Yuriko-chan

Regisztráció: 2009. január 26. (11 év, 10 hónap)

Nem: nő
Születési év: 1987
Lakhely: Pécs

Kaijû no kodomo
Children of the Sea
3 2020-11-29 ?
Kimi to, nami ni noretara
Hullámok hátán
5 2020-11-29 ?
Védelem alatt

4 2020-11-22 ?
Shadow Flowers
Árnyékvirágok
4 2020-11-21 ?
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan

3 2020-11-15 3,3
Isten gyermekei
Overseas
Tengerentúl
4 2020-11-14 ?
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
Borat: Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika
4 2020-11-08 3,5

2019-10-19 20:09:45 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Yuriko-chan #24507

Köszi a spoilert.

Áthelyezve a(z) Gisaengchung topikból.

előzmény: dittike (#5)

Az konkrétan Ghidorah egyik feje volt.

előzmény: bambula (#3)

2019-03-18 19:09:04 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Yuriko-chan #24240

"Én ugyanis úgy gondolom ha engem atrocitás ér nem a netet kiabálom vele tele és nem dokumentumfilmben szereplek,hanem rendörséghez,ügyészséghez,bírósághoz fordulok."

Wade pontosan ezt tette 2013-ban, és nem lett semmi eredménye...

Áthelyezve a(z) Leaving Neverland topikból.

előzmény: Kempesbaba (#24223)

2019-02-13 10:16:14 Megszállottak (2018) Yuriko-chan (?) #1

Jaj, gyerekek, most hányast adjak erre? :D Két jelenetben is statiszta voltam. :D

Egyébként nyert egy csomó díjat mindenféle ismeretlen filmfesztiválokon, azt nem lehet itt kilistázni? :D

Ez a film minden, csak nem átlagos. Mégis 3-ast nyomtam, mert 2-est nem adhatok, hiszen akárhogy erőlködöm, nem tudom azt mondani rá, hogy rossz volt! Igenis vannak értékei. Befogadni nagyon nehéz, de érdemes. És jelentem, mi nagyon hősies közönség voltunk tegnap este a pécsi Apolló Moziban, senki nem hagyta el a termet.

2017-07-13 20:53:41 Viking (2016) Yuriko-chan (3) #1

Nem áll össze... Se eleje, se vége, hiába a kiváló látvány és jó zene... Katyvasz a sztori, így csak gyenge 3-as... Kár érte, nagyon vártam ezt a filmet.

2017-04-25 22:30:37 Get Out (2017) / Tűnj el! Yuriko-chan (3) #8

Szerintem baromira túl van értékelve. Fordított Titkok kulcsa, szóval újat se nagyon mutatott... Számtalan hangulatosabb és/vagy félelmetesebb horrort/thrillert láttam ennél.

Életemben először ki akartam menni a moziteremből. Hárman meg is tették...

Komolyan mondom, moziban látott filmet én még soha nem osztályoztam 1-esre, de erre még a látvánnyal együtt sem tudok jobbat adni. Aki meg a magyar címet adta, remélem már munkanélküli...

Emberek, nézzetek inkább Sivatagi show-t...

"Ez egy belépő, szerintem a mai 20 évesek nem néznének meg egy születésük elött készült 'rajzfilmet'.
Ha tetszett akkor Isten hozott a GitS univerzumban, fáradj beljebb, van hová!"

Pontosan erről van szó! Magam sem fejezhettem volna ki szebben. :)

előzmény: andraas (#16)

Na mindegy, én jól szórakoztam, és ennek megfelelően osztályoztam, dehát valamilyen szinten ez a filmnézés lényege, nem? :D Megértem azokat is, akiknek nem tetszett, hiszen tényleg csak egy újabb látványos akciófilm (abszolút folytatható, még sok bőr lehúzására alkalmas módon lezárva). Ugyanebben a témában az A.I. sokkal hatásosabb érzelmileg, azt a mai napig nem tudom fapofával végignézni, pedig sokszor láttam már.