Lyvera

Regisztráció: 2009. július 20. (14 év, 8 hónap)

Sammy the Way Out Seal

5 2013-01-05 3,4
Loving Leah
A bátyám cipőjében
4 2013-01-02 3,5

Én az interjú a vámpíron bealudtam... Ez a film sokkal jobban megmozgatta a fantáziámat.

Igazat kell adnom az előttem szóloknak azon a téren, hogy a story rövidre siekredett. Bár ennél az epizódnál rebbentek fel először a hírek, hogy ketté szedik a történetet. -> Szerintem jól döntöttek, hogy ezt mégsem tették meg.
Ez a rész sokkal jobban lekötötte a figyelmemet látványilag és történésileg mint az előző három.
Annak meg kifejezetten örültem, hogy Hermione bohóckodását a házimanókkal kiszedték belőle.

2009-08-10 10:54:46 Open Season 2 (2008) / Nagyon vadon 2. Lyvera (?) #4

Csak a törpöket ne!!!!

előzmény: Daemiaen (#2)

Nekem olyannak hatott, mintha az alkotók most tanulnának főzni. Sokmindent egymásrahajigáltak és várták mi sül ki belőle. Ilyen lett a film is. Vannak benne jó és rossz részek. Például a gáz felett lógós rész az nekem bejött, de hogy a Trex mami kimászik a hóföldre megkeresni a tojásokat, az kicsit shock. Nem fagyott hozzá a talajhoz? Elvégre nincs bundája ami megvédje a hidegtől...
Egyébként igaz, hogy az elméletileg "fő" szereplőket elhanyagolják. Diegoról mindössze annyi van, hogy szegénykém öregszik.
Kapott egy okét aztán szevasz.

2009-08-10 10:25:46 Star Trek (2009) Lyvera (5) #72

Én a sorozatból 1 részt sem láttam nem is nagyon akartam, de a filre rábeszéltek. És nem bántam meg! Szerintem cool jó lett!

2009-08-09 17:02:56 Hotel for Dogs (2009) / Kutyaszálló Lyvera (3) #1

Ez tipikus azok közé az amerikai filmek közé tartozik, amit 1 jól felismerhető motívum alapján be lehet azonosítani, hogy amcsi filmet nézel. Ez a jelenet pedig az, hogy egy 11 éves gyerek megcsinálja egy felnőtt munkáját. Sőt még jobban el is tudja végezni.

A filmmel egyébként nincs sok problémám egy estés mozinak elmegy. Egyébként nem fogott meg annyira, hogy rövid idő után újra elővegyem.

Ezt a filemt annyira hirdették már a TVben, hogy rávetemedtem és bátorkodtam megnézni. CSak azt nem tudom mire fel!? Vödröt kellett a TV alá tartanom hogy egyben maradjon. A Story az nulla, az énekelgetések meg nagyon gázok. Pont el tudom azt képzelni, hogy a gimiben mindenki felpattan az ebédlőasztalra és együtt kornyikálnak.
Ha csak egy pillanra odakapcsolom a TVt ahol ez a szánalom megy végiborsódzik a hátam.
Ez a Zac meg egy olyan nyálasképű valaki hogy az szörnmyű. A csaj még néz ki valahogy...

2009-08-04 12:55:24 Inkheart (2008) / Tintaszív Lyvera (2) #8

Engem egyáltalán nem fogott meg. Kevés olyan film van, aminek megnézem, hogy úristen mikor lesz már vége!? Szerintem laposra sikerült az egész.
Ha már fantasy akkor sokkal több "varázslatot" várnék tőle.

Nekem a film úgy magában tetszett. Ha nem ismerném hozzá a könyvben leírt alapokat viszont lehet, hogy összefüggéstelennek találnám az egészet. Jó hogy pár töltelékrészt kihagytak, amit a könyvben gyűlöltem olvasni (7ik könyvben detto). Az effektek viszonylag látványosra vannak megcsinálva, csak nekem az volt a fur, ha Dumbledore olyan jól zsonglőrködött ott a végén a tűzzel, akkor lazán meg tudta volna védeni magát a támadóitól.
Szegény Pitont meg rettenetesen elhanyagolták. Nagyobb beleélést vártam volna és több izgalomra számítottam a "félvér herceg" téma körül, de ez teljesen elmaradt.
A könyveket ésa filmet is a 4ikig szerettem. utána JKRnek szerintem már mindegy volt, hogy mit csak csináljon valamit meg hogy jöjjön neki a pénz...