Tibcsaninja

Regisztráció: 2008. december 29. (9 év)

Rendezők: Fábri Zoltán, Huszárik Zoltán, Quentin Tarantino, Woody Allen

Stolen
Elárulva
2 2017-12-06 2,9

2017-12-19 06:50:11 Grudge Match (2013) / A kiütés Tibcsaninja (4) #6

Véletlenül kaptam el a tévében, de kifejezetten jókat nevettem rajta, nekem tetszett.

Szerintem is az Archer minden idők legjobbja, legalábbis engem nagyon megvett. Komolyan, ha lenne példaképem, akkor az bizony Sterling Archer lenne, aki nem csupán a világ legveszélyesebb titkosügynöke, de exprofi lacrosse-játékos. Most komolyan, kell ennél több? Ha nő lennék, beleszeretnék.

Ez az oldal tényleg számomra is a nyugalom szigetét jelenti, ráadásul úgy képes tartani a lépést a korral, hogy közben megmarad annak a klasszikus régi jó KT-nek, aminek indult. Jól használható, egyszerű, áttekinthető, szinte a legtöbb tekintetben magasan veri nálam az imdb-t, pedig ugye az mennyire más kávéház. Amúgy én alapból aztán falom a politikát, de itt nincs helye, napokon belül szétanyáznánk egymást. De ha már mindenáron politika, akkor leragadnék ott, hogy bárcsak egy ilyen, a közösséget a döntésekbe bevonó, rugalmas, saját idejét egy jó célból feláldozó, nem pénzcentrikus (fontos, mert a reklámmentesség manapság ritka erény) és közvetlen csapat képezné a társadalmi-politikai elitet is, mint amilyen gárda viszi ezt a site-ot... Maxigigariszpekt tehát mindenkinek, aki csak egy szalmaszálat is arréb tesz annak érdekében, hogy már vagy 5 éve majdnem minden nap kötelezőnek érezzem, hogy benézzek!

Epikus. Epikus, mert ennél jobban nem tudták volna visszaadni azt a hangulatot, ami gyerekként elkápráztatott. Epikus, mert engem a sztori, a látvány, a párbeszédek, az akció is megvett, ráadásul kilóra. Epikus, mert végre nem a playstation/képregény/animációs film ad egy újabb elemet ehhez a világhoz, hanem maga a nagybetűs FILM. Biztosan van nálam nagyobb sw fan, de ha ezen a vonalon megyünk tovább, akkor szerintem még egy jó ideig az maradok. Sokat vártam tőle, de... túltett az elvárásaimon. Úgyhogy, kedves barátaim, kinek a pap, kinek a papné, de ha engem kérdeztek, akkor minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve.

2014-10-20 21:08:21 120-as tempó (1937) Tibcsaninja (5) #1

Hazudnék, ha azt állítanám, mindig lekötnek a harmincas évek filmjei, de ezt nem tudtam elkapcsolni! Hihetetlen nagyokat nevettem a poénjain, a helyzetkomikumon, valami nagyon bájos hangulata van, bátran ajánlom mindenkinek.

2014-08-15 20:47:32 Blow (2001) / Betépve Tibcsaninja (4) #31

[link] csak érdekességképpen :-)

Nálam messze, messze a "Húsz óra" nyer, még akkor is, ha nem pusztán a forradalomról szól, hanem csak az egyik főmotívuma 56.

Megvolt VHS-en, ronggyá néztük! Szívem szerint zseniálisat adtam volna rá, de azért mégsem lehet nosztalgia alapján értékelni a filmeket... :-)