-Genzo-

Regisztráció: 2009. január 4. (15 év, 2 hónap)

Rendezők: Christopher Nolan, David Fincher, Martin Scorsese, Quentin Tarantino, Taika Waititi
Színészek: Al Pacino, Robert De Niro, Robert Downey Jr.

Nightcrawler
4 2018-02-06 4,6
Tiszta szívvel
Kills on Wheels
4 2018-02-04 3,9

Csak én éreztem finom kikacsintásnak azt a jelenetet,
amikor Smith azt mondja Spacey karakterének, hogy ne játssza a jófiút, mert nincs benne gyakorlata, és Spacey erre elmosolyodik?
Hetedik, Közönséges bűnözők, mindkettő '95-ös film, ahol Spacey a hunyó.

2013-04-22 23:41:53 The Love Guru (2008) / Love Guru -Genzo- (1) #6

Két dolgot értékelek a filmben:
- legalább nem hosszú
- Jessica Alba

A többi szót sem érdemel. Tudtam, hogy nem számíthatok sok jóra, de ez akkor is durva volt.

2012-12-30 10:38:40 Dredd (2012) -Genzo- (4) #24

Olyan szintű bűnös élvezetet nyújtó film ez, mint a Machete volt két éve. Persze, más a világ és a sztori, de itt is egy lekonyult szájú főhőst nézhetünk másfél órán keresztül, amint tőmondatokat duruzsolva intéz el egy rakás rosszfiút. És még badass női karaktereket is kapunk, hasonlóan a 2010-es mexikói bulihoz. Az értékelésemből is látszik, hogy ezt nem negatívumként írom, kell az ilyen film is, ami bevállalja ezt a rated R mókát, én végig jól szórakoztam.

A másik film ami eszembe jutott nézés közben, az a Punisher War Zone. Ott is hasonló a recept, még a látványvilág is, ha jól emlékszek arra, de a Dredd jobban sikerült.

2012-08-12 11:59:29 A Thousand Words (2012) / Ezer szó -Genzo- (3) #4

Ahhoz képest, hogy nem vártam sokat tőle, meglepően jól szórakoztam. Igen, a téma nem új, ezen kívül talán az összes klisét eldurrogtatja a film, valamiért mégis tetszett.

2012-08-06 13:12:20 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] -Genzo- #15270

Köszönöm a gyors választ. :)

2012-08-06 12:27:30 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] -Genzo- #15267

Sziasztok! Valaki tudna segíteni abban, hogy ennek a filmnek mi a címe? :)

Végre rászántam magam erre a filmre is. Annyi oltást olvastam róla, hogy az elvárásaim a béka khm alatt voltak, és talán emiatt tetszett végül a film ennyire. Ugyanis ez másfél órányi látványos szórakozás, és kész. Amúgy a karakterről sem tudtam szinte semmit egész tegnap estig, amíg beraktam a filmet, szóval nem tudok bánkódni meg mérgelődni az esetleges változtatásokon a képregényhez képest, mivel nem olvastam egyet sem...még, ugyanis a film meghozta a kedvemet.
Talán ezek mind közrejátszottak a magas pontszámomban. Ja, és a soundtrack, ami külön egy pluszpontot megér simán. Másik ötletes dolognak tartottam, hogy a filmbe becsempészték híres képregényalkotók neveit. Bendis, Kirby, Quesada, Lee, Romita stb. Ezeket öröm volt felfedezni a filmben.
Tehát a soundtrack miatt, a spoilerben említett dolog miatt, valamint amiatt, hogy vannak ennél rosszabb képregényfilmek is (ajaj), ez a Fenegyerek egy enyhe, bizonytalan 4-est kap nálam.

2011-05-30 09:29:40 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] -Genzo- #11444

Megtisztelő, de tényleg. Ki gondolta volna ezt, amikor bepötyögtem azt a pár szót? :D

2011-04-30 23:06:20 Thor (2011) -Genzo- (4) #12

Egyetértek Ronin és Slozi véleményével. Nekem is tetszett, jó kis kikapcsolódás volt, a poénok nem voltak rosszak, az apró utalások pedig külön tetszettek, pl Thor képregénybeli földi nevének (Donald Blake) behozása a filmbe, de más körülmények között, plusz egy poént szolgáltatva.

Viszont, ha belegondolok, hogy ezek a filmek (Vasember, Hihetetlen Hulk, Thor, Kapi) mind csak beharangozói, úgymond kétórás trailerei az Avengers filmnek, akkor ott tejóisten mire számítsunk?

Még egy megjegyzés: itt az oldalon van egy hiba, mégpedig a film magyar címének helyén az áll, hogy THe Mighty Thor. A film hivatalos magyar címe is simán Thor, a The Mighty Thor az ASYLUM studió újabb agymenésének, vagy szokásos blockbuster-átdolgozásának címe, ami viszont teljesen más film. No offense, csak mondom szólok. :)

Biztos a hangulatfokozás érdekében :)

előzmény: Zalaba Ferenc (#3)