Vajay Attila

Regisztráció: 2009. január 3. (10 év, 8 hónap)

Nem: nem publikus

Goosebumps 2: Haunted Halloween
Libabőr 2: Hullajó Halloween
2 2019-07-28 2,4

2019-02-24 18:22:26 Calibre (2018) Vajay Attila (3) #4

A végén még dolgozhattak volna egy kicsit.

2019-02-15 21:13:50 Den skyldige (2018) / A bűnös Vajay Attila (5) #49

Szerintem a apuci azért nem viselkedett logikusan, mert 80 volt az IQ-ja és nem 160 :D

Nekem az aranyásós és a konvojos jött be a legjobban.

2018-10-01 21:46:29 Annihilation (2018) / Expedíció Vajay Attila (3) #107

Az hagyján, hogy mire gondolt a "költő", de én mire gondolok :D

Nem volt ez rossz film, de a vége nagyon, el lett rontva. Még úgy is heveny rosszullétet okozott nálam, hogy hajlamos vagyok lenyelni logikátlanságokat, ha sci-fit nézek. Egyszerűen össze lett csapva.
Amiben ez a film szerintem maradandónak mondható, az kizárólag a látványvilága és a zenéje, amelyről a végén nem tudtam eldönteni, hogy a pöfeteg próbál kommunikálni vagy zene :)
Az összes egyéb tekintetben egy összeollózott iparos fércmunka.

Ha balettet akarok nézni, elmegyek balett színházba. Sugárba hánytam a jelenettől.

Többen is írtátok, hogy milyen idegesítő volt a "Feminista" robot. Csak a rend kedvéért, a fimben nem volt feminista robot. A robotok jogaiért felszólaló robot volt. Szerintem nem minden robot "nőnemű". De lehet, hogy a BIOS-ban ezt be lehet állítani :D

"Mennyire izgalmasabb lenne szemtől szemben ölni, érezni, ahogy testedben szétárad az adrenalin , emelkedik a vérnyomás. A félelem, hogy téged érhet a következő golyó, ugye feljogosít, hogy védd önmagad, hogy ölj. De így, a képernyő mögé bújva szinte gyerekjáték az öldöklés."

Aha. Nyilván az is nagyon korrekt amikor a "hős" terrorista "szemtől szemben" beszabadul egy koncertterembe és mészárol akit ér. Aztán felrobbantja magát. Hogy még több embert tudjon kinyírni.
Én úgy emlékszem, hogy az ikertornyokkal kezdődtek a dolgok és nem a drónokkal.
Az egészben az a szomorú, hogy az aljas terroristák ártatlan emberek közé vegyülnek, őket használják élő pajzsként.
Szóval hogyan is van ez a szemtől szemben dolog?
Én nem tudok haragudni a drónpilótákra. Ez még sokkal precíziósabb eljárás mintha lebombáznak egy fél országot. Elég ha saját maguk megteszik ezt saját országukkal.

előzmény: Kalevala (#3)

2017-12-09 00:44:25 Fúsi (2015) / Virgin Mountain Vajay Attila (5) #3

Mellbevágó dráma. Nagyon emlékeztetett engem a hangulata James Mangold: Heavy (Életgyáva) c. filmjére.

Hogy ebben a filmben kik a bérgyilkosok?

Ott volt a postás, a rendőr, a villanyszerelő,
a szomszéd, a gázos és a díjbeszedő,
a handlé, a szódás és a képkereskedő,
a házmester, a fia és a kéményseprő :)

Nem értem a fanyalgást. A film teljesen nézhető és élvezhető. Egyetlen negatívumaként a túl hosszú játékidőt tudnám említeni.

2017-04-29 00:14:37 Vikaren (2007) / The Substitute Vajay Attila (3) #4

Azt a horror szócskát nyugodtan le lehet venni a műfaji meghatározásból. Egy teljesen átlagos ifjúsági sci-fi.
Nekem a Majka - A csillagok küldötte meg a Tau bácsi ugrott be a filmről. Egy két vicces jelenet van benne, de az egész olyan délutáni matiné gyerekeknek.