jocoka91

Regisztráció: 2009. március 19. (15 év)

The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

Transformers: Revenge of the Fallen
Transformers: A bukottak bosszúja
2 2010-01-20 2,6

2009-03-25 22:02:44 Taken (2008) / Elrabolva jocoka91 (4) #22

Legjobb akciófilm amit az utóbbi időben láttam. Hasonlítgattátok korábban a Szállítókhoz. Erre csak annyit mondok, hogy nem lehet őket összehasonlítani szerintem. Ez nagyságrendekkel jobb tőlük.

Liam Neeson profi, kemény és kegyetlen.:D Nagyon tetszett a karaktere, és a játéka. A sztori nagyon egyszerű és sablonos, de ez nem von le semmit a film értékéből. Szerintem érdemes megnézni, én nem bántam hogy másfél órát rászántam az életemből. Sőt, lehet DVD vétel is lesz belőle majd ha megjelenik.
Erős négyes.

A film nézése közben leginkább 2 dolgon gondolkoztam. 'Mi a szar akar ez lenni?' és 'Mikor lesz már vége?'. A sztori nagyon gyenge, teljesen logikátlan, összecsapott hülyeség. Vinnie Joneson kivételével az összes szereplő nagyon gyenge. A film vége pedig...no comment. Van egy-két ütősebb jelenet, de nálam a sok gore nem felejteti el a film hibáit.

Nagyrészt egyetértek az előttem szólóval, nagyon gyenge film. Sztori 0, ezerszer előtt ötlet, és talán ez a film hozta ki a legszarabbat belőle. A színészek szintén gyengék, félelemfaktor még az elején talán van is, de a filmben haladva egyre kisebb.
Egyetlen pozitívum talán Odette Yustman segge.:D

Elég nagyot csalódtam a filmben, sokkal többet vártam tőle. A film első fele még egész jó volt, de a második felét majdnem szenvedés volt nézni. Ehhez nagyban hozzájárult az, hogy a második lánycsapat négy tagjából hármat minden lelkiismeret furdalás nélkül tarkónlőnék. Egyébként vannak egész jó, sőt zseniális jelentek, amik igazán "Tarantinosra" sikeredtek. Az OST nagyon a helyén van, és ez a kicsit szemcsés/hibás kép is pozitívum. Nagyon jó retrós hangulatot kelt.
Nem egy rossz film ez végülis, de a rendező korábbi filmjeit ismerve ez kicsit csalódás volt számomra. Ha egy 10es skálán értékelnem kéne, akkor a film első része 7, a második 5, ezt átlagolva a végső értékelésem 6/10.