nightrace

Regisztráció: 2009. január 8. (10 év, 4 hónap)

Nem: nem publikus

BÚÉK

4 2019-01-15 3,7
Aquaman

4 2018-12-14 3,2

Szerintem ez a film valami elképesztően unalmas volt.

Az alapfelállás még érdekes lenne, ha valahová kifutna, illetve lenne benne érdemi cselekmény, de igazából pár felszínes beszélgetésen kívül semmi többre nem futja. Ez meg számomra édeskevés.

Van pár Soderberg film, amit szeretek, de ez sajnos nem tartozik közéjük.

Nem tudom, te mit néztél, de ez egy kimondottan szórakoztató film lett.

előzmény: revkri (#17)

Szia!

Ez a film a Meg nem született 2.

2018-02-22 11:04:49 Annihilation (2018) / Expedíció nightrace (4) #13

Amerikán kívül sehol se mutatják be a mozikban.
A Paramountot szidd.

előzmény: TheDriver (#12)

2018-01-14 09:15:07 Downsizing (2017) / Kicsinyítés nightrace (2) #2

Egy szó jut eszembe erről a filmről legelőször: pazarlás. Sajnos a zseniális alapötletet, amire a filmet felfűzték abszolút kihasználatlan marad, pedig nagyon szerettem volna szeretni ezt a filmet. Annyira vártam, mint kisgyerek a karácsonyt, ehhez képest amit kaptam az maximum egy minden téren közepes filmélmény amiben a jóindulatom is vaskosan benne van.
A film első fele, a nagy döntés, a zsugorítás, plusz Christoph Waltz karakterének bemutatása pazar. Meglepő módon ez utóbbi színész a film fő humorforrása, az ő beszólásain nem lehet nem röhögni. Zseniális a faszi, de tényleg, ugyanakkor végtelenül sajnálom, hogy a film az alaphelyzet abszurditását teljes mértékben eldobja. Értem ez alatt, hogy a miniatűrizálás után játszódó jelenetek, nyugodtan játszódhattak volna a normál méretű emberek világában is, ugyanis gyakorlatilag semmi sem utal a két világ méretbeli különbségeire. Egyetlen rózsafejet kivéve, amit Matt Damon karaktere tart a nappalijában. Ez azért édes kevés, ennél többre vágytam. Annyi de annyi fantáziát és kreatív ötletet bele lehetett volna sűríteni ebbe a moziba, hogy akár egy nap klasszikusként is visszagondolhattunk volna rá, de nem, elmegy a rendező úr filmjeire jellemző filozofálgatós-bölcselkedős-világvége nyomvonalon, ami szerintem ide nem illet és ezáltal unalmassá is vált az egész.
Mint említettem Christoph Waltz zseniális a filmben, miatta abszolút érdemes megtekinteni a filmet, Matt Damon teljesen átlagos, valamint a film második felének jelentős részét kitevő kis kínai szereplőt emelném még ki, de hosszútávon már nagyon idegesítővé válik a karaktere.

Nem tudom ki mit nézett, de ez a film egyáltalán nem volt véres, az első részhez képest. Jól meg is lepett, hogy a brutalitásból visszavettek, és a humorvilága se tolódik el altesti irányba. Nagy piros pont!

Határozottan jobban tetszett ,mint az első rész. Imádtam Julianne Moore-t mint főgenya, és Elton John is fantasztikus volt a nyúlfarknyi szerepében.

2017-09-13 11:45:42 It (2017) / Az nightrace (5) #42

Köszi az infot, majd kipróbálom!

előzmény: Locke(d) (#41)

2017-09-13 10:45:02 It (2017) / Az nightrace (5) #40

Nem árultam el semmilyen nagy titkot szerintem, direkt nem említettem neveket sem.

A spolier gombot egyszer próbáltam, de nem jöttem rá a használatára...

előzmény: Gergely Gergő (#39)

2017-09-13 08:37:28 It (2017) / Az nightrace (5) #36

Nem tudom, te mit néztél de már az első 10 percben is olyan dolog történik, ami egy átlagos horrorfilmbe soha, és akkor még a fürdőszobás jelenetet nem is említettem, vagy amikor az egyik szereplő hidegvérrel megöli a saját apját... plusz emellett konstans káromkodnak is a filmben.

De nyilván erre a filmre szükségtelen bármilyen korhatár karika. Na persze....

előzmény: tomasso (#35)

2017-09-09 14:16:43 It (2017) / Az nightrace (5) #16

Ez rendben van, de nem értem miért kell minden második mozifilmnél hangot adni annak, hogy szar a szinkron. Jobb lesz ettől bármi is?
Mellesleg egyáltalán nem szar, csak az eredeti hang mániások így élik ki a frusztrációjukat.

előzmény: kobretti88 (#15)