superboo

a következő link csak erős idegzetűknek:D

:D:D basszus hangosan röhögök:D

szeretném felhívni figyelmedet hazánk egyik csillagjelöltjére...
igazi őstehetség. és a koreográfia sem hagyható figyelmen kívül:D

imádom ezt a filmet, de valaki mondja már meg nekem h mér kell magyarra fordítani a címét? durr durr és csók?:D nevetséges.

10szer láttam:D véletlen lenne? nem hinném;)

Captain Jack egy zenei géniusz ez tagadhatatlan:D

2009-07-17 19:56:12 Enchanted (2007) / Bűbáj superboo (4) #22

szórakoztató mesefilm nem kell tőle többet várni mint ami. nem egy oscarra jelölt film, de nekem kifejezetten tetszett.

iszonyatos. kegyetlen. gagyi klisé sztori. ahol a népszerűtlen betűzőlány csudajocsoda csajszi lesz övé lesz a nagyképű baromarcú, akit jol megszivatnak, mindenki megsértődik és kibékül a csávó megváltozok jhajjj de jo.

én csajból vagyok mégsem tetszett, de lehet h nem velem van a baj...

egyértelműen a szikla a legjobb. már számtalanszor láttam, de egyszerűen nemtudom megunni. Ed Harris és Nicolas Cage is jól játszik, de Connery alakítása felehetetlen. legalábbis számomra.

találtam pár újabb csodát:D

Heidi Montag: Overdosin
Blotto: i wanna be a lifeguard
Jan Terri: Losing you

ilyet miért kell?? rodriguez teljesen szar vonalat akar népszerűvé tenni. már a kémkölykök is kiverte nálam a biztosítékot de ez?! hát erre nem találok szavakat.

2009-07-17 19:27:14 Epic Movie (2007) / Bazi nagy film superboo (1) #23

ez egy szar:D nem is értem, nem is lehet érteni. nemtom mér kell ilyen "csodákra" pénzt költeni.

nézz a bhrém möge:D

megnézted te már alaposabban mc gőz fejét? olyan mint egy farkasember:D a roxettet nem szeretném magyarázni:D:D

egyetértek:D ezek kegyetlenek de Nálam akkor is a jó öreg david viszi a pálmát:D

Jamiroquai bármelyik klippjét mondhatnám=) imádom.

nekem nem jött be. sajonos, pedig Depp miatt jó filmre számítottam de csalódnom kellett. amúgy geyetértek az előttem szólóval a képi világ kifejezetten bántja a szemet.

hazai top 5:

4,Right Said Fred: I'm too sexy
3, Vanillia Ice: Stop that rain
2,David Hasselhof: Jump in my car
1,Davis Hasselhof: Hooked on a feeling

ha nem ismeritek őket irány a youtube és élvezzétek:D bár lehetetlen:D

2009-07-17 17:10:18 Troy (2004) / Trója superboo (3) #46

orlando nagyon nyálas paris szerepére legalábbis szerintem. a csatajelenetek jok de a film túl hosszú, néhol kifejezetten unalmas. nálam ez csak egy gyenge 3-as, az is csak BP és Eric Bana miatt:D

2009-07-14 13:52:41 Poseidon (2006) superboo (1) #12

csak a szánalmas és a nevetséges szavakkal tudnám jellemzni:D

2009-07-14 13:48:58 Snatch (2000) / Blöff superboo (5) #11

guy ritchie legjobb filmje brad pitt legjobb alakítása hatalmas poénok kell ennél több? nekem nem:D

a valaha megírt legjobb romantikus film. többször is megnéztem már Pitt és Hopkins hatalmasat játszik. és nem hiányoznak belőle e poénok sem. én imádom azt a filmet.

kedves kis film ez na. nincs ezzel semmi gond=)

2009-07-14 13:34:23 Death Race (2008) / Halálfutam superboo (2) #20

erőltetett eksönmúvi egyszeri megnézésre alkalmas kiszámíthatótörténet. egy jó nő. JASON STATHAM aki még mindig jo pali. és sok robbanás. ennyi. nem több.

2009-07-14 13:29:33 Bolt (2008) / Volt superboo (4) #35

nálam csak Tirex játszik:D

2009-07-14 13:25:06 Australia (2008) / Ausztrália superboo (5) #46

zseniális film. kiváló alakításokkal Kidman élete legjobb szerepében, Jackman pedig őrülten szexi:D nekem nagyon tetszett, kicsit talán hosszúra sikeredett, két részletben néztem meg=) de soha ennél rosszabbat nem kívánok.

ave caesar. egyszer meg lehetett nézni. bár erőltetettek a poénok és kicsit talán fárasztó is a film. annyira azért nem volt vészes. láttunk már sokkal sokkal rosszabbat is.

2009-07-14 13:15:47 9½ randi (2008) superboo (1) #63

erősen emlékeztet a hogyan veszítsünk el egy pasit tíz nap alatt című hollywoodi csodára:D elég ciki h zabálta a nép. soha többet ien szart, whá fenyő ivánt gondolkodás és kérdezés nélkül meg tudnám ütni. ugye nem csak engem idegesít az a tenyérbemászó feje?:D

2009-07-13 17:00:35 Tropic Thunder (2008) / Trópusi vihar superboo (4) #69

Robert Downey Jr. rulzzzz:D Tom Cruise valami hihetetlen. haveromék fel sem ismerték. lagnagyobb jelent: Cruise tánca ill. amikor Stiller ledobja magáról a gyereket menekülés közben.
negatívum: Jack Black iszonyatosan gyengén játszik.

