Ben

Regisztráció: 2005. február 22. (19 év, 1 hónap)

Mean Girls
Bajos csajok
4 3,2
Sorstalanság
Fateless
5 2,7

2005-02-22 18:25:54 Mean Girls (2004) / Bajos csajok Ben (4) #2

Na ezen aztán abszolút csodálkozom, hiszen nagyon jóp megalkotott filmnek gondolom. Totál mást vártam. A címen már azt gondoltam, hogy na jó itt a vég kész vége kipurcanok. De unaloműzőnek megvettem DVD-n (meg kíváncsiságból is) és nagyot csodálkoztam. Bontás:
AMI TUTI: a csajok egymás közti rivalizálását nem lehetne viccesebben bemutatni.
AMI GÁZ: a sok tündi-bündis vihorászás néha már sok.
TOP: a Plasztikák öltözködési szokásai.
LEGALJA: az igazgató és a tanárnő "nyugdíjas" románca.

2005-02-22 18:20:33 Mean Girls (2004) / Bajos csajok Ben (4) #1

Mást vártam ettől a filmtől. Rosszabbat.

2005-02-22 17:58:22 Sorstalanság (2005) / Fateless Ben (5) #3

Nem vagyok az az érzelgős fajta. Tehát nem hatódok meg a filmeken, nincsenek rám hatással általában. De ezen a filmen ott ültem és csak azt éreztem, hogy egy könnycsepp szép lassan legördül az arcomon. És teljesen azt adták, amit csak ki lehetett hozni ebből a filmből. És kijöttem és nem értettem azt a sok rossz kritikát miért kapta a film. Hiszen a színészek mind jók voltak. Az operatőri munka meg a rendezői alkotás is jó volt. Akinek rossz kritikája van a filmről vagy sejti, hogy miért kapta ezt a film, írjon már nekem egy levelet és mondja meg miért. Mert én nem értem.

2005-02-22 17:50:48 Sorstalanság (2005) / Fateless Ben (5) #2

A regényt Kertész Imre írta, bocsi.

2005-02-22 17:44:58 Sorstalanság (2005) / Fateless Ben (5) #1

Nagyon tetszett a film, mivel Koltai Lajos regényénél SOKKAL megrázóbb. Ez aztán nagy szó.