R.I.C.

Remek film. Az újító jelleget itt is láttam, de nem annyira(zavaróan), mint a Citizen Kane-ben.
Tetszett a történet összetettsége is, szerintem jobban meg van irva, mint a Kane állampolgár. A színészek is remekek voltak(azok a részek, amikor 5-10 perces párbeszédek játszódnak egyhuzóra felvéve, valami zseniálisak), és az operatőri munka is kiváló.

2010-01-23 23:04:25 Defiance (2008) / Ellenállók R.I.C. (4) #10

Kellemeset csalódtam benne, sokkal jobban szórakoztam mint vártam, a sznészek is jól játszanak és szerintme a kamera rángás is bőven elmegy. Simán Jó!

2009-11-22 00:28:40 Szalontüdő (2006) R.I.C. (5) #28

Anit irtál beraktam az érdekességekbe, remélem nembaj.
És a film nálam is ütött, én ezt a poént itt látttam először.

2009-10-26 21:23:32 Four Rooms (1995) / Négy szoba R.I.C. (4) #21

Énnekem a Tarantinós tetszett a leginkább.

Fantasztikus film, tegnap láttam, demég mindig a hatása alatt vagyok.
Sztem hétvégére már a kedvenc filmem lesz:

2009-10-17 19:04:37 Life (1999) / Életfogytig R.I.C. (5) #1

Zseniális, keserédes humorú vigjáték, amin sirni és nevetni is lehet. Nagyon megfogott.

Szeretném kérni a Heart like a wheel című filmet.

2009-09-24 20:08:25 [Milyen méretben kérsz KT-pólót?] R.I.C. #71

És ez a máodik kör akkor meglesz?
csakmert mondjuk ez a nickneves dolog engem is érdekelne.

2009-09-17 19:43:16 Star (2001) / The Hire: Star R.I.C. (5) #2

Hát ez remek, vicces, szórakztató, nagyszerű!

2009-09-17 19:42:49 Hostage (2002) / The Hire: Hostage R.I.C. (4) #3

Szerintem nem rossz, de azt nemértem az autócsomagtartóba hogy folyt be olyan gyorsan a viz.

Nagyszerű, ez tényleg egy remek rövidfilm.

Ez zseniális!

2009-09-17 18:57:22 Ambush (2001) / The Hire: Ambush R.I.C. (3) #2

Énnekem abszolút felejthető, simán csak elmegy.

2009-09-17 18:56:06 Ticker (2002) / The Hire: Ticker R.I.C. (5) #2

Hát igen. Bár a sztori azért mégegyszer átgondolva már nem olyan jó, szép a fényképezés, és a földre csapódó golyókat kivéve az effektek is jók.

előzmény: Jereváni Rádió (#1)

Nemrossz, nemrossz. Bár egy autós rödidfilmtől elvárnám, hogy ilyen előzök-de én visszaelőzök jelenet ne legyen benne, azért Manson a végén tényleg megmosolyogtató.

2009-09-16 18:32:49 Death Racers (2008) / Halálos futam R.I.C. (1) #29

Ilyen eszméletlen szar filmet még életembe nem láttam:)
Nem mondom h nem tettszett,(najó nem) mégis valahol megértem h párotoknak miért jön be annyira. Bár nemhogy 5-öst,2-est se tudnék adni rá.

2009-09-15 15:43:44 The Game (1997) / Játsz/ma R.I.C. (5) #20

Eszméletlen film, ennyi csavar 5 percen belül, ááá.

2009-08-23 19:48:10 Transporter 3 (2008) / A szállító 3. R.I.C. (3) #14

A kettőnél jobb, az egynél nem mondanám rosszabnak, jobbnak se. A budapesti dolog nem nagyon tud megrázni, vidéki gyerök vagyok.:) (egyébként Pesten nincs seholse ilyen kis zöldéges piac-gyártelep?). És nem tudom nektek feltűnt-e ez az Audi reklám az egész filmben, a kettővel együtt.

Hopp, egy spoiler keretet kérhetnék?

Énis tudtam a végét. És bár magyarul láttam, nem a szinkron lőtte nálam le a poént. Arra nem is figyeltem. Egyszerűen csak adja magát, már az elején tudjuk, hogy a végén egyvalaki lesz a hunyó, és annyira adja magát, hogy pont a sánta, akire senki se gondol... Már-már láttam ahogy kisimul a járása séta közben, valamikor a film végén. Amúgy meg ez a magyar tolmácsolás: A Bérgyilkos a szomszédom kettőben is voltak magyarok, és úgy tudom ott nem szinkronizálták át az eredit. Ezt itt nem lehetett volna?

