slipknot

Regisztráció: 2008. december 7. (12 év, 10 hónap)

Születési év: 1991
Lakhely: Pusztavacs

The Lost Boys
Az elveszett fiúk
4 2021-10-18 3,4
W lesie dzis nie zasnie nikt
Éber erdő
2 2021-07-31 2,7
Batman and Harley Quinn
Batman és Harley Quinn
3 2021-07-31 2,8

A film legnagyobb hibája, hogy túl komolyan veszi magát, és bár a végén meglepően nyomasztó - ez azért nálam sokat dobott rajta -, de messze nincs olyan old school hangulata, mint amit megkövetelt volna. Megkövetem az előttem szólót, és annyival kiegészítem, hogy ha hasonló, új, de jóval hangulatosabb cuccot akarok látni, inkábbb újranézem valamelyik Balta filmet, a Sziklák szeme remake-et, esetleg egy korábbi Halálos kitértő-t.

Snyder-fanként több epikus szöveget, lassítást, és némi bibliai áthallást, horrorrajongóként grindhouse-osabb hangulatot és több vért vártam volna, de összeségében rendben volt.
Minden klisés és kiszámítható eleme ellenére, látszik rajta, hogy Snyder szerette és akarta ezt a filmet, ami miatt iszonyatosan van lelke az egész produkciónak.

2021-03-31 15:25:32 Baskin (2015) slipknot (3) #4

Én nagyon szeretem az el borult gore-t, főleg ha az remek atmoszférával jár, de ez itt kevés. Vagy a film egy jóval nagyobb szeletét kellett volna lefednie ennek, vagy a maradékot megtölteni valami mással, ami érdekessé teszi az egészet. Akkor még jó is lehetett volna. Így egyszer meg lehet nézni, de hamar elfelejti az ember.

Tök jó ötlet volt a Hetfield - McCoy viszályt beleépíteni. Adott az egésznek egy pluszt.

2020-09-22 01:49:14 Superman: Brainiac Attacks (2006) slipknot (2) #2

Meg sem közelíti az alapjául szolgáló animációs sorozat szintjét, ami egyébként zseniális.

Átlagos, sablonos, mégis teljesen szerethető, jó hangulatú kis horror-mese.

Az első rész az a film, amit pizza mellé nagyon jó elővenni a haverokkal... és a második is tökéletesen ugyan ez, kicsit kevesebb ötlettel.... Harrelson nagyon éli ezt a szerepet, ez nála tuti valami jutalom-szerep lehetett, Eisenberg szintén hozza azt, amit az elsőben. A két csaj tompult le kicsit - nagyon - az első részhez képest, de szerencsére Zoey Deutch butácska karaktere bőven pótolta az űrt, egyszerűen minden mondata után késztetést éreztem, hogy megölelgessem.
Amúgy a film semmi extra, csak egy jó vígjáték zombikkal.

Bocsi a megkésett válaszért, de Batgirl/Barbara Gordon. A képregényekből ismert karakter, már 1967 óta.

2019-04-23 20:30:29 Hellboy (2019) slipknot (3) #7

Ismét egy teljesen átlagos, szórakoztató, de néha önmagába belefulladó Hellboy film....

2019-04-16 18:56:36 Shazam! (2019) slipknot (3) #20

Tiszteletben tartom a véleményed, és eszem ágában sincs itt társadalmi hatásokba belemenni, de annyit azért elmondanék, hogy a felettünk lévő generáció még a kommunizmusban nőtt fel, és ennek a hatása a mi érdeklődésünkre is kihatott, elég abba belegondolni, hogy a képregényfilmek elterjedése előtt itthon Batmanen, Supermanen, Pókemberen, és X-Menen kívül nem nagyon kaptál mást, micsoda meglepetés, hogy épp ezeket ismerte itthon SZINTE MINDENKI.

előzmény: Kempesbaba (#19)