Bbazsa

2020-10-11 20:51:19 Unhinged (2020) / Téboly Bbazsa (4) #5

Nagyon szuper film, és ami a legszomorítóbb, a mai világban teljesen reális.

Volt egy kis áthallás Stephen King filmjére.

Nekem nagyon tetszett, izgalmas film. Érdekes hogy nem mutatja a másik oldalt.

2020-02-01 23:42:15 Midway (2019) Bbazsa (2) #8

Én elkezdtem de kikapcsoltam. Biztos van olyan érzésetek amikor néztek egy filmet és elkap az a " ez de gagyi érzés" a beszéd, kivitelezés, valahogy nem érzed rajta hogy ez profi lenne. Itt is ezt éreztem.

Elkezdtem nézni és érdekel is, de Velem lehet a baj. Félbe hagytam, mert vagy a szöveget olvasom és nem látom a képi világot, vagy a képi világot nézem és nem olvasom a narrációt. Ez tipikus olyan film amihez kell a szinkron :(

Ilyen katarzist ritkán élni át moziban ami a végén volt.

2018-04-06 12:30:54 [Tévés ajánló] Bbazsa #298

Megnéztem a lökéshullám című filmet az AMC,nagyon jó kis film. A T Home előfizetőknek elérhető április 06.án az archív tévében.

Nagyon jó és izgalmas film.

Régn voltak ajánlók, Tv, gépi és emberi, de ezek mind eltűntek :(

2018-01-21 12:12:18 [Vapiti 2017] Bbazsa #35

Régi oldalon normálisabban volt megcsinálva a Vapiti :(

2018-01-21 10:16:55 Eye in the Sky (2015) / Az élet ára Bbazsa (4) #16

Volt egy pstihologai kísérlet, ha tudod ki az àldozat simán felàldozol, màsokat. Itt is hogy tudtàk ott van a gyerek haboztak ha csak azt tudtàk volna hogy vàros rèsz eszükbe se jut hogy gyerekek lehetnek. Kemèny moràlis ès pszihologiai film.

Egy nagy kérdés. Hol van Haumann Péter, szerencsére még élt amikor a szinkron ment.

Amúgy tetszet mert digitálisak voltak a szereplők, ami dobot a filmen. Kiderült hogy került Törpilla a faluba, ami érdekes volt.

ez a film "kerítések" címmel került az HBO műsorára.

2017-03-07 17:19:48 [Filmet keresek] Bbazsa #2108

Egy férfi egy amerikai telefonos tudakozóba érkezik hogy egy új számítógépet mutasson be a hölgyeknek. De ők ezt ellenzik. A film vége felé jön egy hívás amikor a férfi bekapcsolja a gépet és a hölgy elismeri hogy ez a könyvekkel sokkal tovább tartott volna, romantikus film .

Voltak régen ajánlók hogy mi megy pl a TV-be már nincs ilyen opció?

2017-02-09 00:39:37 Nine Lives (2016) / Kilenc élet Bbazsa (2) #6

Walken ugyanazt adta elő a távkapcsban. Egy misztikus árust.

Unalmas story és sablonos az egész..

2017-01-27 22:59:25 Mindenki (2016) / Sing Bbazsa (4) #33

Tetszett, és amiket itt olvastam, a tanár nem mutatott semmit hogy fejlessze a gyerekeket és ők úgy gondolták ha buknak vagy nyernek azt együtt tegyék, ne "húzza" őket senki.

Megérdemli a jelölést igaz a többit nem láttam még jelöltet.

Orvos a legjobb :D

Semmi köze a könyvhöz ami óriási csalódás

2017-01-05 21:21:44 #Sohavégetnemérős (2016) Bbazsa (4) #4

Tetszet édes kis szerelmi storyk :)

Ezt sem találom..

a Gyűrűk ura királyának filmje :)

Sziasztok egy szuper filmet kérnék.

