HejjaX

Regisztráció: 2009. január 12. (12 év, 1 hónap)

Műfajok: háborús film, horror, sci-fi

Lakhely: Föld

3 2021-02-26 ?
Becoming
Így lettem
3 2021-02-26 ?

Oké, nem tudjuk meg, de nekem az jött le, hogy nyilvánvalóan ő volt. Ha ugyanis nem, akkor folytatódnak a gyilkosságok és nem sok értelme volt csattot küldözgetni. Ráadásul Denzel szerint is ő volt - és Denzel sosem téved.

Sung-hyun Byun és Byun Sung-hyun ugyanaz a személy.
Mi több, a fentebbi mondat nyelvtörőnek sem rossz.

Nem.
Tényleg Jared Leto volt a gyilkos, csak bizonyítékuk nem volt rá. A hajcsatot azért vette Denzel, hogy megnyugtassa Rami Malek karakterének lelkiismeretét.

előzmény: random117 (#7)

Leírom neked a végét:
A nő és a férfi megállapítja, hogy az emberiségnek vége, ők ketten maradtak, majd percekig nyomogatják a gombokat, aztán a férfi feláll és kimegy balra, de a nő marad, nyomogatja még a gombokat, pedig tisztán látszik, hogy fingja nincs, mit csinál, azután jobbra tolja a székét, nekiütközik a másik széknek, de nem esik ki a szerepből, nyomogat tovább, majd feláll, lekapcsolja a lámpát a stúdióban és kimegy, persze a másik irányban, mint a férfi, mert a női szakasz jobbra van, nem balra.Én itt nyomtam rá a karót.

előzmény: TheDriver (#4)

2020-12-30 20:55:06 Hunter Hunter (2020) HejjaX (4) #1

Na, ez így év végére elég durván ütött.
Kicsit lassú film, de elég hangulatos, és hát a befejezése...

Miután megütötte a híres kalligráfust, mert az leszólta a műveit, Handa Seishu-t egy kis szigetre száműzik. Handa még sohasem élt a városon kívül, így komoly próbatételt jelent számára alkalmazkodni új, meglehetősen hóbortos szomszédaihoz.

előzmény: oscarmániás (#1108)

Ezeket tegyétek fel légyszi, előre is köszi:

Barakamon
Miss Zombie

Ehhez a minisorozat meghatározást tegyétek oda légyszi, ahogy az imdb-n is szerepel.

2020-09-09 17:49:04 [Általános fórum] HejjaX #8695

Ezt a témát ne erőltesd, mert ahogy manapság mennek a dolgok arrafelé, kötelező pucér férfi kvóta lesz belőle.

előzmény: kaamir (#8691)