Zsoca87

Regisztráció: 2009. március 9. (12 év, 7 hónap)

Születési év: 1987

5 2021-06-25 4,2
Dark Waters
Sötét vizeken
4 2021-06-01 3,9

Hát... Szerintem borzalmas volt, a nézhetetlen és a rossz határán mozog.

Értem, hogy egy hangulatot akar lefesteni és egy megőrülés története, de ne már... Nincsenek karakterek, unalmasak a képek, a vége vérciki (röhejes gáz!), a Kádár-bejátszások hiteltelenek.
Vajon a kommunizmusban sosem sütött a nap?

Sorolhatnám igazából. Totál komolytalan, faék egyszerű üzenetet próbál a sablonos és fantáziátlan elképzelésekből felépített film elmesélni.

Nagyon nem jó.

Azt mondanám, hogy ez a film akkor jó, ha nulla elvárással ülsz neki, semmi minőséget nem vársz tőle és csak ki akarsz kapcsolni 90 percre. :D

Én ezt tettem, és élveztem. :D

Egyébként nem 18+-os. A post-credit scene legalább izgi. :)

2021-07-24 23:48:48 Kill List (2011) / Halállista Zsoca87 (2) #9

Egyébként egész hangulatos, de semmi értelme. 2es és 3as között vacilálok. Az értelmetlensége miatt 2...

Én is úgy gondolom, hogy jelentős lelki sérüléseket szenvedtem gyerekként. Kanos kacsa meg a szörny. A 10%-a is sok. :D

előzmény: Szabó Dániel (#4)

2021-04-24 00:24:33 Mortal Kombat (2021) Zsoca87 (3) #16

Na hát ez egy kurva szar film, ami jó móka egyben.
Ne vedd komolyan és rendben van. Ha elkezdesz logikát, színészi játékot, történetet, bármit :D keresni benne, akkor egy trágya.

Ugyanezt gondolom.
Ettől függetlenül a vége gyomorba vág, kegyetlen. Igazából ritkán találkozni manapság ennyire bátran kegyetlen befejezéssel.
Mindamellett, hogy lehet csak annak jön be, aki el tudja nézni, hogy milyen ezoterikus bullshit a magyarázat. Ha valakinek ettől ökölbe szorul a keze, akkor a vége is inkább dühíteni fogja, mintsem sokkolni.

előzmény: tomasso (#1)

2020-07-12 22:02:11 Boze Cialo (2019) / Corpus Christi Zsoca87 (5) #3

Szerintem szinte hibátlan film és a hibáit (amit le sem írok :) ) szerintem érdemes félretenni. A történet és a falu változásának íve ügyes, nem mesterkélt (pedig egy ilyen történet esetén ez bőven benne van a pakliban). A lezárás is olyan, mint amilyen kell legyen szerintem: nincs erőltetett happy end. Sajnos az nem opció itt

A fontos jeleneteket, fordulópontokat minden alkalommal sikerült kreatívan és mégis tűpontosan megcsinálni, ami nem kis bravúr. Gondoljunk csak a búcsúmisére. Zseni.

Nagyon ajánlom!

A film legjobb része az volt, ahogy utána röhögtünk rajta... :)

Egyébként szerintem főleg a vége húzza le, kínos, nagyon kínos. Persze az egész nem jó, siet, rohan, zsúfolt és sekélyes.
Azt a védelmében hozzátenném, hogy egy koherens elképzelés arról, hogy mire fut majd ki ez a trilógia, sokat segített volna.
Vannak dolgok, amiket nem ez a film kellett volna megmagyarázzon (nem is teszi), de ha az előző kettő megágyaz neki, elfogadjuk.
Az a benyomásom, hogy ez a forgatókönyv úgy készült, hogy összenéztek az írók, megnézték a 7. és a 8. részt, majd rájöttek, hogy húbazdmeg, ez a 9., ez az utolsó nem? És akkor valami lezárást összeszültek. Zéró koncepció. Szomorú és dühítő is talán.

Azt írtam a barátaimnak, hogy az előzménytrilógia azért jobb, mint ezek az újak, mert ott adott volt egy keret - az, hogy hova KELL kifutnia a történetnek. Ezt vezérlőcsilagként követhette mindhárom film anno. Itt ilyen nem volt és ennek megfelelően lett katyvasz az egész.

Csalódás, nem kicsi és akkora ziccer maradt ki, amekorra már kevés lesz a filmtörténelemben.

2019-11-16 23:18:06 Sátántangó (1994) Zsoca87 (5) #59

Moziban láttam, ma, és egyszerűen le vagyok nyűgözve. Nagyon, nagyon jó volt.

Teljesen más filmélmény, mint amit korábban bármikor átéltem. Elképesztő.

2019-10-06 22:45:11 Joker (2019) Zsoca87 (4) #72

Nem is ezt kérdőjeleztem meg, ezt teljesen értem és igazad van.

Inkább arra céloztam, hogy nagyon egyoldalú, hogy a 3 gazdag bankár rossz, ők szararcok és szegény Arthur szenved miattuk. Azért a valóság ennél árnyaltabb. De mondom, utólag agyalva rajta igazából ez lényegtelen, mert ez Arthur Jokerré válásról szól, magyarán nem a társadalmat akarjuk elemezni. :)

előzmény: CrazyBoy (#71)