás, töményebb és elgondolkodtatóbb a pszichológiája. Aki az izgalmakat keresi inkább a filmekben, annak az elsőt javaslom, míg aki inkább a művészi hatásokat kutatja, annak mindenképpen a svéd javasolt. Nekem a svéd jobban tetszett. Mindkettő 4-es. A svédre inkább azt mondanám, hogy erős 4-es.

Kezdeném azzal, hogy a film értékelése nálam 10/8. Mégis azt kell, hogy mondjam, hogy csalódtam. Ezt a filmet nem szabad más rendezők filmjeihez hasonlítani, ezt Christopher Nolan mércével kell nézni, és ha úgy vesszem, hogy az utóbbi 2 filmjére 10/10-et adtam, akkor ez csalódás volt, de főleg az előző Batmanhez képest, ami mai napig az egyik kedvenc filmem. Lehet, hogy én raktam túl magasra a lécet, de hát ez Nolan esetében egyértelmű volt.
Hol van itt olyan főgonosz mint a Heath Ledger által életre keltett Joker. Oké Tom Hardy is jól játssza Bane-t de nem is igazából a színészen múlott, csak a karakteren, nem tehető egy lapra Joker és Bane.
Valamint hol kapunk olyan zseniális részeket mint az előző filmben, mikor a 2 hajó bármikor felrobbanthatja egymást, és mikor Jokert elkapják még akkor is ott az aduásza Harvey Dent.
De most csak kiemeltem 1 jelenetet.
Kevés volt az akció, bár azok legalább nagyon színvonalasak voltak bár ez nem meglepő. A szereplőknek nem igazán volt súlya mindenkibe csak belecsipkedtek. Elvártam volna például, hogy Bruce Wayne kicsit többet szerepeljen mint Batman vagy ott van a Macskanő, vagy Blake akik szintén alig szerepeltek de pont annyit, hogy fölöslegesnek érezzem őket. Egyedül Bane-el vagyok megelégedve önmagában.
A zene viszont nagyon jó volt, és Bane szinkronhangja is iszonyatosan passzolt, nagyon jól eltalálták.
Önmagában egy jó film, de nem az előzőhöz képest.

Hihetetlenül rossz. Én ennyi montázst egy filmben még nem láttam. Borzalmas, a poénok iszonyatosan erőltetettek,színészek csak úgy vannak, és az a nyáladzás orrba szájba, és persze elmaradhatatlanok a logikai bakik. Csak azért nem nézhetetlent adtam neki, mert olyan kurva jó fej vagyok, és mert gyerekkoromban valamilyen rejtélyes oknál fogva tetszett...(rejtélyes ok=Olsen ikrek)

Köszönöm mindkettőtöknek a választ.

Csak nekem tűnt fel a hasonlóság A Karib tenger kalózai és ennek a filmzenéje között? Pedig ennek a zenéjét tudtommal nem Hans Zimmer szerezte.

Ez az első Woody Allen film amit láttam eddig, valahogy mindig is kerültem a filmjeit, nem tudom miért, de ezt megnéztem, és nem bántam meg, hogy rávettem magam. A kérdésem, hogy az összes többi filmje is hasonló stílusú, tehát lehet erre a filmre mondani, hogy na ez egy tipikus Woody Allen? Mert ha igen, akkor nem lesz gond a pótlással.:)

2012-05-31 12:02:02 Real Steel (2011) / Vasököl hunty (4) #37

Ezerszer és ezer milliószor látott tipikus hollywoodi giccstenger,de a szórakoztató fajtából.

2012-05-17 16:05:37 Broken Arrow (1996) / Rés a pajzson hunty (4) #5

Nagyon jó kis film, nem is számítottam ilyen színvonalra, bár a vonatos rész végén azt hittem rosszul látok.
Volt egy hatalmas robbanás, mikor összeütközött a 2 szerelvény, erre a bomba meg simán kizuhan a lángok közül. Pedig Travolta többször is említette az embereinek, hogy nem kéne a bomba mellett lövöldözni, hát ha már a lövöldözés is gond volt (ami mellesleg nyilvánvaló), akkor, hogy a fenébe nem robbant fel a bomba.
Emiatt csak 10/7.
Egyébként Rudolf Péter hangja teljesen idegen Travoltától, nagyon rossz volt hallgatni, de ez nem von le semmit a film érdemeiből.

2012-02-08 20:46:56 Man on the Moon (1999) / Ember a Holdon hunty (2) #7

Valaki megtudná indokolni nekem a film címét?

2011-09-05 20:45:04 La haine (1995) / A gyűlölet hunty (5) #23

Nekem nagyon nagyon tetszett már láttam jó párszor, és mindig tudok új dolgokat felfedezni amik még inkább csinosítják az amúgy sem gyenge produkciót, és a vége iszonyatosan üt főleg Hubert monológjával együtt.