Bocs ha fent van , csak Én nem találom:

Sohavégetnemérős [Wellhello-film]

Magyar cím (Korhatár): #Sohavégetnemérős (16E)
Műfaj: Vígjáték, Zenés,
Játékidő / Technikai információ: – perc / –
Mozipremier (USA): –
Mozipremier (Magyar): 2016. december
DVD / Blu-Ray megjelenés:
Rendező: Tiszeker Dániel
Forgatókönyvíró: Horváth András Dezső, Fehér Gáspár, Fehér Boldizsár, Dósa Detti, Lévai Balázs

A #Sohavégetnemérős egy generációs film. A főszerepet a mai huszonévesek generációja kapják. Az ő életük, gondolataik, problémáik és nem utolsó sorban párkapcsolataik. A film ezt talán tökéletesen tudja átadni, hiszen a készítői is szinte minden harminc évnél fiatalabbak.

Öt történetet ismerhetünk meg, amelyek öt különböző városban játszódnak. Budapesten, Zamárdin, Veszprémben, Debrecenben és Sopronban, illetve az egyik sztorinak egy Tesco áruház ad otthont.

2016-09-10 10:44:32 The Lobster (2015) / A homár Bbazsa (3) #18

Nekem annyi a bajom , hogy nem mutatja be a világot amiben játszódik. Nincs elmagyarázva mi miért történik. Egy filmnek nem csak a leírásból kell kiderülnie mi az alap helyzete / fikciója a filmnek.

Hugom látta, elmesélte a történetet, a cselekményt és Én csak annyit kérdeztem....

Ez nem a Toy Story? :D

Mondd, hogy szeretsz, Junie Moon!
/Tell Me That You Love Me, Junie Moon/

Ennek a filmnek a leírása

Junie érzelmileg kiegyensúlyozatlan lány, akinek az arcát egy savas támadás következtében eltorzította a barátja. Junie a kórházban talákozik két másik számkivetettel. Egyiküket az orvosok tévesen szellemileg visszamaradottnak diagnosztizálták, holott epilepsziában szenved, a másikuk pedig lebénult, és tolószékbe kényszerült egy vadászbaleset miatt, ráadásul homoszexuális. Ők hárman úgy döntenek, hogy közös lakást bérelnek, és felveszik a harcot a rideg, ítélkező világ ellen.

2016-03-06 01:58:44 [Általános fórum] Bbazsa #6301

Tell Me That You Love Me, Junie Moon - Magyar címe (a Cinemaxon mutatták be), Mond hogy szeretsz Junie Moon

2016-02-06 13:23:09 Legend (2015) / Legenda Bbazsa (1) #12

Ritkán szoktam ilyet írni, de ezt a filmet 20 perc után kikapcsoltam... már akkor láttam ezt a 2 órát én végig nem nézem.

2016-01-17 22:42:38 The Hateful Eight (2015) / Aljas nyolcas Bbazsa (4) #60

Én amikor megtudtam ki kicsoda azt hittem más lesz a story de nem... :D

2016-01-17 22:17:47 The Hateful Eight (2015) / Aljas nyolcas Bbazsa (4) #59

Az első perctől azt mondhatná az ember nem történik semmi. Mégis ezt a bevezetést olyan feszültséggel teli hangulatba vezeti fel, hogy az eszméletlen. A faházban azt hiszi az ember, itt egy igazi érdekes társadalmi kör jött össze és ez lesz az alap. A hohér - elítélt - Sheriff minden adott a tárgyaláshoz. DE NEM amikor beindulnak a dolgok, onnantól akkora lendületet vesz a film, hogy az elképesztő. A vége pedig a legjobb semmi happy end, csak vesztesek.

Nem láttam az első részt, de ez a második szörnyű volt...

2015-09-10 02:08:57 Vacation (2015) / Vakáció Bbazsa (5) #5

Nekem nagyon tetszet. Jó poénok, szép utalások, és nem csak az eredeti filmre, hanem Stephen Kingre is.

Chevy Chase és filmbéli nejét is jó volt látni.

