Ubul

Regisztráció: 2009. július 28. (13 év, 6 hónap)

Születési év: 1986

5 2022-12-18 4,1
The Ritual

4 2022-12-04 3,2

2023-01-26 09:35:41 Evil Dead Rise (2023) Ubul (?) #1

messzi van még április, kíváncsi leszek hogy az előző részhez képest mit lehet még fokozni. Az bejött minden durvasága ellenére, és kár hogy nem viszik azt a vonalat tovább.
Ránézésre igényes a trailer alapján, aztán majd kiderül
Sajnos a rendező személye mondjuk nem győzött meg és a korábbi munkásságait látva tényleg csak reménykedhet az ember...

2023-01-18 16:32:58 The Menu (2022) / A menü Ubul (3) #24

először én is reagálni akartam, de áh, úgy se értem

előzmény: opposition (#23)

2023-01-09 12:22:54 Aranybulla (2022) Ubul (1) #11

a négyes értékelésekre igaz lehet, hogy: "olyan rossz, hogy már jó" ? :D

2023-01-09 11:52:31 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ubul #26735

egyetemen 0-50 : 1-es :D na de ez már nagyon off

Áthelyezve a(z) Men topikból.

előzmény: lizardking (#26733)

2023-01-05 18:12:38 The Menu (2022) / A menü Ubul (3) #10

benne marcilunak is reag:

amit írsz az elvitellel kapcsolatban, nekem is így jött le, és amit marcilu írt, az is közbejöhet, hisz pont a film elején jelezték, hogy hát ha 150x.-edik napon fogják megenni, akkor bajok lesznek
Szóval simán benne van a pakliban, hogy Margotnak is kampec. De ez már tényleg olyan, hogy nem kapunk rá választ, csak utalásokat, és max belelátjuk, medium rare-t kért? nem tudom, hogy az mennyire jól átsütött :D bár tény, hogy megkívántam a film nézése alatt :D
És igen, Slowikon is látszott, hogy élvezi a hamburgeres sütkérezést, emiatt nekem a vége szembe ment az egésszel, mert az egész film alatt arra ment ki, hogy hát már nem élvezi, elvesztette az érdeklődését a főzés iránt, stb...Margottól meg kapott egy löketet.
Na mindegy, amit te is írsz, hogy ölbetett kézzel nézik, hogy meghaljanak, az meg már tényleg csak vicc volt a végén, nem horror :D

upd: utólag belegondolva a mérgezéses rész nem állja meg a helyét, mert Slowik nem tudta hogy Margot elakarja vinni a kaját, és nem kajával akart ölni. Azt ugye csak a végén tudta meg, hogy mire megy ki a játék

2023-01-05 15:30:07 The Menu (2022) / A menü Ubul (3) #7

nekem alapjában véve tetszett az egész hangulata, de teljesen jogos, amit írsz,

- nem derül ki, úgy igazából semmi sem. Pl mi lett a családjával, hisz ott a közös kép róluk.
- miért hal meg mindenki önszántából. Értem, hogy szekta, de itt azért én mást érzek, de legalábbis az indok nem érthető. Az főleg nem, hogy van egy sértődött séfünk
- értem is meg nem is: azért engedte el a csajt, mert elvitelre kérte a hambit? Hambit meg a legnagyobb élvezettel csinálta a séf, ahogy a képen is látszódott, mint hónap dolgozója, de nem változott meg semmi végül benne?
- azért öli meg az egyik csajt, mert nem diákhitelből rendezte a tanulmányait? ez komoly? :D még rá is kérdez ugye a film vége fele, és kb ennyi volt az indok...

és egyre érdekesebb, hogy milyen filmekre aggasztják rá, hogy "horror", mert hogy ebben se volt semmi horror, mármint besorolásilag véleményem szerint...

előzmény: kaamir (#6)

az eredeti elképzeléssel sincs gond, csak nekem nem volt egységes, viszont te tök jól leírtad, és értem, hogy Mityu is miért hiányolta ezt így, többi site-on nem nagyon adtam még le értékelést :D

2009 óta vagyok én is itt, volt egy-két ráncfelvarrás, de az alapműveletek kb mind ugyanaz azóta is. Az biztos, hogy sose árt az újdonság, csak az legyen jól átgondolt, meg jó helyen, ami nem okoz esetleg félreértést.

jó, hát mikor íródott a site, akkor valószínűleg nem nagyon volt (vagy inkább nem volt elterjedt a köztudatban) react/vue/angular,stb... :D
viccet félretéve, nincs azzal a jquery-vel semmi gond , csak elkéne felejteni most már :D (mondom ezt úgy, hogy épp olyan site-on vagyok, ami jquery-vel van felépítve yii2 alatt :D)

előzmény: Mityu (#14670)

szoktak feldobni ötleteket, hogy mi kéne, mi hiányzik az oldalról, és ez sose volt közte, ezért is mondanám azt, hogy ez igazából egy kényelmi funkció, de (és SZERINTEM!) a hiánya nem okoz hátrányt. Legalábbis én nem érzem azt egy jó működésnek, hogy megírok egy kommentet, de elküldés előtt egy teljesen más funkcióhoz nyúlok az oldalon.
Értelemszerűen rosszabb nem lesz az oldal attól, ha megvalósulna és tény és való, hogy lehetne hasonló ötleteket feldobni, amivel jobbá lehetne tenni az oldalt :)

előzmény: Mityu (#14668)

azért ne túlózzunk a 20-25 évvel, de tény, hogy egy XHR kérés elmehet backend felé simán. Viszont az oldal így működik, így is működött, a kód viszont elvileg nyilt, bárki segíthet a fejlesztésben emlékeim szerint.
Viszont meglepő, mert soha, senki nem panaszkodott még erre :)
esetleg cucu a kompetens fejlesztésügyileg

előzmény: Mityu (#14666)