Bruce94

Regisztráció: 2009. július 6. (9 év, 9 hónap)

Bemutatkozás

24 éves, egyetemista srác vagyok Nagykanizsáról. 15 éves fejjel regisztráltam erre az oldalra, mert elegem lett a Port.hu-ból. Két dologgal büszkélkedhetem az oldalon eddig nyújtott tevékenységemet illetően: Egy időszakban én gyűjtöttem ki a legtöbb érdekességet filmekhez, valamint én követtem el az oldal történelmének két legnagyobb tárgyi tévedését. :) (A Driveban véletlenül összekevertem Albert Brooksot és Harvey Keitelt, valamint a Kaktusz virágát a romantikus filmek ősatyjának neveztem.)
Az utóbbi időben sajnos kevesebb filmet láttam, mint tizenéves fejjel, de igyekszem ezen változtatni, valamint újra aktívabb szeretnék lenni majd az oldalon.) Szabadidőmben különböző honlapoknak, és blogoknak írok, amiket azonban az oldal szabályai szerint ezeket nem fogom reklámozni. :D

Rendezők: Clint Eastwood, Martin Scorsese, Roman Polański

3 2019-03-30 3,7
Bad

4 2019-03-30 3,9

Sziasztok.

A Káoszbrigád című filmet szeretném kérni.

Sziasztok!

A Középiskolás szerető című filmet megnéztem az HBO-n és szeretném kérni.
Köszönöm :)

2019-03-08 00:23:28 Pacsirta (1963) Bruce94 (5) #22

Ki merem jelenteni, hogy ilyen erős alakítást mint amilyet Páger Antal nyújtott a Pacsírtában sem előtte sem azóta nem nyújtottak magyar filmben.

Tegnap újra megnéztem az HBO-n és még mindig az egyik legvagányabb film amit láttam. Nyilvánvaló, hogy egy paródiáról beszélünk, de azért Harvey Keitel karaktere mégis kellően komoly és ez tökéletesen ellensúlyozza az egészet. Olyan karakter aki a fellépésével képes kivívni a tiszteletet:

Mikor megakadályozza, hogy a csapos Danny Trejo, egy másik tag és Seth összeverekedjenek azzal, hogy elmagyarázza, hogy B-kategóriás jogosítványa van.

vagy mikor
Rákérdez Sethnél, hogy miért nem élvezi a győzelmet és a bűnöző kb úgy néz rá utána, hogy megtisztelve érezné magát ha inna vele.

Ezek a legerősebb nem vizuális jelenetei a filmnek.

Sziasztok, az HBO-n láttam "A valóságshow után" című filmet. Így szeretném kérni.

2017-12-21 00:34:38 Kornél On Tour (2017) Bruce94 (5) #1

Nagyon jó dokumentumfilm egy kiváló sportemberről, aki olyan sportteljesítményt vitt véghez amely az egyik legnagyobb volt Magyarországon. Magyarként, amerikai tapasztalat nélkül három évet játszott a világ legjobb bajnokságában, és sokat elmond, hogy a tapasztalatának a mai napig hasznát veszik az NBA-ben.

Sziasztok.

A "Kornél on Tour" című dokumentumfilmet szeretném kérni, amely Dávid Kornél NBA-s pályafutásáról szól.

Minden idők legjobb musicalje, a komédia és a tragédia elemeit zseniálisan ötvözi, mindezt fergeteges zenékkel. Második talán még jobban tetszett (holott már elsőre is oda-vissza voltam tőle.), mivel olyan apró momentumokat vettem észre amiket elsőre nem, és ezek még zseniálisabbá teszik. pl, Tevje egy pillanatra látszódó öröme a "Szeretsz engem?" című dalban, Golde, Zeitel és a két kislány mosolya mikor Tevje a végén meglágyúl Chava irányába. Plusz a kedvencem, mikor a történtek után tradíciókban hívő anya is már azt mondja a házasságközvetítőnek, hogy még ráér férjhez adni a két kisebbet.

Most találtam rá, hogy felkerültek, két napja még nem voltak fenn :D De már a múlt héten láttam őket. :)

előzmény: dikalosz (#439)

Szeretném kérni az alábbi Star Wars rövidfilmeket: (Mindegyik hosszabb 7 percnél, és továbbiak is vannak már fönt ezért gondoltam, hogy felkerülhetnek ide.)

TK-436: A Stormtrooper Story

A Galaktikus Polgárháború egy rohamosztagos szemével.

Száműzetés: Egy SW fan film

A 66-os parancs életbe lépését követően, egy fiatal Jedi és mestere menekülni kényszerülnek.