djhopihe

Regisztráció: 2009. február 16. (10 év, 8 hónap)

Nem: nem publikus

4 2018-04-03 3,0
A Bad Mom's Christmas
Rossz anyák karácsonya
1 2018-04-03 2,2

Próbáltam úgy felfogni, hogy ez csak egy nagy poén, de sajnos egyszer sem nevettem a filmen. Kínosan béna lett.

Szerintem nem meglepő az alacsony átlag, mert ez a film egyszerűen szar. Ez nem sci-fi, mert nincs benne science. Annyira együgyű, buta, alpári, gyökér az egész, hogy nem is tudom, hogy miért néztem meg egyáltalán. Gyakorlatilag a CG-n kívül minden rossz, Idióta színészi játék, nagyon átgondolatlan és kidolgozatlan sztori és körülmények. A kerettörténet több sebből vérzik, mint Max és Kruger együtt. Frogman véleményét osztom, hogy nagyon IQ-free társadalomkritikával ágyaztak meg a sztorinak. De gyakorlatilag az egész film IQ-free. Simán jó lesz majd "szombat esti szupermozinak" nagyon jól kiegészíti az éjjelnappalbudapest, a fókusz, az édesélet és a többi szarhalom trajektóriáját.
Ez egy mese, aminek úgy kellett volna kezdődnie, hogy "réges-régen, egy messzi messzi galaxisban..." és akkor nem lett volna ennyire bántó ez a sok baromság, amit összehordtak benne.
Igazából akkor is bántó lett volna az egész.

2013-10-30 23:19:53 Szalontüdő (2006) djhopihe (5) #35

Az oldal alján lévő Daazo link már nem jó. Itt lehet nézni HD-ben:

2013-10-30 23:07:38 Pacific Rim (2013) / Tűzgyűrű djhopihe (1) #116

Rettenetes! Ennyire buta filmet már rég láttam. Az egész alapjaiban hibás: a forgatókönyv, a színészek, a film arányai... minden rossz! Bosszantóan együgyű. Az egész sokkal jobb lenne játékként, ahol nincs forgatókönyv, vagy csak vezérfonalként egy történetszál. Elképzeltétek FPS-ként ezt a filmet? Szerintem úgy működne. Régóta vitatkozunk, hogy a számítógépes játékok mennyire tartoznak bele a filmművészet, vagy a filmipar családjába, itt összeolvadt a kettő, csak mindenből a rosszabbat kapta meg.
A látványra egy szavam sincs, bár az egész film fizikája valótlan és hamis, ez még azoknak a satu gyerekeknek is fel kéne tűnjön, akiknek tetszik ez a buta film.

2012-11-12 10:32:50 Ted (2012) djhopihe (2) #32

Én szeretem a Family Guy-t, de ez nem szólt bele a véleményalkotásomba erről a filmről. Szerintem rossz... Az aranyos, kedves, polgárpukkasztó, groteszk, vicces, megbotránkoztató Ted, minden akar lenni egyszerre és ettől semmi sem lesz. Ez van.

Imádom... a legjobb amerikai vígjáték idén (ahhoz képest, hogy mindkét főszereplő Essex-i)

Borzasztó egyszerű film. A történetet már ezerszer láttuk, de azért van benne néhány jó poén, és szerencsére ízlésesek, nem a "kaki-pisi" kategória.Nézzétek csak meg!
Ja... csatlakozom VVega véleményéhez... a zenék galaktikusak :)

Jó doku... szerettem. Mindenképp ajánlom, hogy nézzétek meg, és ha megvolt, akkor kezdjétek el külön gyűjteni a hulladékot, és ne égessétek fölöslegesen a lámpát, még a koleszban sem.

Én nem vártam semmi jót, és szar is volt... nagyon szar. Annyira, hogy még a DieHardot, meg Terminátort imádó haverjaim is azt mondták, hogy nagyon szar volt.
Nem is értem, hogy miért dicséritek a látványt? Borzasztóan giccses, és a látvány nagy része funkciótlan volt.
No mindegy... Bay gagyi.

Nekem nem tetszet, bár lehet, hogy túl régóta vártam már a filmet, és magasabbak voltak az elvárásaim, mint kellett volna. Nekem nem tetszenek ezek a filmek. Mindig úgy ülök le egy Apatow film elé, hogy most mekkorákat fogok röhögni, de aztán sosem röhögök.
Aki viszont tetszett most, az Eric Bana. Tök jól csinálta ezt a figurát. Most nem volt olyan nyomi, mint a StarTrekben, vagy a Hulkban.