boyler

Ugye milyen édes benne az igazi kissertés? :D

2013-10-07 21:52:54 Le Fatiche di Ercole (1958) / Herkules boyler (3) #18

Sziasztok! Látom keresitek a filmet. Ha még aktuális a dolog, két hete sikerült megvennem a csepeli tesco-ban 99ft-ért. :) Ma meg is tekintettem, egész kellemesen elvoltam vele, hangulatos film.

2012-12-28 10:15:42 The Cutter (2005) / Karátos védelem boyler (4) #1

Részegen néztük haverokkal... Csak mentségként az osztályzatra :D

Sziasztok! Lenne egy észrevételem...

Kaptam két filmet az egyik haveromtól (bár megtekintésük után elgondolkodom XD ). Nos a két gyári film két különböző címen, de ugyan azt a filmet tartalmazza, annyi különbséggel, hogy a jelenetek más sorrendben következnek, ez által variálván a sztorit :S Utánanéztem itt a filmeknek, s mindkettő szerepel az adatbázisban. Megnéztem IMDB-n is, ám ott csak az egyik, gondolom az eredeti verzió. Ezt nem lehetne orvosolni itt KT-en is? Szerintem megtévesztő a hibás adatlap...
Ezekről lenne szó:

Előre is köszönöm, és bocsánat ha rossz helyre írtam.

Való igaz, hogy YB nem éppen fergeteges mimikájáról hírhedt, de a '80-as években simán belefért néhány karatéjos múviba, ha épp zord külsejű keleti ellenfél hiányzott a produkcióból. Szerintem sosem próbált színészkedni, valószínűleg az életben is ezt az eszköztárat vonultatja fel :) Így számomra hiteles tud lenni a szerepeiben.
Ám a film, így utólag visszagondolva valóban hibáktól hemzseg, s a camera-man sem volt épp a helyzet magaslatán, de ilyenkor áltatom magam azzal, hogy ez egy '73-as film.
Ja, és még valami. A szindikátus gonosza és Bolo között elhangzott párbeszédek számomra a csúcspontjai voltak a filmnek. Rendesen vigyorogtam, olyan szövegeket nyomtak el :D

Hihetetlen, de engem valamiért megfogott ez a film :D Van egy furcsa bája az egyszer biztos XD

2010-11-17 14:00:04 Con Games (2001) / Fegyencjátszma boyler (2) #1

Jajjj!!! Ez valami hihetetlenül gagyi volt. Ám a közepétől, már inkább a humoros dolgokban kerestem a kapaszkodót. Például, mikor a rendőrök veszettül szirénáznak a kihalt sivatagban, vagy a főgenya elmés beszólása, idézem: "Addig ne lőjetek, míg nem láttok valamit!" :D Valamint hőseink a fenemód kihalt sivatagban igyekeznek az autópálya felé, és mögöttük jól láthatóan nem is olyan messze húznak el sorban a kocsik. Az egyik smasszer még meg is jegyzi, hogy napokba is beletelhet mire elérik az utat. ...Ha pont távolodnak tőle, akkor hetekbe is XD

2010-08-16 18:56:21 Barfuss (2005) / Mezítlábas szerelem boyler (5) #2

Akinek esetleg még nem sikerült volna beszereznie, annak irány a "gazdaságos" áruház, most papírtokban ugyan, de 200 forintért vesztegetik. Nagyon jó kis film, kár kihagyni! Ennyiért meg még kölcsönzőből sem veszed ki... :P

He-he-he!! Próba cseresznye!!!

Sziasztok!
Úgy örülnék, ha postáznátok egy L-es méretű polót.
A címem 1211 Bp. Kossuth L.u. 26 VIII/31
Erős Gábor névre, ha kérhetném. Október 25-én lesz a szülinapom és tuti senkitől nem kapok majd semmit, mert szegények vagyunk :)
Előre is köszönöm!

Boyler