Hoqspok

Regisztráció: 2009. június 27. (14 év, 8 hónap)

Poor Things

The Last Duel
Az utolsó párbaj
1 2022-01-30 3,8

2024-03-16 10:56:42 Poor Things (2023) / Szegény párák Hoqspok (4) #25

Emma Stone-nak jogos az Oscar, és végre egy olyan film, ami nem csupán szórakoztató, hanem elgondolkodtató is egyben. Az is egy vélemény, hogy ez csak egy szutyok feminista propaganda film. De akkor semmit sem ért abból a világból, amiben él.

Jó kis film volt én jól szórakoztam. Nem mondom, hogy tökéletes és biztos van jobb romantikus-komédia is. Nem való mindenkinek az biztos, mert eléggé megosztó attól függően ki hány éves és ki milyen személyiség, valamint ki milyen kultúrában szocializálódott.

Próbálok elfogulatlan véleményt írni, De nagyon nehéz, mert ez a film más egy fiatal csajnak vagy pasinak, más egy idős hölgynek vagy egy korosabb férfinak de más egy kelet Európainak és más egy Amerikainak is. Mindenkit rábeszélnék,hogy nézze meg és ne hallgasson se a rossz se a jó kritikákra Én nem bántam meg.

2023-08-22 08:56:18 Oppenheimer (2023) Hoqspok (4) #38

Eleinte féltem a 3 órától de kétségtelen nagyon jó film, mondjuk a végén az idős Oppenheimer életéről hiányzott nekem pár fontos rész valahogy azt össze csapták és teljesen lemaradt, az idős kori betegsége Virgin szigeteken töltött öreg kora és családja ennek ellenére erősen Oscar gyanus

2023-01-21 18:27:24 Együtt kezdtük (2022) Hoqspok (4) #9

Jó volt tetszett a fiatalok játéka, szórakoztató volt és újra kamasznak éreztem magam. Nem is gondoltam arra hogy ez valami gyere haza propaganda film lenne amig nem olvastam a kommenteket. Na persze akinek csöpp esze is van tudja, hogy nem ettől a filmtől fognak haza jönni azok a akik elmentek, kivétel azok aki örökölnek pár hektár földet az ország egyik legdrágább vidékén.

2022-07-12 13:46:41 The Batman (2022) / Batman Hoqspok (1) #81

Nézd ez egy vegyes társaság volt Norvégiába akikkel együtt néztem 35 és 60 éves korosztályhoz tartozunk, szóval ennyi ember nem tévedhet sokat láttunk már pár ó mozit. Több bajunk is volt a filmmel.
Sötét képi világ nem volt elég tegyük tönkre még ezt is az állandó esővel ezért néz ki „Gotham úgy, mint egy szovjet iparváros a '80-as évekből”
Eredeti angol nyelven néztük egy jó minőségű 5.1 hangrendszeren és majd fél órás hangerő tekergetés után feladtuk, a párbeszédek érthetetlenül torz suttogások voltak a zenék grandiózus nagy hangerővel dobhártya szaggatóan szólalnak meg de ettől senki nem jött izgalomba inkább idegesítő volt.
40 kilós macskanő mi a francnak kell egy Batman filmbe nem értem romantikának kevés akció hősnek gyatra.
Akkor hagytuk abba amikor a film közepe táján kiderül, hogy a köztiszteletbe álló ártatlan Thomas Wayne apukának gonosz múltja van és Martha Wayne pedig kettyós a maffia főnök pedig egyáltalán nem gonosz és mindezt egy bamba jellegtelen Batman torz suttogása teszi még jobban érthetetlenné.

előzmény: Xuja (#77)

2022-07-06 21:14:20 The Batman (2022) / Batman Hoqspok (1) #76

1.5 óra után feladatuk.. Öt fős társaság egyhangú szavazása alapján ez bizony egy óriási rakat szar

Erőszak, vér, csapongó történet, elaludtunk ki kapcsoltuk a nagy nevek sem mentik meg a történetet. Nem véletlen a többes szám közös családi döntés volt korosztálytól függetlenül erre a középkori kardozós lovagias lándzsás storyra nincs igényünk.

2021-12-24 18:44:17 Don't Look Up (2021) / Ne nézz fel! Hoqspok (4) #2

Jó kis mozi nehéz téma könnyedén.. és Igen valóban ilyen hülyék az emberek nekem két dolog jutott eszembe Trump és hívei valmint Pareto-elv 80-20% ...

Nagyon kíváncsi vagyok rá mert szeretem a 007 filmeket, na de 163 perc.... ? ? az igazi kihivás XXL menüvel +1 literes üditővel végig tudod-e nézni ?! a vége biztos izgalmas lesz :-)