Zsoca87

Regisztráció: 2009. március 9. (10 év, 4 hónap)

Születési év: 1987

Captain Marvel
Marvel Kapitány
4 2019-03-11 3,2
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
4 2019-03-02 4,2

:D Jogos, bár egy filmbe belerakni az összes kő megkeresését azért erős lett volna, nem? Mindenesetre a lényeg, hogy lehetett volna időutazás helyett más megoldás, ez nem vitás.

előzmény: MicaHiro (#87)

Ezzel azért nem értek egyet, mert az íróknak az a dolga, hogy kreatív, meglepő fordulatokkal meglepjenek minket.
Szerintem az nem egy erős érv, hogy mindenki időutazásra gondolt, szóval sajnos csak ez volt az egyetlen lehetőség. Nem tudom ezt elfogadni, dolgozzanak meg a pénzükért. :D

Megfordítva, hogy ne csak rosszat mondjak: mennyire jó ötlet volt már, hogy egyrészt az elején megölik Thanost, majd utána 5 évet ugrunk előre az időben. Számítottál erre? Én nem. És tök jó volt, azt gondoltam magamban, hogy "na fasza, sikerült meglepniük".

Az időutazásra is biztos lett volna jobb alternatíva.

előzmény: Dangar (#80)

Ezzel azért nem értek egyet, mert bár valóban, mindenki tudta, hogy győznek a jók, de ettől még nem kellett volna ennyire súlytalannak lennie.

Amikor Cap padlón van és úgy érzed, na most Thanos győzni fog, ott szerintem nagyon gyorsan jön a feloldás. Nincs ideje épülnie a feszültségnek. Ugyanígy, amikor Thor vesztésre áll, kiváló alkalom lett volna, hogy valakit kinyírjanak. Nekem ilyen téren vannak problémáim a filmmel.

előzmény: Dangar (#76)

Szerintem az időutazás csak eszköz, nem volt a legjobb megoldás, de leszartam volna, ha az epikus jelenetekből több van, ha a dráma igazán súlyos és a film első fele nem szanaszétnyújtott komédia. :(

előzmény: unfamous (#14)

Csalódott vagyok... Szerintem túl hosszú, túl sok a poén, igazán HÚHA is kevés van (és pár HÚHA-jelenetnek szánt jelenet nem tudott meghatni). Az Infinity War sokkal, de sokkal jobb.
Pénteken még egyszer megnézem, lehet túl sokat vártam.

Meh.

2018-12-18 10:37:54 Maelstrom (1985) / Örvény Zsoca87 (4) #7

Most néztem meg, jó volt - nem maradandó vagy korszakalkotó, szó sincs ilyesmiről, de élvezetes, hangulatos.
Vannak erős jelenetek benne (a babák vagy a festmények jutnak eszembe), ezekre emlékezni fogok. Ajánlom.

Én imádtam. A színek, a zene, a fényképezés, az elborultság. A story persze nagyon alap és közhelyes, de szerettem, hogy végre nem egy gyorsan ledarált, erőltetetten vicces valamit kaptam.

2018-08-15 22:14:04 The Meg (2018) / Meg - Az őscápa Zsoca87 (1) #7

Ugyanezt gondolom. Bugyuta, buta, klisés. A végén már ideges lettem szinte. :D

előzmény: Polonkai Ákos (#4)

Popcornszemét, buta történet buta szereplőkkel.
Egyszer nézhető, ha olyanod van, lazulni akarsz. Ha nem számítasz sokra, akkor olcsó szórakozásnak elmegy.

Hát, egyelőre ez nálam zseniális és jó között ingadozva a zseniális felé dől... A színek, a képek, a zene, a hangulat mind kiváló. Újra kell majd néznem 1-2 év múlva a régi mellett, hogy lássam, valóban olyan jó-e, mint amilyennek érzem. De ezt a filmet nagyon szerettem és örülök, hogy készül még ilyen lassú, türelmes film, ami hagy időt annak, hogy "nézd" :)