Factory Blog

Regisztráció: 2009. január 1. (15 év, 2 hónap)

Születési év: 2009

A Bourne-csapda
The Bourne Identity
A Bourne-rejtély

2011-11-13 21:45:10 [Ki a legdögösebb Bond nő?] Factory Blog #26

Azért a "dögös" nem egyenértékű azzal, hogy "nagymellű"... :) Ha az lett volna a kérdés, hogy ki a legszebb Bond nő, akkor Eva Green kapott volna tőlem szavazatot. Mert ő a legkevésbé sem dögös, de gyönyörű szép. Ugyanez passzol Gemma Artertonra, bár nála egy pici dög azért bejátszik, viszont Caroline Munro kapásból nem kapott volna tőlem szavazatot, mert ő kifejezetten dögös, de nem használnám rá a "szép" szót.

Halle Berryt meg rühellem, ez az igazság, amitől függetlenül persze dögös, bár a feje szerintem katasztrófa...

2011-11-12 16:09:10 [Ki a legdögösebb Bond nő?] Factory Blog #16

csabaga : Szerintem csak arról van szó, hogy az ismert nevekre szavaz mindenki. Persze, én sem biztos, hogy egyesével megnézném a lenti linkeket, de ha a nevek mellett ott lennének a képek, biztosan nem így nézne ki a lista. Sokan nem tudnak arcot kötni a nevek nagy részéhez, ezért vezet Denise Richards, Eva Green vagy éppen Olga Kurylenko, a régiek közül pedig ezért csak Ursula Andress kapott 4 szavazatot eddig.

2011-11-12 13:50:40 [Ki a legdögösebb Bond nő?] Factory Blog #13

BonnyJohnny : Tamara Drewe. Nem kifejezetten jó film, de a hölgy jutalomjátéka. Én előtte is kedveltem, bár nagyon nem kellett sehol odatennie magát, de van egy fantasztikus kisugárzása, viszont a film után nem voltak kétségeim. Azt persze nem értem, hogy miért Perzsia hercege és Titánok harca féle hülyeségekben szaladozik a háttérben.

vadPINGvin : Talán nem. Magamból indulok ki, de mivel én a 2000-es évek elején kapcsolódtam be a szériába, akárhányszor nézem újra a klasszikusokat, összefolynak egy idő után. A Casino Royale és a Quantum of Solace megvannak az emlékezetemben tisztán, de az azokat megelőző 20 film egy óriási massza, ahol nem is igazán számít, melyik nő melyik filmben hempergett az éppen aktuális Bonddal egy ágyban. Én is csak azért vagyok most viszonylag képben, mert az elmúlt egy hétben csak Bond filmeket néztem.

2011-11-12 11:57:52 [Ki a legdögösebb Bond nő?] Factory Blog #9

vadPINGvin : Azért akadnak itt nagyon jó színésznők (Sophie Marceau, Eva Green vagy Gemma Arterton), de az egyik legkiemelkedőbb női alakítást nem is találom... Hol van a listáról Diana Rigg? Gyönyörű, tehetséges, és nem utolsó sorban Bond felesége, ő is igazán idefért volna.

Főleg, hogy Maud Adams kétszer is szerepel, pedig pont annyira (nem) dögös mindkét szerepében.

2011-11-12 11:55:21 [Ki a legdögösebb Bond nő?] Factory Blog #8

Mivel nem csak egyre lehet szavazni, nyomtam egyet Carolinera is, mert valószínűleg a kutya nem tudja, hogy ő kicsoda, de aki nem homár, keressen rá, vagy tekerje oda a filmet, eszméletlen nő!

Famke Janssen meg lehet, hogy nem volt Bond nője, de nem volt az a már említett Caroline Munro sem, nem beszélve Carole Bouquetről, és ha szigorúak vagyunk, a világon semmi nem történt Daniel Craig és Olga Kuryelnko között sem, szóval igazán befért volna, már csak azért is, mert azonnal tettem volna rá egy nagy kövér szavazatot.

2011-11-12 11:50:11 [Ki a legdögösebb Bond nő?] Factory Blog #6

Épp most nézem a filmeket újra, és nehéz... A kém, aki szeretett engem közben kiesett a cumi a számból, amikor Caroline Munro kiszállt a hajóból, de nem tudom figyelmen kívül hagyni a borzalmas alakításokat, ezért kiesik Denise Richards, Halle Berry és Ursula Andress is. Az Oroszországból szeretettel a kedvenc részem, de Daniele Bianchi nem kimondottan a zsánerem, úgyhogy azt hiszem, maradok Gemma Artertonnál, akinek rövid szereplése a teljes sorozat legkevésbé megbocsátható bűne.

2010-07-18 11:55:14 [Filmet keresek] Factory Blog #911

Éppen csak 10 percet kellett volna várnom a kérdéssel, mégis a Menekülés a győzelembe volt. :D

előzmény: Factory Blog (#910)

2010-07-18 11:53:01 [Filmet keresek] Factory Blog #910

Keresek egy filmet, ami a II. világháború idején játszódik, egy fogolytáborban. Az egyetlen, amire emlékszem, hogy az egyik rabnak direkt eltörik a lábát, hogy ezzel elérjenek valamit, talán figyelemelterelés. Előttem van, ahogy két fadeszka közé szorítják a lábát, és ő bólint, hogy mehet. Ha beugrik valakinek, segítsen!

(Az első tippem a Menekülés a győzelembe volt, de lassan a végére érek, és még nem volt benne ilyesmi.)

Köszönöm!

2009-12-05 17:59:50 [Honlapajánló] Factory Blog #65

Elkezdődött a második nyereményjáték a Factory oldalán! A háromfordulós filmkvíz nyertese több, mint 60 DVD kiadvány közül választhatja ki saját nyereményét!

RÉSZLETEK

2009-10-04 00:34:20 [Honlapajánló] Factory Blog #55

Az alábbi linken a japán Godzilla filmekről olvashattok, ha esetleg valakit hozzám hasonlóan érdekel/érdekelt régebben a téma.

Godzilla - I. rész (1954-1969)