o0o

Regisztráció: 2009. augusztus 6. (9 év, 3 hónap)

Nem: nem publikus

"maximalista melynek"
helyett
"maximalista, aminek"
a helyes.

Kétszer szerepel a felsorolásban 1 színész. (ezt hogy bírja el az adatbázis? :)

2018-10-13 17:06:43 The Mist (2007) / A köd o0o (2) #96

Csodálkozom a film végének itteni értékelésén, én pont fordítva voltam vele. A cselekmény egész jól elszórakoztatott, de a vége szerintem rettenetesen irreális, immorális és fölöslegesen hatásvadász. Mindenki számára a saját és gyermekei élete a legfontosabb, pláne egy konszolidált családapának! Több mérföldet kocsikáznak a bizonyítottan veszèlyes helyszíntől, és igaz ott is köd van, de meg se győződik róla hogy tényleg vannak-e még szörnyek, rögtön agyonlövi a saját gyerekét??? Értem én hogy "ez csak egy film", de a minimális emberi logikának azért itt is érvényesülnie kéne:DDD

2018-10-07 17:53:41 Wild Things (1998) / Vad vágyak o0o (2) #4

Szinte betűre pontosan én is csak ennyire emlékeztem a filmből, de annyiban okosabb voltam, hogy beírtam a Filmet keresek fórumba így 4 percen belül "megtaláltam" :)
Kíváncsi vagyok így felnőtt fejjel, hogy a szexjelenetek kevésbé priorizáltak, mint megboldogult kamaszkoromban :P mit fogok szólni ehhez a filmhez... Újranézős.

előzmény: betti (#3)

2018-10-07 17:09:38 [Filmet keresek] o0o #2383

Sziasztok!
Mostanában azzal szórakoztatom magam, hogy megboldogult ifjúkorom "pornófilmjeit" nézem újra és jókat röhögök rajtuk. Vagy épp pozitívat csalódok, mint minap az Elemi ösztön esetében, ahol egy egész pofás kis krimit kaptam az erotikus jelenetek közé!
Ezen felbuzdulva keresem azt a szintén ismertebb "alkotást" ebből a műfajból (90-es években, max. 2000-es elején készülhetett), csak valahogy nem jut eszembe a címe, amelyikben 2 diáklány megvádolja a tanárát szexuális zaklatással, aztán kiderül, hogy ezek hárman valójában készakarva összejárnak, ill. összejátszanak, és végül az egyik csajszi elvitorlázik a naplementébe, ha jól rémlik.
Köszi előre!

2018-09-07 23:07:38 Marnie (1964) o0o (5) #85

Szeretem ezeket a hatvanas évekbeli, alaposan kivilágított, szép színes tárgyakkal, jelmezekkel telerakott, szép színészekkel játszott, a hitchcocki feszültséggel együtt is nyugisan csordogáló korabeli amcsi filmeket. Egyszerre megnyugtatnak és lenyűgöznek. (Gondolom a kezdetleges kameratechnika miatt kellett ezekben a filmekben mindent kivilágítani és élénk színeket használni, rosszul tévedek?)

A "távesküvő" olyan esküvőt jelent szerintem nyelvtanilag, ahol a vőlegény és a menyasszony földrajzilag távol egymástól mondják ki a "boldogító igent", már ha létezne egyáltalán ilyen intézmény.
Itt a trailerből mintha úgy látnám, hogy nem erről van szó, meg miért is lenne "távesküvő" egy ilyen jellegű filmben, ahol az a humorforrás, hogy minél több különböző embert kell összeereszteni?

E két film ugyanaz:

Basszus, de imádtam volna ezt a filmet úgy ahogy van, a helyszínnel, szereplőkkel együtt, ha sikerült volna valami fajsúlyosabb sztorit keríteni alá! Értem én hogy lazaság meg minden, de az hogy az egész cselekmény egy szaros albínó kiskutya körül forogjon, az még lazaságból is sok egy kicsit...

Azért még ennek a filmnek is van tanulsága: ami a nőknél a mell, az a férfiaknál a fanszőr. Bizony, uraim, a hölgyeknek is joga van a szoftpornós szórakozáshoz: több farokszőrzetet a mozikba!