Ubul

Regisztráció: 2009. július 28. (9 év, 5 hónap)

Születési év: 1986

The Little Mermaid
A kis hableány
4 2019-01-06 3,9
Beauty and the Beast
A szépség és a szörnyeteg
4 2019-01-06 4,2
Aladdin

4 2019-01-06 4,3
Moana
Vaiana
3 2019-01-06 3,7

"nyilván innentől csak lefelé fog menni a minőség"
miért nyilvánvaló? van rá példa, hogy azért , mert valami sok részes, még nem egyenlő a minőségbeli lejtmenettel...nekem pl. a következő rész tetszett annyira, mint az első rész. De ugye nem vagyunk egyformák, és érthető, ha mondjuk nálad majd lejtmenet lesz, de ugye ez nem nyilvánvaló mindenkinél :)

2019-01-18 19:05:40 Instant Family (2019) / Instant család Ubul (?) #1

mekkora mák kell ahhoz, hogy egy ilyen rendező ilyen előzményrendezéseivel letegyen egy kritikailag többé-kevésbé elismert filmet?
(igen, pontokat néztem imdb-n,rottenen,metacriticen, de sokat mondó hogy a Megjött Apuci rendezőjétől jött egy film, ami a többség által szerethetővé lett pontozva)

designváltás történt? engem érdekelne :)

2019-01-18 08:59:24 Searching (2018) / Keresés Ubul (4) #15

pedig nem egy ilyen film volt már a témában, bár jobbára inkább csak horrorok (The Den nálam bejött abszolút)

Egyszer nézős, számomra. Volt meglepetés, de egyre több volt már a csavar a vége felé, ami viszont kezdett idegesíteni.

A végével meg ki hogy van kibékülve, én is örültem volna neki, hogy azért nem kaptunk volna ekkora cukormázas happy endet. A magyarázat még érthető is, hogy bírta ki - simán benne van a pakliban - egyszerűen számomra nem illett oda. Tegyük hozzá, hogy oké, hogy volt eső, és valószínűleg emiatt sikerült túlélnie, de nem csak a víz az egyetlen dolog, ha egész nap szakad az eső, simán kaphat egy tüdőgyulladást, és elég gyors lepörgésű betegség tud lenni.
Bár, ha úgy találták volna meg, hogy él, de a kórházban meghal, az mondjuk ütött volna :)

Voltak nagyon egyértelmű jelek, amik viszont túl lettek magyarázva, ezt lentebb is írták a stock photo-val. Nálam már ott gyanús volt, mikor olvasta az apa a lánya videóinál a hozzászólásait, hogy rákos az ő apja is, stb, hogy nagy-nagy kamu, de érdekes módon az apának ott nem esik le.

Ettől függetlenül tetszett, nem éreztem még hosszúnak se, attól eltekintve, hogy nem állandó videófelvételek mentek az apával, és a többi szereplővel, hanem voltak chat olvasgatások is, levelezések (felirat kötelező, aki magyarul nézi)

előzmény: tomasso (#1)

- Rosie kit ölt meg: szerintem azt a csajt, akivel összeverekedett
- Az apjukkal, hogy mi lett, jó kérdés, talán simán meghalt csak, de nem hiszem hogy Rosie tette, nem utaltak rá
- Az apjuk zaklatta őket, igen
- Szalag: Szerintem Kennedy
- Billy: szerintem ő is csak egy elmeroggyant volt, egyfajta szektás tag. Itt véleményem szerint lényegtelen a háttér, a lényeg a jelleme volt.
- Ügynök: szerintem szintén a szalag után kutatott.

előzmény: kocz (#13)

2019-01-12 10:54:29 Smallfoot (2018) / Apróláb Ubul (2) #3

húha, számomra ez nagyon bugyuta volt, a poénok nem ültek (talán a végére azért javult - packman nézet :D), inkább fejfogósra sikerültek, énekléssel meg még annyira se számoltam, és meglepett, hogy van benne (szintén negatív hatást keltett)

De: nem feltétlen felnőtteknek készült mese, és ezt tiszteletben is tartom, a gyerekeknek biztos jobban fog tetszeni (ettől még a véleményem, mint egyszeri nézőnek is lehet :) , mert hát vannak olyan mesék/animációs filmek, amik nem csak a gyerekeknek készülnek)

Joe Pesci az The Irishman-ban benne lesz, nem? más kérdés, hogy mennyire főszerep

a végére számomra leült kicsit, de amúgy meg végig következetes volt számomra, meglepetésekkel teli, izgalmas.

Trailert nem láttam, ezért nem is voltak vele szemben elvárásaim.

Más filmekhez meg nem akarom hasonlítani, mert nem látom értelmét. Arra jó volt ,hogy szerezzen egy jó estét egy izgalmas filmmel számomra.

2019-01-02 06:58:19 [Általános fórum] Ubul #7749

Üdv.
Elnézést, lehet nem ide tartozik.
Észre vettem már jóideje, hogy pl láttam egy adott filmet a közeljövőben (-3-4 év), pontoztam, majd később visszajöttem, és az adott filmnél nincs ott a pontom.
A legutóbbi esetek közül pl most kettő ilyen is volt:
- Dínó tesó
- The Dyatlov Pass Incident

Lehetett -e az utóbbi időszakban valamilyen adatvesztés? Mert kb. 10-15 filmnél történt ez, végül is nem tömeges, főleg annál a ~2000 filmnél amit az idők alatt bejelöltem, csak erre a kettőre tisztán emlékszem, hogy pl pontoztam.

2018-12-26 17:34:32 Hold the Dark (2018) Ubul (?) #4

pedig a Green Room mekkora király film volt tőle.