Uncsi , egyszer nézhető

2015-08-20 17:01:19 [Kritikus kód] Bbazsa #469

A film listákkal kapcsolatban remélem látni fogom mire szavaztam már, mert az hiányzik nekem, szerettem volna a valóságot bemutatni és ha eszembe jutott egy film amit láttam de nem szavaztam rá akkor egy színésznél ha végig pörgettem láttam mire is szavaztam most ez nincs sajnos ..

Pozítivan csalódtam nagyon jó volt.

A főszereolő a szokásos lezser karaktert adja, a fiatal srác nagyon jó volt. A story elég zavarós volt, de voltak jó poénok azért. És kedvet kaptam Németországba menni egy Spriccbe :D

2015-05-25 12:30:47 Fehér isten (2014) / White God Bbazsa (3) #55

Nagy várakozásokkal vártam a filmet, de csalódtam. Főleg hogy a végén milyen irányba indult el a film.

Ahogy néztem a trailert a főszereplő még csak nem is zsaru :O

2015-05-11 00:27:25 Argo 2. (2015) Bbazsa (4) #4

Tettszet csak nem értettem miért van a story és miért nem az első vonalát viszi tovább, vannak vicces részek . Az viszont durva Árpa hogy körbe utazta a világot egy magyar film kedvéért.

Imádom a zenék, a story, karakterek, nagyon szerethető film, nagyszerű filmzenével :)

2015-04-24 20:59:13 Argo 2. (2015) Bbazsa (4) #1

Annyira elhúzták a bemutatót hogy az ember tele van várakozással, remélem a Valami Amerika folytatását követve a második üti az elsőt :)

Jó (fekete) humorú. Elérhető szereplők. Jó érdekes karakterek, érdekes sajátós zene, egy érdekes story, szerethető főszereplők. Tettszet.

Viszont nagyon ismerős a szám a legeslegutolsó ami japánba énekelnek, az micsoda.

Kettő , ki az a gyönyörűség a forgószékben :D Akinek a délutánját a pasijával kell töltenie :D

2015-03-04 22:40:03 [Filmet keresek] Bbazsa #1766

Nem :)
Az eszelős... Köszi tegnap meg is néztem :)

2015-03-03 22:19:03 [Filmet keresek] Bbazsa #1764

Volt egy videó sorozat. Semmi meztelenkedés, semmi szex.
Csak egy arc, nő és férfi. Maszturbálás közben vették fel őket, felülről, nyaktól felfelé csak és kízárólag.
Valamilyen butterfly... Esetleg valaki tudja a sorozat nevét?

2015-03-02 23:00:28 [Filmet keresek] Bbazsa #1762

Youtube sorozatra is lehet kérdezni?

2015-03-02 22:59:32 [Filmet keresek] Bbazsa #1761

Sziasztok
Van egy film egy bíróról szól akinek a rendőrei gyprshajtókat kap el . Egy érdekes jelenet amikor a kaja játék vonatón jön. Abszurd lények vannak benne.
Van egy padlás tele rendszámmal, és egy telep ahol eltűntetik a kocsikat.

A végén ki jön a rendőrség de a bíróval vannk és felrobban a ház és amikor látja a tvbe a pasi hogy a bíró tudja hol van elrohan.

értem a célt, értem hogy miért harcolnak de olyan unalmas és béna az egész....

2015-03-02 22:31:56 Draft Day (2014) / Újoncok napja Bbazsa (4) #6

CSatlakozom sokáig nem értettem mi van. Viszont a végére magával ragadott és izgultam mi lesz és kicsit krimis is ahogy nyomoznak az emberek után.

2015-03-02 09:54:45 Chappie (2015) Bbazsa (4) #1

Már a bemutató film sem tettszet, így meg se nézem.

2015-02-27 13:31:22 John Wick (2014) Bbazsa (5) #36

Tettszet végre nem össze vissza lövöldözös hanem célzott pontos lövések. Profizmus. Nincs zuhanástól felrobbanó kocsi. Vicces a többi emberhez való viszonya.
Tettszet.

