Tibcsaninja

Regisztráció: 2008. december 29. (10 év, 3 hónap)

Rendezők: Fábri Zoltán, Huszárik Zoltán, Quentin Tarantino, Woody Allen

3 2019-03-24 3,7
Kompani Orheim
Az Orheim század
4 2019-03-24 3,5

Ha Rogán nyilatkozott volna bárkinek az ügyben, akkor azonnal változzak át egy ugató farkaskutyává! :) Az állásfoglalások kapcsán van igazad, de tedd a szívedre a kezed... Ugye láttál már olyat, hogy az adatszolgáltatási/tájékoztatási kötelezettségeit egy állami hivatal vagy szervezet még a jogszabályi előírások ellenére sem teljesíti?

előzmény: PG (#15)

Értelmezés kérdése, de nálam már Finnország is alig-alig skandinávia, míg más nem csak Izlandot, de Feröert is ideszámítja. Asszem, ki hogy tanulta...

A "valódi" újságírók évek-évtizedek óta nem borították ki ennyire a bilit ebben a témában. De legalábbis a nagyközönség ingerküszöbét átlépő produktumot senki nem tett le az asztalra. Biztos a film készítői nehezítették a munkájukat... Tutira az alapvető dolgok ismeretének a hiánya miatt nyúlt éppen ő bele a témába... Közben nálam csillagos ötös a szándék és az, hogy valószínűleg épp ez a film kellett a problémák megoldásához. Meglátjuk! Mondom mindezt anélkül, hogy bármennyire is kedvelném Ács Dánielt. A forma és a bakik helyett most a vélelmezett társadalmi hasznosságot díjazom. Peace!

előzmény: PG (#9)

Mindkettőt nyomtam, az csalás?

2018-08-31 15:00:54 Loving Pablo (2017) / Escobar Tibcsaninja (3) #5

A jó sztoriból és kiválóan játszó Bardem-ből a lehetőségekhez képest keveset hoztak ki. Nagyon drámai lehetett volna egyik-másik jelenet, de azokat túltolták, mást meg nem hegyeztek ki eléggé. De azért tetszett, nagyon bőven nézhető. Penelopé Cruz csak szép, de tényleg haloványan játszik.

2017-12-19 06:50:11 Grudge Match (2013) / A kiütés Tibcsaninja (4) #6

Véletlenül kaptam el a tévében, de kifejezetten jókat nevettem rajta, nekem tetszett.

Szerintem is az Archer minden idők legjobbja, legalábbis engem nagyon megvett. Komolyan, ha lenne példaképem, akkor az bizony Sterling Archer lenne, aki nem csupán a világ legveszélyesebb titkosügynöke, de exprofi lacrosse-játékos. Most komolyan, kell ennél több? Ha nő lennék, beleszeretnék.

Ez az oldal tényleg számomra is a nyugalom szigetét jelenti, ráadásul úgy képes tartani a lépést a korral, hogy közben megmarad annak a klasszikus régi jó KT-nek, aminek indult. Jól használható, egyszerű, áttekinthető, szinte a legtöbb tekintetben magasan veri nálam az imdb-t, pedig ugye az mennyire más kávéház. Amúgy én alapból aztán falom a politikát, de itt nincs helye, napokon belül szétanyáznánk egymást. De ha már mindenáron politika, akkor leragadnék ott, hogy bárcsak egy ilyen, a közösséget a döntésekbe bevonó, rugalmas, saját idejét egy jó célból feláldozó, nem pénzcentrikus (fontos, mert a reklámmentesség manapság ritka erény) és közvetlen csapat képezné a társadalmi-politikai elitet is, mint amilyen gárda viszi ezt a site-ot... Maxigigariszpekt tehát mindenkinek, aki csak egy szalmaszálat is arréb tesz annak érdekében, hogy már vagy 5 éve majdnem minden nap kötelezőnek érezzem, hogy benézzek!

Epikus. Epikus, mert ennél jobban nem tudták volna visszaadni azt a hangulatot, ami gyerekként elkápráztatott. Epikus, mert engem a sztori, a látvány, a párbeszédek, az akció is megvett, ráadásul kilóra. Epikus, mert végre nem a playstation/képregény/animációs film ad egy újabb elemet ehhez a világhoz, hanem maga a nagybetűs FILM. Biztosan van nálam nagyobb sw fan, de ha ezen a vonalon megyünk tovább, akkor szerintem még egy jó ideig az maradok. Sokat vártam tőle, de... túltett az elvárásaimon. Úgyhogy, kedves barátaim, kinek a pap, kinek a papné, de ha engem kérdeztek, akkor minden nagyon jó, minden nagyon szép, mindennel meg vagyok elégedve.