helga

úgy izgultam, hogy ne legyen elrontva a vége

2015-01-03 14:00:59 The Guest (2014) helga (2) #6

jól indult, de ahogy haladt előre egyre kevésbé tetszett. a zenék viszont tényleg jók :)

gyönyörű az egész, úgy ahogy van.

az eleje annyira zseniális, kár hogy a második fele olyan érzelgős lett. de mégis így is, hű:)

amikor a mesét megjeleníti animációsan az tényleg remek.

ezzel teljesen egyetértek. a legnagyszerűbb rész pedig az a házibuli jelenet, miközben a knife szám szól

előzmény: sleepingdancer (#1)

2010-11-20 18:50:31 Ex Drummer (2007) / Kell egy dobos! helga (4) #4

mert ettól függetlenül jó filmnek tartom. jól volt felépítve, jól játszottak, stb, nem is jut eszembe különösebb hiba, vagy hiányosság. de miközben néztem rosszul éreztem magam, és azt hiszem nem bánnám, ha egyáltalán nem néztem volna meg

2010-11-18 18:00:26 Ex Drummer (2007) / Kell egy dobos! helga (4) #2

ez szörnyű volt. soha nem akarom újra megnézni.

egészen biztos. bár lehet hogy csak nem megfelelő hangulatban néztem. de mostanában a spanyol filmekkel mindig így járok.

előzmény: hhgygy (#15)

hú szerintem meg egyszer is nehéz végignézni.kifejezetten idegesítettek a szerepőlők, meg a történet is.

2010-08-18 16:56:09 Gigantic (2008) / Falrengető helga (4) #1

ez egy igazán kedves film

2010-08-01 11:15:30 Greenberg (2010) helga (4) #2

persze ez nem vígjáték

ez a téma távolabb áll tőlem, mint a rendező többi munkája, de ettől függetlenül ez is jól meg van csinálva.

2010-07-25 18:47:49 Boy A (2007) / A bűn hálójában helga (5) #1

kiváló. semmit nem találok, ami ne tetszene a filmben. és annyi jó kép is van benne. már csak azért is érdemes nézni. (persze a történetért is...)

2010-07-09 23:57:09 Klass (2007) / Az osztály helga (4) #16

most láttam a tvben sajnos szinkronosan. ez sokat rontott a filmélményen, mert a szereplők így abszolút nem tűntek természetesnek, inkább mintha valami gyenge sorozatban lettek volna. persze ahogy durvultak el az események, egyre kevésbé éreztem ezt.
de akkor is, jaj, az ilyen filmeket miért nem adják inkább eredeti nyelven??:(

2010-07-09 01:31:28 Mr. Nobody (2009) helga (4) #1

mennyivel érdekesebb film, mint a a nyolcadik napon!

szerencsére semmit nem olvastam a filmről, mielőtt megnéztem, mert ennél már ez a rövid leírás is spoilernek számít szerintem. úgy sokkal kevésbé élveztem volna.
szóval úgy érdemes nézni, hogy a címen kívül semmit nem tudsz róla.

2010-07-06 20:58:03 Egyetleneim (2006) helga (5) #24

először a filmet láttam és utána olvastam a könyvet. a filmet akárhányszor újra tudom nézni, de olvasva kevésbé tetszett. a sok vágás, a gyorsan változó zenék, sokkal jobban átadta a mozi a pörgést, hangulatot, az érzést.

nem rossz film, ha felirattal látom, és jobban értem a szöveget, lehet hogy érdekesebb(bár az is lehet, hogy rontott volna az élményen).
viszont a rendező előző filmje(dagen zonder lief), az igazán remek.

2010-03-14 23:06:17 New York, I Love You (2008) helga (4) #2

sokszor elég közhelyes, de azért tényleg kellemes néznivaló

2010-03-10 22:32:07 Bright Star (2009) / Fényes csillag helga (3) #1

hát a film maga nem lett túl jó,meg a színészek sem. de a fényképezés remek. annyira szépek benne a képek, hogy emiatt érdemes megnézni. ilyenkor tél végén különösen jól esik nézni a sok virágot benne.

az első 40 percet élveztem, utána 1 óráig azt vártam hogy mikor lesz már vége, de amikor hirtelen vége lett, rájöttem hogy mégis tetszett.

hűű az elején egyáltalán nem gondoltam hogy ennyire fog tetszeni.
jól felépített film. szép történet.

2009-07-20 18:17:05 Tokyo! (2008) helga (3) #1

A Gondry-s rész nagyon jó, kedves történet. A Bong Joon-ho által rendezett sem rossz, vannak benne szép képek. De a 2. idegesítően rossz, azt kínlódás volt végignézni.

engem abszolút nem untatott, nem éreztem se vontatottnak, se színdarabnak.színházban/rádióban pont a lényeg, a kettős szemszög nem lenne megvalósítható.
szerintem jó film, minden szépen összepasszolt benne.
(monjuk szerencsére én feliratosan láttam)