magichorze

Regisztráció: 2009. március 9. (8 év, 11 hónap)

Születési év: 1979

3 2018-02-10 2,8
Compliance
Szolgálatkészség
3 2018-02-09 3,6

Valóban román újhullam lovaglás, és valljuk be, hogy ezt ők jobban csinálják. De ha ettől eltekintünk, egészen tűrhető, minimalista dráma. A történet teljesen életszagú, szinte nincs olyan mondat, amit nem tudnék elképzelni egy valódi család tagjai között elhangozva. A gyerekekkel kapcsolatos megjegyzések is helyén vannak, akinek van gyereke, az tudja :)

Leheletgyenge négyes.

2018-02-20 20:06:46 The Snowman (2017) / Hóember magichorze (2) #32

bár a nyelvhasználat lett volna a legnagyobb baj ezzel a béna filmmel ...

hát nekem annyira nem jött be. Az alapötlet nem volna rossz, de egy idő után annyira elkezdenek burjánzani a valószerűtlen események, hogy én jobbára elvesztettem az érdeklődésemet.

Nekem egyébként azok a jelenetek tetszettek a legjobban, amelyekben a nő előző férje is szerepelt, ott legalább volt némi humor is.

A legnagyobb teljesítményt a producer nyújtotta, azzal, hogy sikerült pénzt szereznie erre a halom klisére. Borzalom.

2018-02-16 16:09:09 The Snowman (2017) / Hóember magichorze (2) #13

hát ez sz@r volt. Már a könyv sem volt egy nagy durranás, de ez a film abszolút súlytalan, érdektelen, semmitmondó, ritmustalan lett.

Fassbender megpróbálta hozni a (100x látott) kiégett zsarut, ami csak annyiban sikerült, hogy unottan néz maga elé - valszeg unta az egészet :) A frufrus csaj mintha ott se volna. Kettejük között semmiféle kémia nem létezik. A világkupát szervező fickó mellékszálát nem is értettem. A "szexjelent" meg ugyebár mi volt? És megannyi kérdés, amit feltenni sincs kedvem ...

A környezet azért szép volt, bár ahhoz elég lett volna egy NatGeo természetfilmet forgatni ...

Nem éreztem tragikusan rossznak a filmet, az alapanyagból ennyire futotta. Az igaz, hogy a rendezés elég langyi, és a szereplők is közepesek.

2018-02-13 06:30:45 Legend (2015) / Legenda magichorze (3) #28

ez sajnos gyenge volt. Azért történet nélkül nehéz jó filmet csinálni :)

A film első harmada még egész rendben volt, de utána totális érdektelenségbe fulladt az egész. A gengszer/gengszterfeleség konfliktust ezerszer láttuk, ennél sokkal jobban kidolgozva. A főhősnőt játszó színész semmit mást nem csinál, csak bután bámul maga elé. Hardy nem rossz, de maximum közepes.

2018-02-11 16:43:46 I Am a Hero (2015) magichorze (3) #7

na, azt meg végképp nem éreztem, hogy itten vígjátéki elemekkel kevert volna bárki bármit is :) de lehet, hogy nincs humorérzékem

az atléta zombi mondjuk jópofa volt, de egyben a hideg is futkosott tőle a hátamon

előzmény: von Schatu (#6)

2018-02-11 09:31:45 I Am a Hero (2015) magichorze (3) #5

Túlságosan szájbarágós, hosszúra nyújtott, sehová nem igazán vezető történet. A megvalósítás azért felhúzta hármasra. Én nem láttam azokat az óriási innovációkat, amiket itt egyesek említettek.

Amúgy én azt hittem, hogy a végén

a főhős felébred bilibe lógó kézzel és rájön, hogy az egészet csak álmodta :)

2018-02-10 18:22:50 The Ritual (2017) magichorze (3) #2

egész hatásos, hangulatos kis filmecske, nincs benne több és nagyobb ökörség mint a többi ilyen horrorban. Azt mondjuk nem értem, hogy

az az izé a végén, miért nem nyírta ki a "főhőst" a picsába, mit játszadozott vele addig, amíg kiért az erdőből?

egy gyenge hármasra azért jó, főleg, ha összehasonlítom a másik netflixes horrorral (Open House)