Batyu

Regisztráció: 2009. július 18. (14 év, 8 hónap)

Triangle of Sadness

The Mule
A csempész
3 2023-11-18 3,7

2023-12-30 22:01:07 Ferrari (2023) Batyu (3) #3

Egyetértek, inkább egy kis betekintő és korrajz, mint szórakoztató film.

2023-10-06 22:18:32 Hadik (2023) Batyu (?) #15

Valaki mondja meg kérlek, miért olyan mintha tv produkció lenne a látvány? A vágás nem jó oké, túl gyorsak a vágások, mintha minden kis B-rollt használni szerettek volna, a jelmezek most jöttek a kölcsönzőből oké, de ezenkívül miért? Nagylátószög, a nem realisztikus daruzgatások,drónozások még lehet ok. A kameramozgás miatt lenne?
Látszik hogy ott volt a pénz, a kaszkadőrök, szép a kép minősége a világítás is, de a hangtechnika lélektelen, a szövegek és a színészi játék néhol nagyon gáz és inkább színpadra való. Nagyon sok a "jó most elmagyarázom , meg még ezt is hogy a nézők értsék". Uncsi!
Valahogy az hogy mi történik és a "hogyan mutatjuk be" nincs összefüggésben. Nem váltanak ki érzést a képi beállítások (pár lovaglós jelenttől eltekintve) Kevés a szuperközeli ahol látjuk hogy most mit is érez egy-egy szereplő. Inkább dokumentum film érzete van.

60 fps is lehet egy gond?

Másik, Reviczki , Szabó Győző , Mucsi. Imádom őket, de egy történelmi filmben vagy el kéne őket maszkírozni vagy ki kéne őket hagyni mert leesnek a képernyőről. Nem hiszem el hogy ezt nem érzi senki.

2023-08-31 23:31:40 Gran Turismo (2023) Batyu (4) #1

Hm, nem volt rossz!
De nem tudom újra nézném-e valaha.
Nekem az autóversenyes jelenetek nem voltak 100asok, nem volt annyira profi a képivilág főleg kompozíció terén. Inkább olyan videó játékos. A drón shotok kifejezetten zavartak hogy olyan kapkodós összevisszaság volt.

A sztori viszont tetszett.
Jó volt ez.

Hát nem egyszerű főleg mert kis hype-al ültem be mert hallottam hogy jól sikerült.

A farkas nagyon jó. A karakter remek. Az zseniális. Engem a kutyus se idegesített.

Viszont egyrészt túl sok az akció. A medvék , meg a pite gyáros egyáltalán nem hiányoztak volna nekem ha kimaradnak. De legalább a pitegyárost ki lehett volna hagyni.
Egy Road movieba elég 1 max 2 "üldöző" , ellenpólus és az akár lehett volna a lány macska is.

Gyereknek szerintem annyira nem jön át az üzenet, és nem elég vicces nekik.
Felnőttként meg túl sok a csihipuhi, meg cukiskodás meg az idióta ellenfelek. (meg giccsbe hajló vizuális megoldások)

Örülök hogy próbálkoztak úgy hogy adok egy 4-est rá. + a füttyögés :)

Hát én nem éreztem annyira a feszültséget. Dave Bautista valóban kiemelkedik, jó ez a karakter amit hoz. De ezenkívül picit unatkoztam. Jobb lett volna ha a néző számára nem egyértelmű a végére hogy őrültek, igazuk van-e , valóságos-e az egész prófécia, szerintem

2022-12-27 23:52:15 Jóreménység sziget (2022) Batyu (4) #4

igen , egyetértek, nekem is sok volt, de viccesen szerethetően sok.
Ami viszont negatív az a végkifejlet a végső "megoldás" egy olyan ajándék (a bomba nő aki minden szempontból tökéletes) amit nem érzi úgy az ember hogy megérdemelte volna a srác. Nincs semmi köze az útkereséséhez, egyszerűen csak szembejön és bamm, minden klappol. Még ha legalább egy olyan könyvet olvasott volna amit a srác a szigeten olvasott, vagy valami, így nagyon ilyen utolsó pillanatos "amatőr" momentum ami miatt nem tud zseniális lenni

2022-07-17 00:57:42 The Black Phone (2021) / Fekete telefon Batyu (2) #6

meh

2020-08-04 23:13:12 The Gentlemen (2019) / Úriemberek Batyu (3) #19

Sajnos unalmas lett kicsit, az elmesélem a film történetét meg visszatekerem és csavarunk rajta történet vezetés stb. már szerintem kicsit divatja múlt.
Voltak jó momentumai. Szódával.

egyetértek hogy elfáradt a végére, de azért nagyon király volt :D

nekem nem igazán jött be, mintha direkt rosszul lenne vágva valahogy, minden jelenet kap egy 4-5 másodperces utó zöngét... emiatt nekem unalmas lett, a viccek nem viccesek, az oltásokat nem értettem (pl. a végén)
Illetve karakter fejlődés nincs igazán, vannak a nyomi gonoszok meg a szuper csávók akik az elejétől mindent jól csinálnak és szinte sose ijednek meg.

Persze lehet tényleg így volt, csak nem volt szórakoztató.