Ubul

Regisztráció: 2009. július 28. (14 év, 11 hónap)

Születési év: 1986

3 2024-06-24 3,2
Silent Night
Csendes éj
1 2024-04-25 2,6
Fireman Sam: Set for Action!
Tűzoltó Sam: Forgatás Körmöspálcáson
Fireman Sam: Norman Price and the Mystery in the Sky
Norman Price és az égi rejtély
Fireman Sam: Alien Alert
Sam, a tűzoltó - Marslakó riadó
Fireman Sam: Ultimate Heroes - The Movie
Sam, a tűzoltó: A vihar hőse
Fireman Sam: The Great Fire of Pontypandy
Sam, a tűzoltó: Tűzvész Körmöspálcáson
4 2024-03-27 ?
Bogyó és Babóca - 13 mese

4 2024-03-25 3,2
Bogyó és Babóca - 13 új mese

4 2024-03-25 3,3

2024-07-13 16:02:20 Longlegs (2024) / Longlegs – A rém Ubul (?) #1

úgy néz ki ez az év a minőségibb horrorok megjelenésének éve, legalábbis kritikailag biztosan.

2024-07-10 14:14:40 The Substance (2024) Ubul (?) #1

elég komoly pontszámokat hozott eddig össze (metacritic 84 :O ), persze lesz még itt lejtmenet, ahogy a szélesebb körbe is elér a közönséghez...csak a mértéke nem mindegy :)
bízom benne, hogy egy jó kis horror-ra sikerül szert tenni megtekintésekor

amúgy elgondolkodtató, hogy alapjaiban véve egy streamingre került filmben mi került 150 millióba (gondolom marketing nincs is még benne)
Ennyire elszálltak az árak?

összes néző vs moziba járók, utóbbi ugye eléggé kis része látta, hisz megbukott a pénztáraknál, idő előtt került streamingre, majd ugye így torrentre.
Utóbbi már mindenkihez eljut, olyanhoz is, aki csak leakarja tudni, és kész, látta ezt is. Durva, hogy mennyire siker, akár kritikailag, akár nézőileg, de megbukik egy film a pénztáraknál ennek ellenére is.

előzmény: MicaHiro (#30)

2024-06-26 11:42:20 The First Omen (2024) / Az első ómen Ubul (3) #6

nem volt ez rossz, csak szokásosan hosszabb a kelleténél. Nem is értem, hogy nem tudták megkúrtítani kicsit, lett volna miből.
Viszont kb annyira fogott meg, hogy pár hét múlva már nem is fogok rá emlékezni. A gore tűrhető abban a pár pillanatban, a képi világ megnyerően szép, CGI-t nem sok helyen észleltem (lehet volt, de akkor meg ügyes... upd: ja, de, volt egy szörnyű gyufás jelenet utáni :D), a főszereplő is szimpatikus
Egyszerűen csak sokszor érdektelenségbe ment át, és nem volt fenntartva a feszültség az egész mű alatt.

Csak az első Omen-t láttam, és azt se most, de így a vége eléggé egy másik timeline-t fog indítani, ha ezt folytatják...

Tudom, hogy nem feltétlen egy kategória, csak mint apácás horror, de az utóbbi időkben még mindig a Saint Maud az, ami megmaradt elég erősen az emlékeimben, pedig nem most láttam.

Ez nem fog ott maradni.

2024-06-24 09:40:08 Abigail (2024) Ubul (3) #6

egyetértek, az első fele tényleg izgalmasabb, és a második felében is vannak jó pillanatok, de a végére elment egy nagyon rossz horror felé
Ettől függetlenül örülök hogy Dan Stevensnek is jutott elég játékidő
de a vámpírrá változásától kezdve nagyon el lett az is baszva

Nagyobb buli lett volna, ha Barrera karaktere meghal a közepe fele, hisz alapból a szokásos sablon, neki gyereke van, túléli, alap...Maradt volna Stevens vagy Durand karaktere életben a végére.

2024-06-19 09:06:14 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ubul #27377

nekem már csak 2 hónap, és 15 év, hát igen...mondjuk ez az év úgy alakult hogy kb 0 film eddig, de remélhetőleg az év második felétől változni fog a helyzet és mehet a pótlás

2024-06-04 06:52:50 The Watchers (2024) / A figyelők Ubul (?) #1

remélem nem az Enter Nowhere koppintása lesz

"Viszont nem értettem, hogy minek kellettek néha a felgyorsított jelenetek,eléggé kizökkentőek voltak azok is."

emlékeim szerint az 1-2 részben is voltak ilyen nagyon gyors jelenetek, ahhoz hasonlók voltak itt is? lehet ez is Miller védjegye :)

előzmény: bambula (#1)

2024-05-03 08:37:02 Abigail (2024) Ubul (3) #3

"hogy Dan Stevensnek a The Guest óta minden egyes szerepe visszalépés."
ez igaz, kivétel a Legion :D

előzmény: branton (#2)