Ninety-Four

Regisztráció: 2009. január 6. (12 év, 4 hónap)

Születési év: 1989

Flora & Ulysses

5 2021-05-03 ?
Justice Society: World War II

4 2021-05-03 ?

Többet is jelöltem a fenti listából, de +1-ként ideírnám a Flora & Ulyssest, mert a mókus megvalósításától egyszerűen leesett az állam.

A filmnek volt egy tök jól eltalált giccesmázos stílusa, ami nagyobb mozgásteret adott az alkotóknak Ulysses kapcsán, de még így is meglepett, hogy mennyire jól működött a karakter full CGI főszereplőként egy live-action filmben. Bár benne lehetett azért a pakliban, hogy egy klasszikus értelemben vett olcsóbb megjelenésű tévéfilmes szintet vártam, ez viszont Disney+.

2021-05-07 02:08:58 [Általános fórum] Ninety-Four #9197

Ha Bob Odenkirkből ki tudtak hozni egy Senkit, én már bármit elhiszek :D

Ha jól sejtem, akkor biztos volt valamilyen fizikai elvárásrendszer, amit teljesítenie kellett a szerephez, hogy legalább a kevésbé húzós mozgásokat végre tudja hajtani. Részben azért is várom az új filmet, mert kíváncsi vagyok, hogy mennyire tudják majd elrejteni a kaszkadőröket. Az 50 körüli és feletti MCU-s színészeknél eddig jó helyzetben voltak a karakterek eltakarható / CGI arca miatt, viszont Pengénél ezt nem fogják tudni simán eljátszani.

2021-03-23 18:04:26 [Melyik a kedvenc sitcomod?] Ninety-Four #29

Az egyik abszolút kedvencem a Spaced, sajnos kevesen ismerik itthon. Simon Pegg + Jessica Hynes + Nick Frost + Edgar Wright.

Abban egyetértek, hogy Terrio... finoman szólva sem a forgatókönyvírás Shakespeare-je, de azért áldom az eget, hogy legalább David S. Goyer nem vett részt a projektben.

Sziasztok!

Az Altar Rock végül 2020-ban jelent meg Dead Reckoning címmel.

Egészen a végéig úgy voltam, hogy el fogom rontani ezt a szép stabil átlagot egy hármassal a teljesen megzavarodott, neurotikus vágás ellenére, de Paulws azért csak fel tudott húzni az utolsó pár percben. Már megint cliffhangerrel "lezárni" a filmet?

Öreg vagyok én már ehhez, megy a kettes.

2021-02-15 19:44:17 Willy's Wonderland (2021) Ninety-Four (4) #2

A kölykök megjelenésével azt hittem, hogy körülbelül lőttek is a filmnek, de legalább érdekes volt a fricska, hogy rövid idő alatt be is darálták őket Liv kivételével, aki átlag horrorfilmes viszonylatban talán egész kompetens karakter lett a végére.

A háttérsztorinál szerintem az volt a gond, hogy gyakorlatilag random exposition dumpként tálalták nagy részét. Egyetértek abban, hogy elvontabban jobban működött volna. (Bár a rendező eddigi munkáit elnézve talán jobban jártunk ezzel az egyszerűbb megoldással.)

A Nicolas Rage részek mellett szerintem az a pár vidámabb pillanata is ütött rendesen a flippernél. Nagyon bírom, ahogy éli ezt a mém dolgot a fickó...

előzmény: Benny Bug (#1)

2021-02-01 12:53:45 Coherence (2013) Ninety-Four (4) #23

Talán az Infinity Chamber, Parallel, a The Frame és a Time Trap hasonló. Utóbbi egy kicsit kalandfilmes jellegű.

Ajánlom még a DUST Youtube csatornát, rengeteg színvonalas sci-fi rövidfilmet találsz rajta.

előzmény: Calavera (#22)

2021-01-27 01:23:41 [In Memoriam...] Ninety-Four #2811

Elhunyt Mira Furlan. A Babylon 5-ben Delennt alakította.

2020-12-23 03:13:37 [Hamarosan a mozikban!] Ninety-Four #6490

A Netflixre érkező History of Swear Words előzetese már az első nyolc másodpercével elég durván odacsap.