Tényleg Ellenség a kapuknál érzésem volt. Viszont a vége rendkivül aljas.

2015-02-10 01:52:11 Her (2013) / A nő Bbazsa (5) #101

Nagyon tettszet, azt hittem már lesz a vége..

2015-02-07 18:35:22 Boyhood (2014) / Sráckor Bbazsa (3) #80

Értem Én a filmet Amerikai szemmel, de Európai szemmel , nem igazán tettszet sőt unalmas volt.

2015-01-25 10:38:08 Mortdecai (2015) Bbazsa (5) #1

Nagyszerű krimi vígjáték.

Sajnos több ponton csalódtam. Példáúl a csata hirtelen befejezése mint mindig. A törpöket úgy álította be a bányában mint ha csak 10 000 lettek volna bent és várják hogy kijöjjenek.
Legolas jelenete vicces volt a hídon az egész mozi felhördült amikor látta :D
Erősen úgy éreztem hogy egy fejezük már be film lett.

2014-11-18 07:14:07 Interstellar (2014) / Csillagok között Bbazsa (5) #159

A zene ütös Zimmer nagyot alkotott, a prof versének a címét az íjról nem tudja valaki privibe vagy az idézetbe bele írni?

2014-11-15 21:26:09 Interstellar (2014) / Csillagok között Bbazsa (5) #137

Egy pontig szuper a vége nem tettszik viszont úgy érzem alapozva lett egy második rész

2014-04-12 11:08:41 The Counselor (2013) / A jogász Bbazsa (4) #28

Nekem nagyon tettszik, az épp nem életszerű megmondós párbeszédek miatt, próféták szólnak a filmben.
Azt nem tudom a "HOLA" mi a film végén hogy Ő megúszta?

2014-01-08 12:15:51 Gravity (2013) / Gravitáció Bbazsa (5) #306

Király film olyan hogy eltelik 40 perc és észre sem veszed úgy leköt, nem tudom élőben mennyire kivitelezhető ez az egész de nagyszerű film. Egy mottója is van, szegény embert még az ág is húzza :D

2013-10-20 23:48:35 Man of Steel (2013) / Az acélember Bbazsa (3) #297

Sosem értettem igazán az ilyen után forgatásoknak mi az értelme vagy célja. Itt is az eredeti filmet vette alapul se sok dolgot tovább gondolt, de nem nagyon ment el az eredeti filmtől....

2013-06-10 23:14:46 Lincoln (2012) Bbazsa (3) #65

Rohadt politikai,azért tudtam élvezni anno az Elnök emberei sorozatot mert volt benne más is, de itt 85-90% politikáról van szó, így unalmas kissé.

Nem rossz, az új technika képvilága feldobta a storyt.

Viszont mint az az időutazós filmeknél hiba lehet itt is megtörtént. J ügynök nem lehetett J ügynök. Mivel ha K meghalt volna 40 évvel ezelőtt, ő vitte be a céghez az első részben. Ergo ha nincs K nem lett volna J ügynök.

Én már éltem át ilyet, szóval ez oktató film :D

2013-03-04 20:29:44 Argo (2012) / Az Argo-akció Bbazsa (4) #69

Szerintem az Oscarba benne volt hogy ez a film az tükrözi Amerika mekkora király és mindenkinél jobb. Nem rossz film, nem azt mondom, de hogy Oscart ért e....

Nem lett rossz. Mégis hiányoztak a Tarantino védjegyek. A fekete / fehér képsorok, a fejezetek, az időben ugrálás. Amúgy nagyon jó lett igazi kemény Western. A legvicesebb jelenet a csuklyások , a legjobb a lövöldözés Caprioval.

