Daywith

2014-07-09 19:57:04 The Woodsman (2004) Daywith (5) #7

A parkos jelenet nagyon nagyon burtális volt

2014-04-23 15:53:30 Joe (2013) Daywith (4) #8

Tye Sheridan a fiatal Tom Hardy

2012-11-22 00:23:52 Get the Gringo (2012) / Börtönregény Daywith (2) #36

jaj de rossz

nagyon cuki :)

2012-03-22 01:00:57 An Education (2009) / Egy lányról Daywith (3) #18

Rendkívüli színészek egy rendkívül, lapos és kiszámítható filben...

Jó kis film. a Zenei "múltasszociációs" részek meg egyszerűen zseniálisak !

Egy nagyon kellemes film, Gérard Depardieu és Gisèle Casadesus kitűnő játékával, üdítő szórakozás.

2011-10-01 09:17:39 Drive (2011) / Drive - Gázt! Daywith (5) #92

United States of Leland, Believer, ezeket feltétlen nézd meg ha szereted Goslingot, Casey Affleck meg... :)

előzmény: robertjordan (#91)

2011-09-17 22:21:47 Biutiful (2010) Daywith (4) #46

nagggyon nyomasztó

Rendszerint egyet szoktam érteni, KT sok filmet megért, (átlagban) művelt, filmértő "tömegének" véleményével, most nem tudok.Szerintem ez a film, remek kis alkotás, romkom-ok között kimagasló, igazi felüdülés! Jó kis jaték, NP zseniális Kutcher is vicces, szerethető. Sztory az ugye a filmtipúsából adódóan nem kecsegtet túlsok meglepetéssel, de minimum "jo"-ra össze lett rakva.

2011-05-29 01:07:05 Highlander (1986) / Hegylakó Daywith (3) #14

Én most láttam először, lehet h akkor ütött, de jelenleg ugy vélem, story és zene, zseniális, megvalósítás elmegy...

kevés kevés

2011-02-10 19:07:09 Haevnen (2010) / Egy jobb világ Daywith (5) #1

nem tudok betelni Susanne Bier alkotásaival, köszönet a Cirkónak

ez ennyire nem lehet rossz :))

2010-12-16 12:15:53 Seven Pounds (2008) / Hét élet Daywith (4) #40

A Történet nem volt tul koherens, picit összecsapotnak ereztem a végéhez kozeledve. viszont Will Smith es rosario sawson is nagyon jol jatszott, egy negyest siman megert

Ossart és Nobel egyszerre?:) akkor még egy Aranylabát és egy Michelin csillagot is :) a film valóban nagyon jo :)

2010-03-30 23:20:40 Whip It (2009) / Hajrá, Bliss! Daywith (2) #10

Drew sajnos nem rendezonek sem az igazi, Ellen Paga huzza a filmet vissza a szakadek szelerol

2010-03-27 22:06:50 American Splendor (2003) / Sikersztori Daywith (5) #1

Paul Giamatti kiválló :)

2010-03-26 16:04:25 Garden State (2004) / A régi környék Daywith (5) #11

hozzál sorszámot

előzmény: diablo3 (#10)

2010-03-15 22:33:06 Crazy Heart (2009) / Őrült szív Daywith (2) #2

sokat nem veszítesz ha nem... semmi új, semmi különös

Nem tudom , miért ostorozzátok -mar aki- ezt a filmet, szerintem aranyos volt, szívmelengető alkotás, igazai szórakozás, azt vadat h unalmas volt végképp nem tudom hova tenni. Véleményem szerint nem féltétlenül kell minden filmtől az életmegváltó gondolatokat vagy könnyfakasztást keresni, szerintem ez egy szerethető film, szerethető karakterekkel, cseppnyi felesleges mázzal, de ezt nézzük el az amerikaiságának :) (Bulluck jól játszott nem kérdés, de kicsit sok az Oscar)
ha nem is "zseniális", de a jónál több.

sztori valoban izgalmas, a film laposra sikeredett, Matt Damon off topic monologjain es a diszlet elmenyszamba megy

2010-02-17 22:08:49 Tsotsi (2005) Daywith (3) #1

te jo eg, ki irta ezt a bevezetot...

