Alexandra4891

Regisztráció: 2009. augusztus 6. (14 év, 7 hónap)

Twilight
Alkonyat
5 2009-11-20 2,7
The Twilight Saga: New Moon
Alkonyat: Újhold
5 2009-11-20 2,3

2009-08-06 14:20:26 Twilight (2008) / Alkonyat Alexandra4891 (5) #47

A filmet láttam először, utána következett a könyv. Nézhető volt, mondhatni tetszett. Tini l'amour vámpírfogakkal megspékelve: úgy szeretlek, majd megeszlek...:-) Aztán egy véletlen folyamán kezembe nyomták a könyvet, hogy olvassam el. Egye fene, nekiláttam. Mire végeztem, rájöttem, a film elég gyenge lett... sajnos... Általában sosem szokott 100%-osan sikerülni egy könyvadaptációból készült film, na de ennyire melléfogni... A filmzenét illetőleg vannak nagyon frankó számok, úgyhogy annyira mégsem csüggedtem el. Lényeg a lényeg, a 2. részt biztos megnézem, hisz kíváncsi vagyok arra, hogy új rendezővel mit sikerült kicsikarni a New Moon könyvből. Ja, és a színészekről még annyi: kifejezetten örültem a nem felkapott, nem full extrás, nem milliós gázsis szereplőknek. Kedvenc karakterem nem Edward, nem bizony, hanem Dr. Cullen (talán mert nem a tizenévesek közé tartozom? Lehet.). Az én kritikám ennyi lenne, tanácsom, akit érdekel a sztori, a könyvet lapozgassa, nagyobb élményt fog nyújtani!