Ubul

Regisztráció: 2009. július 28. (9 év, 8 hónap)

Születési év: 1986
Lakhely: Hódmezővásárhely

Kincsem

3 2019-03-15 3,3
The Walk
Kötéltánc
3 2019-03-07 3,6
Drunk Parents
Amit nem akarsz tudni a szüleidről
1 2019-03-05 ?

Annihilation
Expedíció
5 2019-02-09 3,5

2019-03-18 20:05:58 Us (2019) / Mi Ubul (?) #4

érdekes, hogy már 58 review count, és 100%, tudom, a Get Out is így volt, de nah...metacriticen már csak 78, korrekt :)

2019-03-08 11:57:38 Captain Marvel (2019) / Marvel Kapitány Ubul (?) #9

szabadni szabad, más kérdés, hogy mennyire etikus :)

előzmény: Kempesbaba (#7)

kérdésre a válasz: igen

előzmény: necksprain (#35)

2019-02-26 07:20:43 The New Mutants (2019) / Új mutánsok Ubul (?) #1

hát, ezt se sikerült bemutatni eddig :/ :D

pedig vannak azért eredmények, pl Martos Dániel távozott a posztjáról.
Tudom, sz***nak a pofon :)

előzmény: lizardking (#6)

igen, a mozira emlékszem, azt hittem hogy először 3 felé vágták, majd utána leadták a moziban a támogatóknak, majd ezek után lett elérhetővé téve mindenkinek :D

előzmény: Filozofus (#4)

ha jól értem, ez a 3 kiadott videójuk egybegyúrva?

2019-02-20 19:06:16 Patrick Melrose (2018) Ubul (5) #1

nem feltétlen zseniális, de komoly mű, a gyermekbántalmazásról és az abból fakadó önpusztító életmódról. Benedict Cumberbatch zseniálisan játssza a szarkasztikus drogos felnőttet. Az első rész még-még teli fekete humorral, de a 2. résztől drámában nagyobb fokozatra kapcsol. Egyes egyedül a 3. részt éreztem kicsit nem oda illőnek a vacsorával, nem sokat adott hozzá a történethez. Ettől függetlenül ajánlatos megnézni, mondhatni egy 5 órás film, viszont lehet érdemesebb darára fognia magát annak, aki belekezd, mert nem könnyen emészthetőek a részek, és lehet hogy ha félreteszi, később a depresszív hangulatvétel miatt nem sok kedve lesz visszatérni. Velem előfordult, bár őszintén szólva, bántam is volna, ha nem fejezem be.

2019-02-19 18:28:20 Patriots Day (2016) / A hazafiak napja Ubul (3) #12

felemás érzelmek vannak bennem, mert a Deepwater Horizon nagyon jó volt, és sokan ezt is ajnározták az ismerőseim között. 3 napja láttuk a Stronger-t, ott más megvilágításban volt a Bostoni terrortámadás, és valahogy az a személyesebb bemutatás jobban feküdt és jobban is össze volt számomra rakva az a film, kevesebb pátosz, nyálban tocsogás (ha a szerelmi szálat nem nézzük, de hát az annak is készült).
Ezt meg nem tudom hova tenni. Vannak benne bitang erős jelenetek, pl. az utcai lövöldözés nagyon feszültre sikerült, de pl. a robbantásos jelenet nálam nem váltotta ki a kívánt hatást, valószínűleg a felvezetés miatt is.

Jobb lett volna, ha a személyi drámákat elkerülik pl. a pár, akik elvesztették a lábukat, nem tettek hozzá semmit, de legalább sajnálhatta volna az ember őket, ha bármennyire is közelebb hozzák az emberhez a személyes drámájukat

Minden más negatívumot és pozitívumot leírtatok, felesleges újra nekem is leírni. Ha egy dokumentarista jelleget hozott volna, feszültebb jelenetekkel, mint az utcai lövöldözés, vagy akár a mercis autólopás nagyon jól sikerültek.

Kár érte, de ettől függetlenül, ha az ember ezeken túl teszi magát, lát egy jó filmet. (mondjuk az a 2:15ös hossz szintén túlzás)

2019-02-18 19:40:52 Stronger (2017) Ubul (4) #5

Tetszett...azt hittem elnyújtott drámázás lesz a szerelmi szállal együtt (se vele-se nélküle elejétől a végéig), de szerencsére volt benne annyi löket, hogy ugyan tényleg elnyújtott szerelmi drámázás lett a vége, de épp kitartott, és nem ült le.

Tatiana Maslany-t imádom az Orphan Black óta, és nagyon nagy űrt töltött be most ez a szereplése a sorozat véget érése óta. Remélhetőleg valamennyire felkapott színésznő lesz belőle, bár, ahogy Hollywood-ot ismerjük...

Viszont a leírás rossz...hisz az alapján én úgy gondoltam, nem csak a családi, és emberi dráma lesz a középpontban,hanem pl a nyomozás is, de kb letudták 10 perc alatt. Persze az esemény az egész filmre is kihatással van, mert mondhatnám, hogy ennyi erővel egy vonat is elüthette volna és vágja le a lábait, attól még ő nem lesz, az, aki.