HejjaX

Regisztráció: 2009. január 12. (8 év, 11 hónap)

Lakhely: Föld

3 2017-12-03 ?
Grizzly

3 2017-12-03 2,9

2017-12-09 00:52:40 Logan (2017) / Logan - Farkas HejjaX (5) #73

Attól féltem, második megtekintés után lecsúszik négyesre.
Tévedtem. Csak még jobb lett.

2017-12-08 18:55:35 A Ghost Story (2017) HejjaX (2) #14

Helyes, megérdemli :) Ha tényleg ő volt a lepel alatt, akkor nyilván ezért sikerült olyan "hitelesre" a szellem. Sima Oszkár.

unrealnoise
Ezek szerint egy szellem leugorhat a tetőről és meghal, mint egy élő ember? Akkor nyilván főbe is lőheti magát vagy megmérgezheti arzénnal, esetlen felvághatja az ereit? Most komolyan. Szellem öngyilkos? Ez egy vicc. Há' már meghalt, érted? Csak energia, anyag nélkül. Annak mi baja lesz, ha leugrik a tetőről? :)
Arról nem is beszélve, ami utána jött. Az maga a kabaré.
A szellembeszélgetéssel az volt a bajom, hogy röhejes volt. Gagyi. Asylum.

De ismétlem: "Alapvetően persze bármilyen osztályzatot megértek a filmmel kapcsolatban." Meg tudom érteni, ha valakinek tetszett. Mármint nehezen, de meg tudom :)

előzmény: Szamár (#13)

2017-10-21 22:47:58 A Ghost Story (2017) HejjaX (2) #8

Számtalan olyan jelenet volt, aminél biztos voltam benne, hogy rávágom a karót, különösen a már említett piteevésnél, vagy amikor akét szellem beszélgetni kezdett az ablakban, illetve akkor, amikor a szellem öngyilkos lett (érted? a szellem öngyilkos lesz!!!) - és a dupla szellemet (!) se felejtsük el a végén, amiből csak az egyik látja a másikat. Néha viszont úgy voltam vele, hogy én bizony most egy trash-filmet nézek és muszáj röhögnöm rajta, annyira gáz az egész. Úgy meg már egész elviselhető volt. Végül megértettem, hogy a koncepció amúgy remek lenne, csupán a megvalósításba csúszott némi hiba, talán Lowery tényleg túl sok Tarr Bélát nézett mostanában - bár a végefelé meg úgy rohant a film, mintha minél hamarabb be akarnák fejezni. Hála istennek, teszem hozzá.
Alapvetően persze bármilyen osztályzatot megértek a filmmel kapcsolatban. És végre a világ legtúlértékeltebb színésze, Casey Affleck is kapott egy testhezálló szerepet a faarcához. Remélem, hogy a dublőre helyett tényleg neki kellett ott állnia végig a lepel alatt, élete leghitelesebb alakítását nyújtva.

előzmény: Umberto (#3)

Akinek ez tetszett, próbálja be nyugodtan a 7 Days in Hell-t, az egy fokkal még ennél is jobb.

A Hószakadás tartalomismertetőjét alaposan le kéne rövidíteni, mert borzalmasan spoileres. Onnan, hogy "Egy sziklafordulóban rátalálnak..." minden mehet a kukába, mert ezek a mondatok már a film végét írják le.

2017-07-08 05:15:26 R100 (2013) HejjaX (4) #1

Oké. Lövésem sincs, hogy mit láttam az imént, azt pedig végkép nem tudom megmagyarázni, hogy miért tetszett, de a tény az, hogy tetszett (bár őszintén szólva ebben sem vagyok teljesen biztos minden pillanatban). Egy napon talán majd el tudom dönteni, hogy fentiek miatt szégyellnem kell-e magamat vagy büszkének lenni rá, de addig is rárepülök a rendező valamelyik másik filmjére, hátha abból választ kapok az élet nagy kérdéseire, esetleg néhány kisebbre, mert egye fene, azokkal is megelégszem. Azután majd meglátjuk.

Szerintem nem direkt csinálta, szóval ezért kár volt kitiltani, még ha ideiglenesen is. Esetleg hagyni kellett volna., hogy megmagyarázza, mi történt.

Tíz perce röhögök :)

Őszintén remélem, hogy ezt nevezzük az idegennyelvű Oscarra jövőre.