Yuriko-chan

Regisztráció: 2009. január 26. (10 év)

Nem: nő

Manbiki kazoku
Bolti tolvajok
4 2019-01-13 4,3

2019-02-13 10:16:14 Megszállottak (2018) Yuriko-chan (?) #1

Jaj, gyerekek, most hányast adjak erre? :D Két jelenetben is statiszta voltam. :D

Egyébként nyert egy csomó díjat mindenféle ismeretlen filmfesztiválokon, azt nem lehet itt kilistázni? :D

Ez a film minden, csak nem átlagos. Mégis 3-ast nyomtam, mert 2-est nem adhatok, hiszen akárhogy erőlködöm, nem tudom azt mondani rá, hogy rossz volt! Igenis vannak értékei. Befogadni nagyon nehéz, de érdemes. És jelentem, mi nagyon hősies közönség voltunk tegnap este a pécsi Apolló Moziban, senki nem hagyta el a termet.

2017-07-13 20:53:41 Viking (2016) Yuriko-chan (3) #1

Nem áll össze... Se eleje, se vége, hiába a kiváló látvány és jó zene... Katyvasz a sztori, így csak gyenge 3-as... Kár érte, nagyon vártam ezt a filmet.

2017-04-25 22:30:37 Get Out (2017) / Tűnj el! Yuriko-chan (3) #8

Szerintem baromira túl van értékelve. Fordított Titkok kulcsa, szóval újat se nagyon mutatott... Számtalan hangulatosabb és/vagy félelmetesebb horrort/thrillert láttam ennél.

Életemben először ki akartam menni a moziteremből. Hárman meg is tették...

Komolyan mondom, moziban látott filmet én még soha nem osztályoztam 1-esre, de erre még a látvánnyal együtt sem tudok jobbat adni. Aki meg a magyar címet adta, remélem már munkanélküli...

Emberek, nézzetek inkább Sivatagi show-t...

"Ez egy belépő, szerintem a mai 20 évesek nem néznének meg egy születésük elött készült 'rajzfilmet'.
Ha tetszett akkor Isten hozott a GitS univerzumban, fáradj beljebb, van hová!"

Pontosan erről van szó! Magam sem fejezhettem volna ki szebben. :)

előzmény: andraas (#16)

Na mindegy, én jól szórakoztam, és ennek megfelelően osztályoztam, dehát valamilyen szinten ez a filmnézés lényege, nem? :D Megértem azokat is, akiknek nem tetszett, hiszen tényleg csak egy újabb látványos akciófilm (abszolút folytatható, még sok bőr lehúzására alkalmas módon lezárva). Ugyanebben a témában az A.I. sokkal hatásosabb érzelmileg, azt a mai napig nem tudom fapofával végignézni, pedig sokszor láttam már.

22 év alatt bőven szét lett boncolva az a téma, ami annak idején még friss, meghökkentő és gondolatébresztő volt, ezen a téren nem igazán lehetett újat nyújtani. A 2017-es filmnek nem olyan - és nem is lehet olyan, mert fizikai képtelenség - a hangulata, mint az 1995-ös animének, de én úgy gondolom, hogy amit lehetett, azt kihozták belőle.

előzmény: flake (#5)

Engem megvett kilóra. Szerintem nagyon szépen utaltak a '95-ös anime ikonikus jeleneteire, és még az Innocence-ből is vettek át elemeket. Csak azt sajnálom, hogy a Making of Cyborg a stáblista alá került, nem pedig az eredeti helyére, ahol sokkal ütősebb lett volna.

A trailerben látott leszbi csók nincs benne a kész filmben. És végül nem lett teljesen igazuk azoknak, akik amiatt reklamáltak, hogy az Őrnagy nem ázsiai...

Azért a harapásnyom a hasán meg Gaston "hátulról megleplek" dalszövege elég egyértelmű utalások voltak. :D De akkor Gaston is minimum biszexuális. :D Na mindegy, a lényeg, hogy szerencsére tényleg nem volt tolakodó ez a szál.