Bruce94

Regisztráció: 2009. július 6. (9 év, 3 hónap)

Bemutatkozás

24 éves, egyetemista srác vagyok Nagykanizsáról. 15 éves fejjel regisztráltam erre az oldalra, mert elegem lett a Port.hu-ból. Két dologgal büszkélkedhetem az oldalon eddig nyújtott tevékenységemet illetően: Egy időszakban én gyűjtöttem ki a legtöbb érdekességet filmekhez, valamint én követtem el az oldal történelmének két legnagyobb tárgyi tévedését. :) (A Driveban véletlenül összekevertem Albert Brooksot és Harvey Keitelt, valamint a Kaktusz virágát a romantikus filmek ősatyjának neveztem.)
Az utóbbi időben sajnos kevesebb filmet láttam, mint tizenéves fejjel, de igyekszem ezen változtatni, valamint újra aktívabb szeretnék lenni majd az oldalon.) Szabadidőmben különböző honlapoknak, és blogoknak írok, amiket azonban az oldal szabályai szerint ezeket nem fogom reklámozni. :D

Rendezők: Clint Eastwood, Martin Scorsese, Roman Polański

2 2018-07-27 2,8
Logan
Logan - Farkas
4 2018-07-25 3,9

Sziasztok, az HBO-n láttam "A valóságshow után" című filmet. Így szeretném kérni.

2017-12-21 00:34:38 Kornél On Tour (2017) Bruce94 (5) #1

Nagyon jó dokumentumfilm egy kiváló sportemberről, aki olyan sportteljesítményt vitt véghez amely az egyik legnagyobb volt Magyarországon. Magyarként, amerikai tapasztalat nélkül három évet játszott a világ legjobb bajnokságában, és sokat elmond, hogy a tapasztalatának a mai napig hasznát veszik az NBA-ben.

Sziasztok.

A "Kornél on Tour" című dokumentumfilmet szeretném kérni, amely Dávid Kornél NBA-s pályafutásáról szól.

Minden idők legjobb musicalje, a komédia és a tragédia elemeit zseniálisan ötvözi, mindezt fergeteges zenékkel. Második talán még jobban tetszett (holott már elsőre is oda-vissza voltam tőle.), mivel olyan apró momentumokat vettem észre amiket elsőre nem, és ezek még zseniálisabbá teszik. pl, Tevje egy pillanatra látszódó öröme a "Szeretsz engem?" című dalban, Golde, Zeitel és a két kislány mosolya mikor Tevje a végén meglágyúl Chava irányába. Plusz a kedvencem, mikor a történtek után tradíciókban hívő anya is már azt mondja a házasságközvetítőnek, hogy még ráér férjhez adni a két kisebbet.

Most találtam rá, hogy felkerültek, két napja még nem voltak fenn :D De már a múlt héten láttam őket. :)

előzmény: dikalosz (#439)

Szeretném kérni az alábbi Star Wars rövidfilmeket: (Mindegyik hosszabb 7 percnél, és továbbiak is vannak már fönt ezért gondoltam, hogy felkerülhetnek ide.)

TK-436: A Stormtrooper Story

A Galaktikus Polgárháború egy rohamosztagos szemével.

Száműzetés: Egy SW fan film

A 66-os parancs életbe lépését követően, egy fiatal Jedi és mestere menekülni kényszerülnek.

Szeretném kérni az HBO-n is látható "Tengerészgyalogos 4-Mozgó célpont" című filmet

Imdb: http://www.imdb.com/title/tt3528666/
Port: http://port.hu/adatlap/film/tv/the-marine-4-moving-target/event-tv-58893482/movie-176225

HBO-s ajánló: " Jake Carter tengerészgyalogos leszerel a katonaságtól, és egy őrző-védő cégnél vállal munkát. Első megbízásaként egy „csomagra” kell vigyáznia. Ez nem más, mint a fiatal lány, aki le akarja leplezni egy hadiipari cég piszkos ügyleteit."

2016-06-03 21:36:06 The Game (1997) / Játsz/ma Bruce94 (5) #92

Évek óta megvan valamelyik videókazin felvéve, de valamiért csak tegnap szántam rá magam, hogy végignézzem. (Ráadásul a tévében.) David Finchert nem véletlenül tartjuk a 90-es évek rendezőjének, és ha a Game nem is lett egy Hetedik, vagy egy Harcosok klubja, mégis felvehető a korábbi mesterművek sorába. Itt nem kapunk sokkoló jeleneteket, vagy kritikát a fogyasztói társadalomról, helyette viszont 135 percen keresztül tartó nettó szórakozásban lehet részünk. Tipikusan olyan ez a film, hogy elkezded nézni, és már gondolkozol is, hogy kinek mi lehet a szerepe, és gyakorlatilag a megtekintés során folyamatosan változnak a szereplők helyi értéke a szemedben. :) A vége pedig tökéletesen sokkoló az eldördülő pisztolylövéssel, hogy aztán mi is egy kicsit Nick van Ortonnak érezzük magunkat az újabb átverés miatt.

Michael Douglas remek ebben a filmben, nála alkalmasabb színész kevesebb lett volna erre a szerepre, Sean Penn pedig abban a néhány jelenetben is emlékezetes alakítást tudott nyújtani.

10/8,5

Újra megnéztem, és nálam semmit sem kopott a varázsából. :) Az egyetlen gondom azzal volt, hogy néhol már-már átment gyerekbarátba, és Pötty a kishangya karaktere, valamint a rajongása Fürge iránt is már-már túl cuki volt a film (valljuk be) igazi témájához képest. A karakterek többsége viszont zseniális: Korpán még mindig röhögök, ha meghallom Gesztesi hangján, Szökken a Pixar stúdió történelmének egyik legjobb jelenetében magyarázza el kvázi a fasizmus lényegét. (Dörner György szintén kiemelendő.) A további mellékszereplők közül PT (akiről kb. most tudtam meg, hogy nem pitinek hívják) Bolha egyszerűen fergeteges a tüzes halál számával, a két ászkarákot igazi bűnös élvezet nézni, a nemi identitászavaros Fickó pedig szintén kellemes pillanatokat tartogat. Remek, mai napig lekötő cselekmény, zseniális karakterábrázolás, gyermekek számára újdonságként hatható bölcsességek, ergo egy igazi családi mozi. Nem ez a legjobb Pixar film, ha objektívan nézzük, de nálam bőven TOP5-ös. :) Minimum 8-as a 10-ből. :)

Bár az Isten hozta őrnagy úr! a kedvenc magyar filmem, de filmként az Ötödik pecsét a legjobb.