Yuriko-chan

Regisztráció: 2009. január 26. (15 év, 2 hónap)

Nem: nő
Születési év: 1987
Lakhely: Pécs

Father of the Bride Part 3 (ish)

3 2024-04-14 ?

A nevem Loh Kiwan
5 2024-03-27 ?
Jezabel

3 2024-03-25 ?

No meg a hostel hálótermében szexelő pofátlan párocska is magyarul beszélt, jó kis imidzs... :D

előzmény: hhgygy (#2)

Ezt el lehet érni bárhol magyar szinkronnal? Én sajnos semmit nem találok, még az ISzDb-n sincs fenn, pedig emlékszem, hogy adták a tévében. Bármilyen segítséget nagyon szívesen fogadok, akár privát üzenetben is, hogy legálisak maradjunk, és ne offoljunk. Köszönöm szépen!

Annak ellenére, hogy történetről itt sem beszélhetünk, mivel nincs, szerintem ez jobb lett, mint az előző rész. 3D-ben néztem, és annál a jelenetnél, amikor összeérnek a piramisok csúcsai, megszűnik a gravitáció, és elkezdenek a levegőben pörögni, forogni, egymással összeütközni, konkrétan szédülni kezdtem, és még a gyomrom is felkavarodott kicsit. Még soha semmilyen film nem váltott ki ilyen hatást belőlem, ezért felfelé kerekítek, és megkapja a 3-ast. :D

A legjobb film, amit valaha láttam a Netflixen. Szívszaggató, letaglózó, lebilincselő, gyönyörű, rendkívüli alkotás brutál erős alakításokkal, képernyőhöz szegező atmoszférával. Ráadásul részben magyar produkció! Engem ez most nagyon mélyen megérintett, büszkébb vagyok az ebben való részvételünkre, mint a Dűnére.

2024-03-25 08:47:37 Suspiria (2018) / Sóhajok Yuriko-chan (3) #51

Nagyon gyenge 3-as...

Az öreg pszichiáterről az első percben levágtam, hogy egy nő játssza, de azt hittem, hogy ennek a történetben lesz jelentősége valami csavar formájában. Így viszont kizökkentő volt, és nem lehetett komolyan venni. A végét meg inkább hagyjuk.

A 2-estől a vitathatatlanul jól eltalált hangulat, Dakota Johnson meglepően kiváló teljesítménye és a valóban érdekes ötletek mentik meg.

2024-03-23 17:11:44 Romance in Style (2022) Yuriko-chan (2) #1

Nagyon kínos, nagyon olcsó, nagyon bugyuta, nagyon amatőr kliséhalmaz. Az ördög Pradát visel rendkívül gyenge, huszadrangú koppintása. De ahogy elnézem, ennek a rendezőnek ez a specialitása, híres romkomok ócska utánzatait legyártani. Tudtam eddig is, hogy a Hallmark-os minőség nem presztízs, de most vált teljesen világossá számomra, hogy ez a tévécsatorna olyan, mint a magazinok között a Csók és könny meg a Júlia... Nem is értem, mit keres ez a film az HBO kínálatában?!

2024-03-19 21:11:54 Paula (2022) Yuriko-chan (3) #1

A nyitó jelenet és a stílusos intro baromira tetszett, a film is jól indult, de aztán elvesztette a lendületet, és nem futott ki sehova. A témát illetően súlytalan, éppen csak a felszínt kapargatja. Ez egy nagyon szépen és esztétikusan becsomagolt semmi. Kár érte.

2024-03-17 19:56:22 Pocahontas (1995) Yuriko-chan (4) #19

Hol adták moziban? :O És milyen alkalomból? Én karácsonykor néztem meg legutóbb, sok év kihagyást követően. Mi annak idején az osztállyal láttuk moziban, és nagy élmény volt, bár mindenki ki volt akadva a vége miatt. :D

előzmény: Ágó (#18)

2024-03-10 22:54:35 Fall (2022) / Zuhanás Yuriko-chan (3) #10

Pontosan! A személyes dráma pedig egy az egyben A barlang (a tragédiában elhunyt csalfa férjtől származó idézet a szerető nyakláncán/tetkóján, aki a főszereplő legjobb barátnője, és pont a nyaklánc/tetkó buktatja le, miközben terápiás programnak szánt, de végül a túlélésért vívott küzdelemmé fajuló extrém sporttevékenységet végeznek).

előzmény: Linea (#9)

2024-02-24 16:18:12 [Általános fórum] Yuriko-chan #10256

Ezt cáfolom, én sokszor megyek úgy moziba, hogy abszolút semmit nem várok a filmtől, és még így is sikerül alulteljesítenie. :D Én általában nem azért nézek moziban filmet, mert meg vagyok győződve róla, hogy jó lesz, hanem egyszerűen csak kíváncsi vagyok rá, és nincs türelmem kivárni, amíg felkerül a netre.

előzmény: manuva (#10255)