2009-07-13 16:54:21 Iron Man (2008) / A Vasember superboo (4) #130

hát szerintem fordulatos a sztori, nincs benne túl sok akció, csak pont elég. nekem gyakran az az érzésem a képregényadaptációkban h túl sok az akció a sztori pedig 0. a vasemberben legalább pontosan megtudjuk h mi vezette tonyt oda, h vasemberré váljon. alapvetően sztem semmi baj nincs vele. jo kis akciófilm ez remek színészekkel. Robert Downey JR. azt hiszem bármit képes eljátszani, minden jol áll nkei. de a csúcs nálam még mindig a KissKissBangBang és a Trópusi vihar:)

2009-07-11 14:02:15 The Wrestler (2008) / A pankrátor superboo (3) #117

megrázó film az biztos, de a nézése közben sajnos egy percre sem tudtam elvonatkoztatni magam attól, h mi lett mickeyből, nagyon undorítóan néz ki. sajnos. a film emiatt nekem
csak egy 3as.

nekem bejött. szép kis szerelmi történet, néhol abszolút hihetetlen és csodaszagú részekkel. éppen ezért nem lehet 5ös csak 4es. a 8 oscar kicsit sok érte, annyira nem nagy szám.

2009-07-11 13:54:23 Yes Man (2008) / Az igenember superboo (5) #19

norman a legnagyobb a filmben:D meg a harry potteres buli. 3szor visszapörgettem. az öcsémmel többször is könnyesre röhögtük magunkat, lehet h a sztori "harmatgyenge" de röhögőgörcsös vígjátéknak kiváló volt.

dane cook nem egy tipikusan görögisten kinézetű színész de ebben a szerepben nekem bejött ah játszik. illik hozzá. amúgy nem rossz film. könnyű kikapcsolódásnak péntek este kiváló.

2009-07-11 13:44:36 Marley & Me (2008) / Marley meg én superboo (4) #4

bevallom hősiesen é is megsirattam szegény marleyt. tényleg igazi kutyabarát film.

hát nem is tudom. nekem nagy csalódás volt ez a film. a sztori lapos. craig kiváló bond, de ez a film nem lett eltalálva. nemtudtam élvezni, egy cseppet sem. persze izlések és pofonok, van akinek ez jön be. de nálam a csúcs akkor is brosnan volt, nála jobban és hitelesebben senki sem fogja játszani bondot.

2009-07-10 13:20:55 P.S. I Love You (2007) superboo (5) #17

nekem igenis tetszett ez film=) sőt a barátomnak is, mindketten beleszerettünk Írországba. a történet szívhez szóló és életszerű, többször is sírtam rajta. nem hiszem h baj lenne a hosszú veszekedés az elején, nekem az is bejött. a film zenéje pedig zseniális.

szerintem szenzációs:D

2009-07-10 13:09:55 Álom.net (2009) superboo (1) #126

nehéz megfogalmazni pontosabban leírni mekkora szar ez a film. labanczlilla?:O nagyongáz. nem színésznő, nem is tud játszani, a film olyan mint egy amerikai nyálözön magyar köntösbe bújtatása. és ha nem lenne elég a betétdalt hazánk szégyene ádok zoli énekli, aki üldözni a fényt. úristen. holtgagyi. hiperturbólökedék ah az a spongyabob-ban elhangzik=)

2009-07-10 12:58:06 The Hangover (2009) / Másnaposok superboo (4) #63

én néha könnyesre röhögtem magam. igazi röhögőgörcsös vígjáték:D

hát hát hát... az első rész után többre számítottam. nekem sajnos nem jött be. nagyon nem. egyértek az előttem szólokkal a kamerarángatás tényleg idegesítő, néha belefájdult a szemem.

2009-07-10 12:44:41 Twilight (2008) / Alkonyat superboo (4) #45

szerintem nem olyan borzasztó ez a film. persze rengeteg banális jelent van benne. a kameramozgás néhol pedig borzalmas. van egy jelent amit mindenki figylemébe ajánlanék, amikor a csajszi megkapja a kocsiját, iszonyatosan gagyi az egész, a színészi teljesítmény a 0-val egyenlő. persze ez nem igaz az egész filmre, mindent összevetve nekem bejött, bár lehet h ez csak a könyvnek és Robert Pattinsonnak köszönhető=)

2009-07-08 13:16:13 WALL·E (2008) superboo (5) #177

én imádom ezt a rajzfilmet.

2009-07-08 13:14:07 The Dark Knight (2008) / A sötét lovag superboo (5) #1113

Heath Ladger utolsó filmja megérdemli az 5öst. zseniális effektek. jó zenék. élvezhető alakítások. nem hiszem h ennél több kell egy jo akcióhoz.

kedves goromba most sikerült megmutatnod h mekkora egy érzéketlen baromvagy:D szerintem ez egy érzelemgazdag film amiben a két főszereplő csodálatos alakítást nyújt. Pitt megérdemelte volna érte az Oscart, nem véletlenül jelölték rá... és igen egy ilyen szerencsétlennek mint Te biztos nagyon unalmas volt, pedig egyáltalán nem az. ha nem érted mi a mondanivalója csak sajnálni tudlak. nézzél sok horrort azok igen akciódúsak, biztos nem unalmasak.