dwalker666

2017-04-29 20:16:08 The Circle (2017) / A Kör dwalker666 (3) #1

Hosszú a felvezetés és egy kis hiányérzettel jöttem ki. A film a fő témát jól boncolgatja, de szerintem egyszerűen zárja le. A sztoriban több is lehetett volna, több izgalommal megspékelve.

2016-11-22 21:44:38 Inferno (2016) dwalker666 (3) #10

Pörgős film, amely végig leköt, de az előző két részhez képest itt még gyorsabban oldják meg a rejtélyeket, ha egyáltalán vannak, mert a hangsúly inkább a folyamatos üldözésen van. Kár, hogy kevesebb logikus magyarázatot és levezetést tettek bele. Szégyen, hogy nem merték meglépni, hogy a könyvi befejezést teszik be, akkor ütött volna igazán. Aki olvasta a könyvet, annak nem fog tetszeni, aki nem annak egy jó közepes lehet.

Nagyon gyenge, klisés, a végére már nyálas. Egyes "szuperhősök" jelentéktelenek a csapatban. Joker megformálása pedig szörnyű.

2016-10-25 14:05:17 Captain Fantastic (2016) dwalker666 (3) #1

Viggo Mortensen alakítása zseniális. A film egy életérzést, életfelfogást mutat be, leginkább annak előnyeivel, a hátrányokról nem esik sok szó. Lehet, hogy azért mert nincsenek is...

Igazi egyszereplős film. Aki szereti a lassan csordogáló filmeket űrhajós sztoriba oltva annak jó. De sajna várod várod, hogy csak lesz valami de annyira nem akar történni semmi. Több tudománnyal, több sci-fi-vel sokkal jobb lehetett volna. Látvány viszont 5/5.

Akciófilmnek simán elmegy. Nagyon látványos 1:11 percnél a vágatlan előrenyomulás az utcán. Aki szereti a könnyed akciófilmeket annak ajánlom.

Sziasztok,

biztos szóba került már, de nem tervezitek sorozatok felvételét az oldalra? Manapság már olyan súlyú és komoly szereplőgárdával rendelkező sorozatok vannak, amelyek méltán vetekednek nagyobb filmekkel is.

Szívesen olvasnám mások véleményét/értékelését egy-egy sorozattal kapcsolatban.

Választ köszi előre is!

2016-02-18 09:51:18 Legend (2015) / Legenda dwalker666 (2) #20

Látta már valaki a Nagymenők-et?:) Az gengszterfilm, storyval, feszültséggel, balhéval, kiváló alakításokkal. Ez a nyomába se ér. Hiába életrajzi filmnek van írva, pont a lényeg, a birodalmuk felépítésének lépései, ami a story alapja lenne, hiányzott.

2014-12-03 14:39:50 Fail Safe (2000) / Bombabiztos dwalker666 (4) #2

Jó film, érdemes megnézni. Az elejétől kezdve leszögez és végig fenntartja a feszültséget.

Forrest Gump, egyértelműen.

A film erős négyes, Tom Hanks zseniális, még mindig. Hanks játéka végig feszesen tartja az eseményeket, az utolsó jelenetben pedig nagyon durván jót alakít.

Sablonos, giccses, szokásos kötelező jófejkedéssel teletűzdelt gyenge Die Hard koppintás. Az Olympus has fallen sokkal jobban el volt találva.

Egyetértek franktommal.

2013-06-21 09:53:12 The Rum Diary (2011) / Rumnapló dwalker666 (3) #28

A karibi hangulata nagyon jó, de igazából nem mond sokat. Giovanni Ribisi nagy formát hoz!:)

Jó,jó, de a Tökéletes trükk még mindig jobb mind hangulatban, mind történetben.

Bruce Willis biztos eszi a kefét, hogy nem erre a filmre szerződött le. Egy igazi Die Hard sablonra húzott film, amely megállja a helyét az akciófilmek között.

Aranyos, de gyenge film. Ezt a karaktert pedig Jack Black már ellőtte egyszer a Nacho Libre-ben, ami azért ennél biztos hogy jobb film.

2013-02-24 11:23:08 Flight (2012) / Kényszerleszállás dwalker666 (4) #46

Én nem tartom középszerűnek a filmet, a téma amit tárgyal érdekes és elgondolkodtató. Hova teszik az emberek a voksukat, mit domborítanak ki egy ilyen hős kontra bűnös szituációból.
A végén pedig azért nem feketíti be a csajt, mert van ennyi tisztelet benne egy halott és volt partnere iránt. Jellemfejlődés. Ahogy ő is mondja, kifogyott a hazugságokból és ezt a terhet már nem tudná viselni.

Denzel alakítása kiemelkedő, John Goodman figurája pedig egyedi és jól feldobja a pillanatokat, amikor megjelenik.

Aranyos film, amitől a tartalma elolvasása után nem is várunk többet. Egy kis csavar a végére és szerethető karakterek, ide értve a robotot is.

Sokan imádják felfedezni a hibákat. De egy ilyen filmben minek? Ez egy történelmi film, igazi klasszikus akciósztárokkal. Manapság már csak szuperhősök és buzi vámpírok vannak. Ők viszont örökzöldek. Vannak hibák, de itt annak kell örülni, hogy ők itt együtt nosztalgiáznak egy baromi nagyot és kinyírnak vagy száz embert. Csak egyszerűen, mint régen.

Ennek a filmnek, ilyen szereplőkkel ezerszer jobbnak kellett volna lennie. Nem is tudom, hogy adhatták ehhez a nevüket. Jobb lett volna ezt a pénzt és ötleteket egy God of War filmbe fektetni.

2011-10-09 19:29:53 Buried (2010) / Élve eltemetve dwalker666 (4) #67

Lehet, hogy a film pont ettől jó. Az aláfestőzene nélkül sokkal nyomasztóbb és közelibb az élmény. A főhős pedig olyan helyzetbe kerül, ahol nehéz logikus döntéseket hozni. Amúgy egész jól körbetelefonált, ahhoz képest, hogy előre nem tudni kitől milyen segítséget várhat az ember.

előzmény: Jawad.Zairi (#64)