Sok jelenetet nem így csináltam volna meg, úgy éreztem lehetőségeket hagytak ki. Amúgy Bane a legjobb karakter.
Például hogy ott áll Batman és veszi fel a dolgait a végén a maszkot teszi fel és ott áll teljes menetdíszben egy ilyen visszatérős jelenet jól nézet volna ki.

Sziaztok hogy lehet képet adni egy filmhez? Előre köszi.

Vajon Willis beleszólt a rendezésbe, mert sok dolog visszaköszönt a 12 majomból.

Amúgy tesómmal összevesztünk: Szerintem a gyerek - és a két pasi (Willis és Levitt) ugyanaz a személyek

2012-09-01 02:55:16 War Horse (2011) / Hadak útján Bbazsa (5) #60

Nekem tetszett. Megszemélyesített úgy egy lovat, hogy az végig az maradt ami. Nem kellett megszólalnia, semmit tennie, csak ami a dolga. Igaz a páros jelenetek furcsán hatottak és nem tudom létezik e ilyen két állat között, de az is olyan természetesnek hatót. Az emberi sorsok meg ami a lóhoz kötődnek azok mind drámaiak, a ló olyan mint a Parfümbe a srác aki vele találkozik az..... A végén volt a legdrámaibb. Némelyik jelenet, meg nagyon látványos volt. Főleg az éjszaki futása a háború poklában. Az egyik jelenet meg nagyon hajazót a Fegyverszünet karácsonyra című filmre. Nekem tetszett és kész.

Kedves Glasseye. Az egészről Mooree filmje jut eszembe a Kóla, puska , Sültkrumpli. Az amerikaiakat jó rettegésben tartani. Ime egy film bemutató, ahol valami idióta neki állt gyilkolászni. Erről nem a film, mint inkább a társadalom tehet. ki tudja mi az igazság, csak az aki ott volt vagy ott él. Ki tudja mi is történt. Annyi minden jutott el, hogy álarcban volt, hogy Joker volt. Tudok neked Y karaktert mondani akit utánozni lehetne. Például a gyilkost a "nem vénnek való vidékből" Nem a film gyilkolt egy beteg ember, aki ráfogta valamire....

kösz a tippet, megvan Szerdára a Westendbe a jegyem :D

Ki az új fő gonosz az eredeti filmekben nem bukkant fel....

2012-07-04 21:36:56 After Sex (2007) / Kusza kapcsolatok Bbazsa (4) #1

Olyan mint egy több rendezős film, különböző és típusú párok külön-külön vannak. Visszafogott és szelíd szóval ne számítsatok semmi nyilvános dolgokra.Pasiknak van egy nagyon érdekes rész :D

Volt egyszer már egy ilyen film, sőt a Hart háborújában, a két fekete ennek az egységnek a tagjai voltak

2010-03-28 00:35:45 Under Siege (1992) / Úszó erőd Bbazsa (4) #5

A legérdekesebb jelent a tortás , ami kibújik onnan :D

2010-03-28 00:29:37 The Money Pit (1986) / Pénznyelő Bbazsa (4) #4

A legjobb jelenet a fürdőkádas, főleg ha nincs szinkronizálva

A nekem legszebben tetsző jelenet, amikor ketté van osztva a kép és látjuk amit a srác gondol és ami történik. A lány nagyszerűt alakít benne. Vannak benne nagyon szép jelentek.

2010-01-27 22:38:32 Phone Booth (2002) / A fülke Bbazsa (5) #28

Ez is olyan film ,amit nem korlátozz a szűk helyszín, pl Terminál.

2010-01-21 02:42:15 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Bbazsa #6450

Nem csak így háttérbe szorul az Oscaron és máshol többek közt a Brigantyk :D

Áthelyezve a(z) Avatar topikból.

2010-01-20 23:50:27 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Bbazsa #6447

Még azt sajnálom hogy a film , 2009-es. Így Tarantino sajátos és jó filmje, a háttérbe fog szorulni.

Áthelyezve a(z) Avatar topikból.

