agymosott09

Regisztráció: 2008. december 7. (10 év, 4 hónap)

Születési év: 1983

The Usual Suspects
Közönséges bűnözők
3 2019-01-16 4,3

2019-04-23 10:13:50 [Tévésorozatok] agymosott09 #3456

Jaime kizárt, ő fogja megölni Cerseit.

Brienne viszont most, hogy áttörte az üvegplafont, funkciótlanná vált. Esélyes. Hacsak nem Tormundnak tartogatják.

2019-04-23 08:36:48 [Tévésorozatok] agymosott09 #3453

Ohó, lesz annak nagyon is funkciója. A vastrón leendő tulajdonosa és neje bújt össze, erre fogadni mernék. Más befejezést ugyanis nem igazán tudok elképzelni. Mivel Danaerys meddő és egyébként sem tartom valószínűnek, hogy a vérfertőzés felett csak úgy továbblépnének a készítők, ezért neki meg kell halnia. Jon számára viszont így egyszerűen nem marad királynő a felhozatalban, (Jara még viccnek is rossz lenne) tehát neki is meg kell halnia. Cersei halála már rég meg van írva, a jelöltek száma tehát csökken, és az egyetlen királyi vér Gendry marad. Végighúzták szépen az egész történeten a háttérben, ideje volt előtérbe kerülnie a fináléhoz. Ez így azért is lenne kerek, mert azzal, hogy az összes mítikus lény eltűnik, elpusztul (sárkányok, zombik, stb.) a mese véget ér, és így kerek a zárás. És a keretes szerkezet is adott lesz, hiszen úgy indul a történet, hogy egy Baratheon és egy Stark eljegyzik egymást, csak épp nem a megfelelő Stark és egy hamis Baratheon. Így viszont majd szépen helyreállnak a dolgok.

Vagy nem.

A rész egyébként tényleg jobb volt, mint bármi a hetedikből, bár azért volt egy pár erőltetett momentum most is.

Kit tippeltek, melyik szereplő fog elsőként elhullani a következő részben?

Davos? Szürke Féreg? Theon? Mormont?

"Mert ha már magyarázni kell, meg jelzőkkel kell illetni a demokráciát, akkor az nem demokrácia."

Tehát a liberális demokrácia sem demokrácia? Ez egyre jobb kezd lenni. Lassan közeledünk az igazsághoz, miszerint demokrácia nem létezik.

Én is erre szavaztam, és erre is gondoltam. Egészen pontosan az, ahogy átalakítja az emberek agyát.

előzmény: Raul (#11)

Athénban ezek szerint liberális demokrácia volt? :D

előzmény: Xaos (#6)

Amerikai bemutató szerint a Favourite megmentette az évet. Magyar bemutató szerint a filmtörténet mélypontja.

Lol, sejtettem, hogy egy troll vagy.

előzmény: GothMan (#37)

Jelenleg, tehát az elmúlt 20 évben felkapott.

előzmény: GothMan (#33)

Viccen kívül, Pataky egy tipikusan filmbe illő történet, a szadista katonatiszt apa terrorjában végigrettegett gyerekkorával, a zseniális korai lemezekkel, aztán pedig az elburjánzó egójával és végül az elboruló elméjével. Itt is mindenki viccet csinál belőle, de komoly drámát lehetne írni a sztoriból. Persze itt is az lenne a nehéz, hogy hogyan lehetne belerakni egy másfél-két órás filmbe a speciális "Magyarország"-ráadáspakkot, azt, ahogy a kollektív pszichózis ráépül az egyén pszichózisára. Ez nem szokott sikerülni.

előzmény: Interracial Facial Creampie (#23)

Hát akkora szart, mint a Bohemian Rhapsody, nem akarok megnézni senkiről mégegyszer. De kétségkívül van egyvalaki, akiknek az életéből több filmet is össze lehetne rakni: Ozzy. Viszont ettől még a rock és a metal alapvetően a zenekarokról szól, nem a primadonna frontemberekről, szóval a kifejezetten az énekesekről szóló filmeket nem kéne erőltetni.