2010-01-27 22:09:12 Greenberg (2010) Daywith (4) #1

traıler alapjan ımadnı fogom :)

2010-01-14 15:00:03 Trainspotting (2009) Daywith (3) #11

én bebvállalom a 3ast nekem bejött :)) amellet h nem sokat dolgoztak rajta, simán elmegy kategóra :)

h ezt a filmet, h lehet a 'rossz' kategória sorolni, egészen vérlazító :)) Az első óra (amíg Carol be nem vadult) részemről, folyamatos gyönyör, és nem éreztem a szmorsúágot, mert a gyerek, sem arra koncentral h az elete milyen kegyetlen, hanem a folyamatos uj kalandok kjeresere, nagyon lett ragadva na gyermeki fantazia szépsége, zene nagyontolja a filmet, a lények érdekesek mint külsőre mint karakterre, srac joljatszik mindamellet szép kis kölyök, jó nézni őt is, nagy szívtipro lesz még... :)
na de film szerintem nagy ötös, nezegettem volna még egy picit :)

2010-01-11 22:47:08 All the Real Girls (2003) / Az "Igazi" Daywith (4) #3

egyet értek azzal amit mondtál, noha Paul Schneider szerintem nagyon jól játszott, a többeiek valóban picit tompák, egyhanguak, színtelenek voltak, Zooey ugyan hozta a tőle megszokott bájos játékát de ezt most kevésnek éreztem. Cselekményt , lelki folyamatokat tekintve -szerintem- komoly bukfencek , ellentmondások történtek, ami tényleg rányomta az amúgyvalóban kivételes hangulatú filmre a bélyegét.
A vége nem tetszett. Számomra nagyon fontos h hogyan végződik egy film, és ritkán van jókor vége .
nem tudom emléxel el volt a jelenet amikor a vége felé végre lefeküdtek, és reggel ült a srác az ágyon , cigizett, és látszott rajta h a szerelem elmúlt, és ez csak a testek koccanása volt, oda a báj, a lilaköd, csalódas...
ha akkor vége a filmnek akkor standing ovation :)
na ezzel ellentétben, mégiscsak szerette a lányt, aki szintén szerette őt , de mégsem, és mégis... :) lehet h én vagyok érzelmileg meglehetősen sekélyes , de nem jött át a végén , h akor ki hanyadán áll kivel.

2010-01-04 00:44:54 Zombieland (2009) Daywith (5) #27

Woody Isteni :) Jessie meg ugynez ki ragaszkodik a vidamparkokhoz

lagzinak 5ös,filmnek közepes, de a nevetlen hercegnő kilépett a cipőjébol

2009-12-17 14:06:17 Jackie Brown (1997) Daywith (3) #35

Tarantino egyik leggyengebb filmje, DeNiro konnyfakaszoan jo

Jason Janos Lee tenyleg nagyon vicces volt, nemn is beszelve a jay es nema bob ettermi jelentrol :)) de azon h Ben Afleck, teljesen tehetsegtelen, es a bargyu kepen (amit igazan a magaenak tudhat) nem sok mindent tud eljatszani, talan palyafutasanak csucsa volt az ket konnycsepp amit a szakitas utan kieroltetett :) de mindezek mellet tuti jo srac lehet eloben, es rendezoknet talan (!) sikeresebb lesz

