Herrberger Detonator

Regisztráció: 2009. június 9. (12 év)

Nem: nem publikus

3 2020-10-02 3,8
Everyone Says I Love You
A varázsige: I love you
1 2020-08-22 3,3

Shantel VanSantennek fantasztikusan jó alakja és szép mosolya van (modellkedett)! Éjjel-nappal szúrnám és a kedvéért egész nap hajlandó lennék ilyen béna Hallmarkos filmeket nézni.

Eisenberg miért színész lett és nem eladó az egyik Walmart áruházban? Mindenki jobban járt volna...

2020-05-24 16:10:45 Café Society (2016) Herrberger Detonator (2) #11

Jesse Eisenberg miatt adom a filmre a kettest. A többi Woody filmet viszont imádom!

Nekem tetszett! Aki szereti az olyan filmeket, amelyekben sokat beszelnek, annak ajanlom. "Soft Wick Chapter 1".

Olyan jol indult, hogy azt gondoltam, hogy egy, a Fektelenulhoz hasonlo, vegig izgalmas filmet fogok latni. De az 5. perc utan teljesen osszeroppan a koncepcio, akkor, amikor ugyanazt a fenyt latva valaki behulyul, valakinek pedig meg sem kottyan. Innentol kezdve egy sehonnan indulo es sehova erkezo, total ertelmetlen sablon- es giccsparade. Akinek keves szabadideje van es azt maximalisan ki akarja hasznalni egy jo filmmel, azoknak nem ajanlom, hogy belenezzenek.

Kedves es szivmelengeto alkotas egy gyonyoruszep szinesznovel.

Eloszor a konyvet olvastam el, ami nem tetszett - de a vege felhozta egy jo kozepesre. A filmet azert jo megnezni kozvetlenul utana, hogy rajojjunk, hogy milyen szepen ki lettek fejtve az erzelmek a regenyben, amibol semmit sem tudtak atvinni a filmbe. A film borzalmasan gyenge. Az igazsaghoz tartozik, hogy en egy ilyen regenyt meg sem filmesitenek.

A nagy-britanniai Lesbostown ortodox zsido kozossegeben elo felesegnek es abbol a kozegbol kiszakadt new york-i fekete baranynak romantikus kalandjai. Egy probat meger.

2018-05-27 20:59:57 Tomb Raider (2018) Herrberger Detonator (2) #18

Ezt mar egyszer lattuk, csak akkor meg Indiana Jones-nak hivtak a fohost es sokkal izgibb volt a film. Jo forgatokonyvvel egeszen klassz kis filmet ki lehetne hozni a kovetkezo reszbol ezzel a szinesznovel. Varjuk!

Nezhetetlen.