2010-01-20 23:48:34 Avatar (2009) Bbazsa (5) #734

Nekem nagyon tetszett. Kár hogy ennyire digitális. Viszont elképesztő darab igaz a szokásos klisék még így is fel- fel tűnek.

Még az a durva benne, hogy Cemeron megutáltatja az emberi fajt, persze ez nem a Kis embereken múlik ha nem a nagyokon, akiknek a kezébe hatalom van, de megutáltatja. Hisz ott nem csak a tábornokot utáljuk meg... Megint a nyersanyag az ok.

Ez a két film egymás folytatása:

Viszont nincs váltósáv alatta :D csak ennyi

Ha láttok javítani valót hol kell jelezni Előre kösz

Lehet képeket beküldeni egy. egy filmhez?

2010-01-17 22:50:55 United 93 (2006) / A United 93-as Bbazsa (3) #76

Szerintem nagyon egyoldalú, ez így nem profi

2010-01-15 03:15:37 Kopps (2003) / Zsernyákok Bbazsa (4) #3

Aranyos és vicces vígjáték. Kicsit idegesítőek a túlzások és a spec effektek de jó kis film.

2010-01-15 03:14:23 Zodiac (2007) / Zodiákus Bbazsa (5) #28

Van pár nagyszerű és félelmetes jelenet benne.

2010-01-15 03:06:16 Up (2009) / Fel Bbazsa (3) #110

Igaz van két jelenet, ami nagyon megfogott és megérintett, de ez elrugaszkodik már egy kicsit a rajzfilm kategóriától :

Első: Amikor a feleségével az életét mutatja be, amikor mindig másra kell a pénz és mire oda jutnak , szegény nő meghal

Második: Amikor tovább lapoza a könyvet és láttja az életük egy kaland volt a nőnek.
Viszont azt nem értem miért szabadul meg mindentől ami az életük része volt. Jó meg kell menteni a gyereket, de akkor is. Persze tovább akar lépni de akkor sem tudom elfogadni

2010-01-15 03:01:00 Up (2009) / Fel Bbazsa (3) #109

Egyszer nézető, jobbra számítottam, sajnálom...

2010-01-15 02:59:47 [Vapiti 2009] Bbazsa #123

Új vagyok elnézést hogy kérdem. Meg vannak a jelölteim de ha rányomok hogy jelölés nem történik semmi, miért van ez ?

Köszi

2010-01-14 12:06:19 Sorstalanság (2005) / Fateless Bbazsa (2) #49

Szép hogy egy kezdő rendező ilyen komoly filmel próbálkozik és erre még állami pénzt is kap. Az eredmény pedig egy pocsék film.

Valóban ez is olyan sorozat ami egyre rosszabb lesz. Sajnos az uccsó részbe akkora túlzások vannak....

Ez olyan film ami nem arról szól, amire szánták. Pár apróságot leszámítva bárhol játszódhatna a story...

Azért csak jó, mert a végén kiderül az igazi story és az egyik elem amit kihangsúlyoztak semmisé válik.
Végig azon aggódsz meghal, erre kiderül hogy még vagy háromszor visszatért

2010-01-07 02:25:26 I Am Legend (2007) / Legenda vagyok Bbazsa (4) #99

Szerintem a film legfontosabb eleme a férfi maga. Amennyiben úgy dönt hogy meghal, nem csak a saját de az emberiség reményét is feladja....

2010-01-07 02:13:54 Swordfish (2001) / Kardhal Bbazsa (4) #15

Kár a Hollywoodoo túlzásokért, pl amikor Travolta pisztollyal felrobbant két dzsipet is.

Az egészben csak az elnök poén amúgy vacak

Szerintem az egész Holtak sorozatnak nagyszerű maszkos gárdája volt. Nagyszerűek a sminkek a zombi oldaról, a story meg olyan amilyen.

Szerintem egy érdekes mese, szép dalokkal.

Érdekes volt a Hetedik mennyország sztárját ilyen szexi szerepben látni.

Sablonos a vége sejteni lehetett mi lesz...