vincent vega

2021-10-12 00:44:01 Ecc-pecc (2021) vincent vega (3) #2

Ezt hol lehet megnézni?

2021-01-08 16:08:33 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] vincent vega #25777

Sznob vagy!

Áthelyezve a(z) Tékasztorik topikból.

előzmény: Kempesbaba (#16)

2021-01-08 16:01:10 Dobogó kövek (2010) vincent vega (4) #5

ha úgy nézzük, h amatőr-haveri film, sztem teljesen rendben volt!

2021-01-08 15:57:58 Tékasztorik 2. (2020) vincent vega (3) #11

semmivel nem volt rosszabb, mint az első rész.

előzmény: Kempesbaba (#10)

nekem bejött ez a film.

2021-01-05 21:52:16 Tékasztorik 2. (2020) vincent vega (3) #9

Imádtam, így jöttem film második felvonás. Ennyire ne legyen sznob mindenki!

2017-08-09 22:59:09 Szindbád (1971) vincent vega (?) #104

@budaik nekem ez a film nem jött be. Velem lenne a baj?

ez nagyon gyenge filmecske volt.

2015-12-24 00:50:41 Showgirls (1995) vincent vega (?) #26

az egyik legjobb film amit valaha láttam

2015-11-09 12:08:30 Tomorrowland (2015) / Holnapolisz vincent vega (3) #24

kár az utolsó 20-30 percért

@budaik miért volt számodra ez rossz film?

Lewis is annyi idős, mint Armitage

Oyelowo, Idris biztos nem, mert feketék. Hiddleston, Worthington, Cavill, Fassbender, Hardy: naon ismertek már, sztem mást kersnek. Madden, Johnson, O'connell, Egerton, Barnes: naon fiatalok, bár kitudja, h Craig meddig lesz még. Santoro nem brit szóval őt is kilehetne zárni. Maradt: Lewis, Lincoln, Turner és Armitage..... ha ez a 4 közül kellene választanom akkor Richardra esne a választásom.

2015-09-15 13:29:25 Ted 2 (2015) / Ted 2. vincent vega (3) #8

ígéretes a kezdés, de 30-40 perc után jön a mélyrepülés....

8 percig bírtam.

2012-10-17 22:25:46 Hairspray (2007) / Hajlakk vincent vega (2) #17

naon gyenge és olyan mint a Rock of Ages.

35 percig bírtam. szerintem ritka szar.

Sajnos nem olyan jó, mint a dark knight. Kicsit van bennem hiányérzet, de naon jó mozi csak sajnos ez Nolantől kevés. Főleg a Dark Knight után.

jajj, de rossz film.

Szerintem Nolan nagyon is eredeti. Neki van 1 elképzelése arról a filmről amit csinál. A Batman filmeknél se a sablont követte. Eredet is olyan film amit ő elgondolt a saját ötletei alapján. Kérdem én, hogy Finchernek mi volt itt a koncepciója? Ez tényle olyan mintha mesélnek 1 történetet magamról 1 bulin és 2 hétre rá valaki elmesélné ua-t a sztorit csak úgy, hogy már vele történt meg. Ez azért kimeríti a lopás fogalmát.

Igazad van Krisztián :D

Azt mondani, hogy Fincher a legeredetibb az álomgyárban én túlzásnak érzem. Nagyon jó rendező aki kicsit a múltjából is él. Remek filmek jellemzik és imádtam rengeteg filmjét, de ezzel az alkotással nem tudom őt hova tenni. Szerintem a legeredetibb rendező Christopher Nolan akinek minden filmjét nagy várakozásokkal várom minden évben. Ő tényleg valóban másképp látja a világot. Valamikor Fincher is ilyen volt, de erről már nem vagyok 100%-ig meggyőződve.

Ezt nem értem, hogy miért csinálta a rendező. Olyan kiváló művész, mint Fincher kézbe vesz 1 alig 2 éves darabot ami bejárta az egész világot és mindenki látta, hogy az első rész 1 mestermű. Szinte csak a színészeket cserélte ki. Más érdembeli változás nem történt. Tényleg sajnálom, h leforgatta ezt a filmet, mert az eredeti nyomába se ér. Az meg a másik szégyen, hogy az IMDB többre tartja ezt a filmet, mint az eredetit. Remélem a következő műve 1 eredetibb darab lesz, mert ez a cselekedet a rajongók szembeköpése volt.

Én 39 percig bírtam nézni ezt a filmet.

hát ez így nagyon kevés. Ebből a filmből többet kilehetett volna hozni. sokkal többet

Remek újragondolása a nagy elődnek. Sikerült egy jó filmet csinálni a A majmok bolygója poros történetéből. Kellemes csalódás volt ez a film.

Richard Jenkins és Woody Harrelson mit keres ebben a filmben?

2011-09-21 14:38:13 Setup (2011) / Felültetve vincent vega (2) #1

Ezt a filmet kár volt megcsinálni. Szinte semmi érdekes nem történik benne. Teljesen sablonos. Azért 2-es mert ilyen színész gárdától többet vár az ember.

Rendes iparos munkának látszik. Nem kínál többet, mint ami.

2011-06-16 23:47:02 London Boulevard (2010) vincent vega (3) #4

Így elbaszni 1 jó nyersanyagot.Az a baj h csak coolnak látszik,de sajnos nem az

2011-04-14 19:21:30 Szuperbojz (2009) vincent vega (1) #61

Na ne! ezt nem akarom elhinni

Én ezt a filmet 20percig bírtam

Itt van Cassius Clay igaz legendája, akinek a boxban nincs a földön párja. Igaz, sokat dumál, és folyton dicsekszik, de öklétől minden ellenfél kifekszik. Most a box világa szomorú és sivár, de Liston-féléktől ennél többet ki vár? Aztán jött egy új srác, színes, furcsa szerzet, és a boxnak rögtön rengeteg pénzt szerzett. Pimasz, kemény bunyós, s megmondom előre, egyszer Nehézsúlyú Bajnok lesz belőle!

Muhammad Ali, 1963

Öreg vagyok már az ilyen filmekhez. Katasztrófa

Nálam kizárólag Michelle Pfeiffer miatt hármas ez a film.