Zsoca87

Regisztráció: 2009. március 9. (10 év, 6 hónap)

Születési év: 1987

3 2019-06-23 3,8
Chugyeogja
Az üldöző
5 2019-05-19 4,3

Csodálatos tökéletes volt, a vége pedig isteni.

Fuck yeah, imádtam!

Megnéztem a filmet, hát... Egynek elment vasárnap délután, de ez az a fajta nagy krimisiker akart lenni, ami a végén nagyon meglep. De csak akart, holtgyenge.

2019-07-21 22:11:15 Midsommar (2019) / Fehér éjszakák Zsoca87 (5) #8

Valóban túl hosszú, túl mindfuck néha. Főleg moziban zavaró ez, amikor volt, aki kiröhögte a mindfuckokat - ami érthető talán, de nekem ez belerondított. :)

Ennek ellenére szerintem egyedülálló élmény, rég láttam ilyen filmet. Nagyon jó ilyen szektás / beteg közösség témában.

:D Jogos, bár egy filmbe belerakni az összes kő megkeresését azért erős lett volna, nem? Mindenesetre a lényeg, hogy lehetett volna időutazás helyett más megoldás, ez nem vitás.

előzmény: MicaHiro (#87)

Ezzel azért nem értek egyet, mert az íróknak az a dolga, hogy kreatív, meglepő fordulatokkal meglepjenek minket.
Szerintem az nem egy erős érv, hogy mindenki időutazásra gondolt, szóval sajnos csak ez volt az egyetlen lehetőség. Nem tudom ezt elfogadni, dolgozzanak meg a pénzükért. :D

Megfordítva, hogy ne csak rosszat mondjak: mennyire jó ötlet volt már, hogy egyrészt az elején megölik Thanost, majd utána 5 évet ugrunk előre az időben. Számítottál erre? Én nem. És tök jó volt, azt gondoltam magamban, hogy "na fasza, sikerült meglepniük".

Az időutazásra is biztos lett volna jobb alternatíva.

előzmény: Dangar (#80)

Ezzel azért nem értek egyet, mert bár valóban, mindenki tudta, hogy győznek a jók, de ettől még nem kellett volna ennyire súlytalannak lennie.

Amikor Cap padlón van és úgy érzed, na most Thanos győzni fog, ott szerintem nagyon gyorsan jön a feloldás. Nincs ideje épülnie a feszültségnek. Ugyanígy, amikor Thor vesztésre áll, kiváló alkalom lett volna, hogy valakit kinyírjanak. Nekem ilyen téren vannak problémáim a filmmel.

előzmény: Dangar (#76)

Szerintem az időutazás csak eszköz, nem volt a legjobb megoldás, de leszartam volna, ha az epikus jelenetekből több van, ha a dráma igazán súlyos és a film első fele nem szanaszétnyújtott komédia. :(

előzmény: unfamous (#14)

Csalódott vagyok... Szerintem túl hosszú, túl sok a poén, igazán HÚHA is kevés van (és pár HÚHA-jelenetnek szánt jelenet nem tudott meghatni). Az Infinity War sokkal, de sokkal jobb.
Pénteken még egyszer megnézem, lehet túl sokat vártam.

Meh.

2018-12-18 10:37:54 Maelstrom (1985) / Örvény Zsoca87 (4) #7

Most néztem meg, jó volt - nem maradandó vagy korszakalkotó, szó sincs ilyesmiről, de élvezetes, hangulatos.
Vannak erős jelenetek benne (a babák vagy a festmények jutnak eszembe), ezekre emlékezni fogok. Ajánlom.

Én imádtam. A színek, a zene, a fényképezés, az elborultság. A story persze nagyon alap és közhelyes, de szerettem, hogy végre nem egy gyorsan ledarált, erőltetetten vicces valamit kaptam.