Ubul

Regisztráció: 2009. július 28. (10 év, 10 hónap)

Születési év: 1986

Dark Waters
Sötét vizeken
4 2020-05-29 3,8
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon
Shaun, a bárány és a farmonkívüli
5 2020-05-24 3,7

4 2020-05-02 3,1
The Invisible Man
A láthatatlan ember
4 2020-05-01 3,5

hát, csúnyább nevén nevezve igen :D csak először nem gondoltam bele
de értelemszerűen addig úgy se lenne a hsz-ekkel semmi, amíg az adott illető, akinek jogosultsága van áttenni off-ba, rá nem nyom véglegesen

azon gondolkodtam, hogy lehet -e jó ötlet e olyan, hogy néhány X ember, akinek esetleg olyan jogot adnátok, látna minden hsz előtt egy-egy checkboxot, és ha az illető offnak érzékeli, akkor csak bejelöli azt.
Aki meg kezeli azt hogy adott hsz átkerüljön az off-ba, az meg kapna egy listát ezekről.
Mennyire lenne az segítség azoknak (nektek), akik kezelik ezt a részt?
Én megcsinálnám, de csak phphoz értek :D

gyerekként én a 2. részt láttam először, az még trágyább, de akkor nagyon nagy hatással volt rám. Majd még az első részt nézte bátyám, és véletlen pár jelenetet elkaptam, és sokáig álmodtam velük.

Aztán felnőtt fejjel, valamikor 2010-es évek elején újranéztem az egész sorozatot, akkor már közel 30 évesen, és az első részében még volt valami ami megfogott, de amit írsz, teljesen jogos rá sajnos.

az ágyas jelenet ettől függetlenül elég erősen megmaradt bennem, és az egész filmben talán az egész leghorrorisztikusabb

Amúgy vicces a gyerek agy, mert teljesen más jelenetekre emlékeztem, mint ami ténylegesen volt az egyben és a kettőben.

ó, nem tudtam, próbálkoztam pár évvel meg rendező nevével utána, nálam nem dobott ki, de akkor rosszul próbálkoztam

előzmény: Raul (#13466)

nem azért mert csak címben és évben keres, de rendezőben már nem ez a fajta keresési mód? nem tudom mennyire full text-es a kereső, mert a 2006 shortbusra már ad ki találatot, sőt, kisebb mintára is

előzmény: Raul (#13462)

2020-05-27 12:40:09 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ubul #24995

változnak az igények, ingerszegényebbek lehetünk az egyre-másra jövő brutálisnak "ígért" (vagy az is) filmek után, és lehet hogy egyeseknek ez brutális meg véres (nem mondom hogy nem az, mert nálam is kicsapta két helyen a biztosítékot), de van, aki már legyint ezekre...mint ahogy a 70-es, 80-as évek horrorfilmjeire is van aki már csak legyint, hogy hát azok mitől horrorok, a lassúságuk, a kimértségük miatt.
és pl érdekes, mert egyáltalán nem állítottam azt hogy jó a film, vagy hogy szar, ezért se értem sa22 hozzászólását, miszerint:
"Azert ugye szabad a tiedtol eltero velemenyt is irni? Mondjuk anelkul, hogy megmagyaraznad, hogy ha nem tetszik egy sz*r film, akkor rosszul gondolom mert neked mashogy jott le? Koszi :)"

Azt állítottam, hogy "lehet elkerülte a figyelmem" (és tényleg!) egy mondatára reagálva, de olyat sose, hogy mert nekem épp tetszett, akkor ő már nem írhat eltérő véleményt. De ez a téma már off, és kérném is a moderátorokat hogy tegyük át , mert nem ide való.

Meg aki követ, tudhatná, hogy nem szoktam leállni vitázni, azért elég régóta írogatok ide :)

előzmény: Xuja (#24994)

2020-05-27 12:03:43 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ubul #24993

várjunk, ki vitázott? mert itt a gond, hogy te/ti vitának gondoljátok azt, ami nem vita. Állítottam valamit, te is, sa22 is, elmagyaráztam hogy van akinek a horror mást jelent mint neki, na bumm, attól még elfér a véleményünk egymás mellett, nem? :)
én inkább úgy érzem, hogy túlságosan érzékenyek itt egyesek, és ha bárki mást mer írni (még ha nem is egyezik azzal amit ő gondol), akkor már maradjon az ember csendben, nehogy elijesszünk valakit.
Azt hittem hogy a fórum, vélemények arra valók, hogy ütköztessük a véleményünket :)

előzmény: pietro (#24992)

2020-05-26 18:09:48 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Ubul #24989

én meg ezt: "mindenkinek mást jelent egy-egy horror,"

nekem máshogy jöttek le ezek a mondatok

előzmény: sa22 (#10)

2020-05-26 07:16:36 Apostle (2018) / Apostol Ubul (4) #9

"nem is ertem miert allitjak be az elozo hozzaszolok brutal veres, nehez horrornak"

wow, ki írt ilyet, lehet elkerülte a figyelmem? :)

nem egy Motel, tény, mindenkinek mást jelent egy-egy horror, tehát ha valaki az eszköztárából ilyet ír, még érthet magára a filmre egy brutál véres horrort, míg neked csak egy lightos verziója a brutál véresnek :D

előzmény: sa22 (#8)

alapjából véve egy könnyed kis ufós történet, de a sok geg,kikacsintás, és a körítés vitte fel nálam zseniálisra :)