Rice

Súly: 1913
Regisztráció: 2009. május 15. (10 év, 4 hónap)

Születési év: 1979

2 2019-06-10 3,7
Venom

4 2019-06-10 3,1

2018-11-01 15:07:24 UFO (2017) Rice (1) #2

Szerintem nem. Egy kusza marhaság az egész, amibe próbálnak magvas gondolatokat szőni - sikertelenül. Az összes karakter hiteltelen, értelmetlen, forgatókönyv mintha nem is lenne.

2018-06-07 00:35:08 Tomb Raider (2018) Rice (3) #25

Alicia Vikander nagy kedvenc, és azokkal értek egyet az előttem szólók közül, akik szerint erre a szerepre is jó választás volt. Teljesen máshogy közelítik meg vele a karaktert, mint a korábbi filmekben; nem egy sérthetetlen vagány szexbomba, hanem egy sokkal emberközelibb és hihetőbb, sebezhető személy, akinek fáj, ha ütik. De a filmben kb. minden más zavart. A sztori lapos, a "fordulatok" rendkívüli módon kiszámíthatóak, gyakorlatilag klisé klisé hátán. Ráadásul baromira szájbarágós, nem értem miért van erre szükség, lehet az amerikai közönség igényli? Engem irritált. Mikor a film közepén jól ráfókuszáltak a ládára a cégnévvel, már száz százalékig biztos voltam benne, hogy ez azért fontos, mert ki fog derülni, hogy az apja cége, és az öreglány keveri a szart. Már ez is fájt, de ez még nem is elég; a végén még egyszer az arcunkba tolják olyan ugyeemlékszelhülyegyerek stílusban. És gondolom az sem volt senki számára meglepő, hogy az apja él, valamint hogy meg fog halni a film végére.

Az akciójelenetek nem voltak rosszak, bár azért volt olyan, mikor távolugró olimpiai bajnokokat megszégyenítő produkcióval rukkolt elő Lara, de hát mindegy, elnézzük egy kalandfilmben.

Talán meglepő, de a zaciban játszódó két jelenet a kedvencem. Talán ez még nem spoiler ha leírom, az ezekben részt vevő három színészen láttam azt, hogy itt ők most élvezik, amit csinálnak, és nagyon megvan az összhang. Szerintem rengetet röhögtek, amíg ezt az összesen kb négy percet felvették. Persze lehet, csak bele akarom látni, hogy ott csillog a jókedv a szemükben... :-) Mindegy, lényeg hogy valamiért ez fogott meg.

Összességében nem bántam meg, hogy megnéztem, de nem is lesz egy maradandó élmény. Reméljük a következő kap egy jobb forgatókönyvet, egy kis mélységet, valódi csavart, nem ilyen kliséset, és akkor egy igazán jó film is kijöhet belőle.

2018-05-20 05:06:43 Accident Man (2018) / Hullagyáros Rice (2) #4

Egyszerű, mint egy videojáték, csak azokban általában kidolgozottabb a történet...

2018-04-29 21:46:03 Proud Mary (2018) / Bérgyilkos Mary Rice (1) #3

Sajnos nem tudok egyetérteni az előttem szólókkal, ez bizony ZS kategória, annak is a legalja. Megmondom őszintén, a felénél abbahagytam, mert nem bírtam tovább a picsogós, bőgőmasina bérgyilkosnő karaktert elviselni. Onnantól bele- belepörgetve mentem el a végéig, és úúúúúúgy meglepődtem a végkifejleten...

Többen említették már, ezért csak ismételni tudom; ez a film meglepően jó volt. Könnyű esti szórakozásnak bátran ajánlom.

DW nagyot játszik ismét, azonban sajnos számomra több helyen túlságosan elvont volt a film, de biztos az én hibám, hogy nem tudtam követni a gondolatmenetet. Farrell teljesen súlytalan. A többi színész említésre sem méltó.

2018-03-10 20:06:35 Operation Avalanche (2016) Rice (1) #1

Az első perctől a legutolsóig egy borzalmas kínszenvedés volt. Ha valakit meg akartok büntetni, mindenképp nézessétek meg vele. De erős láncokra lesz szükség azt előre mondom.

Nem tudom mit vártam tőle, ugyanúgy belealudtam, mint az eredetibe. De amíg láttam, addig sem volt valami őrült nagy durranás. Úgy tűnik nem nekem valók az ilyen lassú filmek.

2017-02-06 01:58:35 Nerve (2016) / Idegpálya Rice (4) #6

Előzetesen nem vártam sokat ettől a filmtől, de végül nagyon kellemes meglepetés ért. Szerintem kifejezetten jól mutatott be egy létező társadalmi problémát - a net anonimitása mögé bújó hétköznapi emberek gátlástalanságát. Kellően sötét és kellően feszült volt ahhoz, hogy végig le tudjon kötni. A végét én is összecsapottnak érzem, csak emiatt lett négyes - de ez egy nagyon erős négyes.

Szerintem a bejátszásokban épp eleget hallottunk a másik fél véleményéből. "Hazugság, őrültség, ilyen nincs és nem is volt." Teljes tagadás. Számomra sokkoló volt a doku, a szcientológiáról eddig azt hittem, hogy egy nyerészkedő szervezet, ami hiszékeny emberek lóvéját nyúlja le, ez a véleményem mondjuk alapjában véve nem változott, de ennél sokkal több a mögöttes tartalom, amiről sejtelmünk sem lehetett. XXI. századi, legális és államilag elismert rabszolgaság...

előzmény: noresz02 (#15)