Ez a film nem ötperöt, vagy tiizpertiiz, ez ZSE-NI-Á-LIS!

Egyébként a fináléhoz:
Szerintem azért lőtte le, mert azthitte, csak a fiával szereti, és nem vette jó néven az elutasitást.

Mostmár jó, kösz hogy ilyen gyors voltál.

2009-08-15 23:46:53 Fight Club (1999) / Harcosok klubja R.I.C. (5) #100

Jaa, akkor bocs.

2009-08-15 22:52:50 The Dark Knight (2008) / A sötét lovag R.I.C. (5) #1130

Vannak hibái, de rég csináltak dramaturgiailag ennyire mesterien felépitett filmet, nameg Joker....

2009-08-15 21:43:29 [Felhasználónevek eredete] R.I.C. #154

A nevem Richárd, amit ugye Ricsinek becéznek.
Én ezt Richinek szoktam irni, igy nem annyira kommersz, de ez sok helyen már foglalt(bár itt nem néztem meg) ezért mostanában rákaptam a RIC-re. Pontokkal meg még hangsúlyosabb.

2009-08-15 20:59:16 [Feketelista] R.I.C. #8

És honnan döntöd el, hogy kinek van több regje? IP cim?

Énnekem most nem ad be jónéhány filmet:Unknown column 'remake_sorszam' in 'order clause' ezt irja ki.

2009-08-14 21:28:11 [Egy filmet megérne...!!!] R.I.C. #77

Stephen King: Rémautó.
Bár hasonló alaptémájú mint a Christine, sztem ezis megérne egy adaptációt, és jó rendezővel-operatőrrel-forgatókönyv iróval még jobb film is lehetne IMO.

Őszintén én azt hiányolom a legjobban, hogy a rendezők mindenhol toplistákba vannak rendezve, minden filmnél megemlitik őket, de pölö forgatókönyv irók, operatőrök meg sincsenek emlitve, ha vki nem ir róluk valamit a hozzászólásoknál.

2009-08-14 21:01:12 Conspiracy (2008) / Határtalan indulat R.I.C. (1) #3

Hát én ezt hullaszar filmnek éreztem.
szinészek még tényleg elmennek,( bár Val Kilmer ilyen kövéren katonának) de annyira vontatott, tele van hülyeségekkel, nekem végig unalmas volt, a végét már megse néztem, pedig nemegy hosszú film.

2009-08-14 20:53:59 Fight Club (1999) / Harcosok klubja R.I.C. (5) #97

Egyébként csak én gondolkoztam még azon, hogy a nagymellű Bob hogyan lett a halála után ROBERT Paulsen?

Én szerintem pedig ez jó film. Van egy kis körités, nagyon jó fényképezés, és bő másfél órányi tömény akció. Olyan tömény, hogy harmadik nézésre estek csak le többségben az egy-egy katonával törént ironikus(poénos) dolgok.

Hát én valahogy akkoris imádom. Lehet, hogy csak jó hangulatomba néztem meg, de máig a legjobb krimi az én szememben amit eddig látam(nem láttam vmi sokat).

Eddig nem is halottam erről a filmről, de most h itt olvastam a hozzászólásokat, elkezdett érdekelni.
Megtaláltam egy külhoni torrent oldalon a Redux változatot, de még nem szedtem le. Na mindegy, a lényeg: szerintetek megnézzem már elsőre a rendezőit, vagy először inkább rákeressek egy moziváltozatra?

2009-08-01 16:46:21 The Godfather (1972) / A keresztapa R.I.C. (5) #366

Ájj a Godfather. Imádom ezt a filmet, egyszerűen zseniális, egy rossz dolgot nem tudnék mondani rá.

Az 1 nem rossz, de énnekem már régi, meg kardfogat se birtam, vhogy olyan béna volt:6,5/10

A 2 már sokkal jobb, pörgősebb, a látványra is jobban rámennek, és az akciójelenetek nem olyan öncélú látványorgiák akarnak lenni, mint az első részben, helyette jobban megvannak csinálva:8,5/10

A 3 egy tökéletes szuperhős filmmé nőtte ki magát. Kár hogy nem vagyok oda a szuper hősökért meg a képregényekért, de azért tényleg egy jól összeszedett film:8/10

2009-07-15 13:48:38 Fight Club (1999) / Harcosok klubja R.I.C. (5) #94

Én ezt először tévében láttam, félig azóta kerstem,
úgy fél éve megis találtam. Imádom, nagyszerű film.