Ubul

Regisztráció: 2009. július 28. (10 év, 3 hónap)

Születési év: 1986

Alita: A harc angyala
4 2019-08-11 3,4

az aszfalt betyárjai talán jobb lett volna :D :D

2019-11-10 10:26:28 Doctor Sleep (2019) / Álom doktor Ubul (?) #6

és mekkora durva hogy Flanagan honnét indult és hova jutott. Hush óta figyelemmel tartom a munkásságait, ezek szerint érdemes volt :D
Ragyogást sose láttam, de úgy látszik muszáj lesz bepótolni :D gondolom önállóként nem állja meg a helyét a film

előzmény: TheDriver (#5)

2019-11-04 20:03:10 [Tévésorozatok] Ubul #3697

nekem az Ördögűző mondjuk bejött, bár azt is kaszálták két évad után
Tavaly ugye ott volt a The Haunting of Hill House
Chambers is tűrhető
The Terror 2. évada is jó lett
Tell me a story rossz kezdésből szintén jó lett
A Black Summer meg Zs lett végül, de nekem jobban tetszett mint az egész TWD

Meg amik eszembe jutottak most az elmúlt pár évből és korrekt vagy jobb horror sorozatok:

the river
origin
Harper's Island
helix
braindead

Persze ott van még a The Purge, vagy amit írrtál Marianne, vagy most a Chilling Adventures of Sabrina, a 2 évad után kaszált Outcast. Lehet válogatni, csak hát sokrétű a horror is, kinek ez, kinek az jön be a kategórián belül is

előzmény: ArmaGedeon (#3696)

2019-10-27 17:19:59 Girl on the Third Floor (2019) Ubul (?) #1

trailer alapján elég keménynek tűnik

"amerikai animáció, horror, kalandfilm, vígjáték"

horror...hogy mi? :D

2019-10-19 14:37:20 [Melyik a kedvenc "kék" filmed?] Ubul #17

Hupikék törpikék

lehet módosítani, ha módosítod, akkor [ ] közé írod hogy spoiler és /spoiler ,ahogy be is helyettesíti a szövegdobozba, ha rákattintasz
csak neked kell ezt szerkesztéskor begépelni, hisz ugyanazt csinálják a gombok is, behelyettesítik automatikusan azt, amit te kézzel is feltudsz vinni

off vége

előzmény: Bogár Bence (#7)

nem gond,küönbözőek vagyunk,én pl a Ready Or Not-nál lepődtem meg, hogy számon lett kérve a filmen a poénos stílus, miközben nem is titkolták hogy vannak benne poénok, és stílusilag is inkább vígjáték, horrorosabb elemekkel (az más kérdés, hogy kinek mi a horror, 30 évvel ezelőtt lehet hogy sok embernek ez lenne a nagy betűs HORROR, de ugye az ingerküszöb és igények változtak azóta)

tavaly láttam az első részt, nekem tetszett, és utána vettem rá magam hogy megnézzem az eredetit is, ami már kevésbé jött be, és nem azért, mert régi, más stílusú, stb, főleg hogy mai napig szerintem több 60-as, 70-es és 80-as horrorfilmek tetszenek, és újranézem simán őket.

Ettől függetlenül én úgy láttam ,hogy még kis közönség látta az új részt, szóval majd kiderül, mi lesz :) nem szoktam nagy reményekkel ülni filmek elé, mert sokszor tudok csalódni :D a színészgárda számomra már bőven elég indok egy jó filmre

előzmény: Edwest12 (#4)

mondjuk én az első részre ilyen kommenteket, posztokat, review-eket nem találtam, ellenben amit írsz a 2. résszel kapcsolatban, sajnos úgy néz ki hogy sok embernek nem hozta azt, amit elvárt.
Főleg a hosszú játékidőt írják, ami nem tartja fenn végig az érdeklődést.

előzmény: Edwest12 (#2)

2019-09-04 07:42:40 Ready or Not (2019) / Aki bújt Ubul (?) #7