2009-11-19 13:57:01 Die Welle (2008) / A hullám Daywith (2) #24

borzalmas, a jegy árát inkabb a mekiben a gyerek falu puttonyba dobtam volna

Regota vartam h bekeruljon az adatbazisba ez a film, meg nyaron losangelesi bemutoton volt szerencsem latni, Zooey az egyik nagy szerelemem (Natalie remelem nem veszed zokon:) tehat nem is volt kerdeses h megnezem e, az Joseph Gordon Leivitt-el a Manic utan ujra egyut jatszanak, kulon csemegenek igerkezett.
A film az elso percektol fogva -a narracionak koszonhetoen- olyan erdekes, (puha, lagy) hangulatba sodort ami Amelie cs.e-hez hasonlo, elvarazsolt vilagba szippantota a nezoket. elso perctol az utolsoeg elvezetes, jol megkomponalt, film, az a kategoria, ami mindenki kedvence :) soundtrack, zsenialis, helyben megvettem a cdt :)
az h otthon miert nem forgalmazzak, promozzak nem tudom, LA tele volt a plakatokkal, pedig akkor ment Hangover , HarryPotter25, trenasformers is, most itt Israelben is tele van, vele az osszes buszmegallo, ucai plakatok, bongoeszok,(facebook is) szoval ugy nezki csak otthon nem minositetek rentabilisnak , de hat mint tudjuk minoseg nem jar kezenfogva a profittal, es ha a szakemberek ugy iteltek meg h MO/n nem mozgatna meg a baratokkozton hizlalkt tomegeket akkor az minden bizonnyal igy van, marad hat a Crank 2, Baruch Hasem van torrent !...
Dayw

haat, eleg ures ...

eletem legrosszab filmje, sokkolt, nezhetelen, valamilyen folytogatas kerulgetett, nem is ertem miert nem kapcoslatam ki, es zuztam porra dvdt, nem csak h 10bol de 1000 is NULLA szegyenletes

Christoph Waltz nagyon nagyot játszott, Oscar lesz belőle

2009-07-31 07:10:18 The Duchess (2008) / A hercegnő Daywith (3) #12

A film szerény véleményem szerint Keira 17 teherbeesésén kívül nem tudott túl sok említésre méltót felmutatni ,annyi pici volt a filmben hogy Anglia összes csecsemő színészét mozgósítani kellet. Amúgy Becham egyre jobb, focista után lassan belemelegedik a angol arisztokrata szerepkörben, hatodik (talán több) ugyanolyan szerepét reméljük még egy tucat követi, Raphl-től mindig sokat várok, ezt a karaktert ugyan Steven Seagal is zsebből eljátszotta volna, nem volt az emóciók nagymestere a Duke.
rossznak azonban nem nevezném a filmet, ekkora költségvetésből csak Costrner tud nagyot blamázni, egy olyan alkotás ez, amire már holnap nem igazán fogok emlékezni.
Elmegy

remek film, tökéletes befejezés, örökké aktuális mondanivalóval. 5!

2009-07-30 05:29:59 The Proposition (2005) / Az ajánlat Daywith (3) #38

gyönyörű képek.

köszönet Seth MacFarlane-nek hogy megnéztem ezt a filmet, Jennifer tényleg elképeztően igéző ebben a filmben :)

az ilyen típusú filmeket nem lehet pontozni, ugyan úgy mint pl a Kannibál holokauszt , az emberre nem monhadja rá azt hogy zseniális, a jó szó és az oké sem fedi tökéletesen, rossznak illetve közepesnek viszont semmikép nem nevezném, kellene egy "nem tudom (nem lehet) hova tenni kategória"

eggyet értek

előzmény: Brumi (#7)

Szerintem a film eslő része retenetesen vicces, viszont amikor elkezdenek lövöldözni az sajnos már gagyi

előzmény: "L" (#7)

2009-07-24 04:25:13 House of D (2004) / Így nőttem fel Daywith (3) #1

Szegény Anton Yelchin-t megint mibe rángatták bele :) nagyon jól mutat szerintem a srác a vásznon, Atlantisz gyermekeiben nagyon jó volt, ebben a filmben is , noha de Duchovny rendesen elszúrta a saját filmjét, maradt volna a Californication-nél (első évad szenzációs) ezt ő saját játékával huzza le, a gyerekkoir évei nagyon jok, Robin William és A.J. pompás, a felnőtt éveknél erőltetett a dolog

2009-07-24 02:57:43 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Daywith #4016

:) ezekután már muszály megnéznem :)

Áthelyezve a(z) Álom.net topikból.

2009-07-23 10:46:18 Szerelem (1971) Daywith (5) #4

rendkívül hatásosoan használja a rendező ezeket a bevágásokat, számomra ezt tette rendkívülivé a filmet

előzmény: csombi20 (#2)

Számtalan kedvencem közül egyedüliként emelkedik ki, Zach Braff , Natalie Portman, örök emlék a film, dvd állványom csúcsán pihen :)