Dimitryj

A korábbi Mila féle feldolgozáshoz képest több köze van a játékok szotijához. Ahozképest nagyságrendekkel jobb. Jópár fanservice elemet kíszúrtam ami a játékok bizonyos elemeire utal pl a kulcscsomó az árvaházban.

Borzalmasan kínos pillanatokat leszámítva csak simán rossz. De Jézusom ezt semmilyen korosztály sem élvezheti.

Háttt, ahogy mondják ez olyan megasztáros: Amit látok látvány, amit hallok halvány.

A sztori még jó is lehetne de a sok holywood-i szer lehúzza az egészet...

Az első 10 perc alatt teljes érdektelenségbe fulladt és valahogy nem éreztem lelki erőt hogy végig nézzem.

Hát nem tudom. Látvány az 5ös, a sztori? Hát ez elég ssssz...

Az elején sikerült komoly feszültséget keltenie bennem, majd szépen el eloszlott a film vége felé és egyszerűen elült. Utóhatás semmi. Láttam egy látványos filmet de nem adott semmit. Szóval röviden: elég gyér.

2013-10-12 00:40:29 Pacific Rim (2013) / Tűzgyűrű Dimitryj (2) #111

Elég gyér koppintás. Rengeteget loptak a Neon Genesis Evangelion-ból. De ez is csak mint a megasz@r: Amit látok látvány, amit hallok halvány.

Ha nem lenne ennyire szar még jó is lehetne. Látványban ott van de az egész sztori egy logikátlan katyvasz. (Asszony szerint mintha páran összeültek volna és teázgatás közben összehánytak volna egy sztorit hozzá).

2012-08-08 21:30:28 Battleship (2012) / Csatahajó Dimitryj (4) #37

A film egy nagy kupac ..... lenne, ha ne vinné el az egészet a nagyon csak jól sikerült látványvilág és a ZENE!!! Ha valaki nem vár plátói magaslatokat verdeső párbeszédeket és rejtetett mondanivalót, akkor nem fog csalódni.

Az elején beleszőtt burleszkbe illő bénázása a srácnak nagyon csak emlékeztet arra a videóra amikor egy csávó az USA-ban megpróbált kirabolni egy benzinkutat és beszorult az üzletbe mivel kijutni már nem tudott és mindezt valamelyik nagyobb csatorna le is adta a hírekben. (khmm...ehhh!?)

Ahogy az egyik jelenetben a csajszi mondja idióta "fő hősünknek" olyan francia. De azért nézhető.

Ekkora nyálas sz@rt...
Nem azért látványos itt-ott, de ettől még nem lesz jó. Sok birkának ez is elég... (USA) Mostanában egyre több van ilyen :(

2011-03-17 02:23:39 TRON: Legacy (2010) / TRON: Örökség Dimitryj (4) #66

Hát igen...
A sztori az egyenesen sz@r, klisé hegyek amivel csak lehet avval elrontották a sztorit.
Viszont a látványvilág és a zene zseniális! És szerintem ez nagy mértékben hogy csak nézem és bámulok, gondolkodni nem kell, csak bámulni a látványt - jól emészthető az ovisok számára is = aput anyut be lehet rá rángatni a moziba - nagyobb profit :D
Khmm...
Szívtiproimi:"A film eleje Bill Gates kifigurázása volt: miben más a 12-es verzió az előzőekhez képest? -A nevében! A Microsoft és még pár multicég nem a techikai újításokban érdekelt, hanem a profit maximalizálásában, még ha az ellenkezőjét is állítják."
Vajon mire is gondolok!? :D

A zenéje tényleg jó, de az egész unalmas :S Nem is bírtam végignézni.

Most komolyan mit vártatok?
Szerintem jó, lehet hogy baromi sablonos, klisékkel dobálózik, de nekem attól függetlenül tetszik.

2011-01-02 09:58:19 Skyline (2010) Dimitryj (2) #12

Hogy FatEd-et idézzem: ITS A SHIT!
Se eleje se vége. Sztori 0. (ja hogy olyan nem is volt) Látvány 5.
Akkor mi is akart ez lenni? Mi a bánatot képzeltek?

2010-11-15 03:14:09 Inception (2010) / Eredet Dimitryj (4) #447

Dinamikus, jól összerakot sztori, bár kiszámítható a végkifejlet, de mégis egy nagyon jó film.

Szépnek szép, a rendezés gyatra, a sztorit túl epikusnak szánták de minden nagyobb jelenetben éreztem, hogy valami nagyon hiányzik belőe.

A sztori tényleg 0, de ez nem is arról szól. A lényeg, hogy egy ütős akciófim. Ennyi.

2010-08-24 04:40:28 Shoot the Hero (2010) Dimitryj (1) #1

Hát ez egyszerűen kegyetlen sz@r.

2010-08-14 11:42:41 Icarus (2010) / Ikarosz Dimitryj (2) #7

Az akciójelenetek és a zene tényleg jó, de néha olyan lapos és darabos az egész hogy alig bírtam továb nézni. A sztoriban nagy potenciál lenne, mert szerintem ez egy nagyon jó alap lenne, de valahogy a kivitelezés nem nagyon jött ösze.

Szóval elég rosz (2,3), de sokkal jobb is lehetett volna.

2010-08-06 03:06:42 Tekken (2010) Dimitryj (4) #3

Szerintem az edigi játék adaptációk egyik legjobbika.

2010-07-28 04:03:59 The Book of Eli (2010) / Éli könyve Dimitryj (3) #75

Hát nemtom :S
A sztori kissé sablonos, de a sztori környezete márt kevésbé.
A látványvilág gyönyörű, és nagyon jól sikerült a poszt-apokaliptikus világ ábrázolása.
Összeségében max 3-as.

2010-07-14 22:30:01 Legion (2010) / Légió Dimitryj (2) #21

IGEN! Ez talált. :D

előzmény: a6notes (#6)

2010-07-10 03:58:35 The A-Team (2010) / A szupercsapat Dimitryj (4) #1

Röviden: jó.

Ami anak tudható be hogy, próbáltak reálisabbak lenni az elvetemült ötletek esetén, mint az eredeti sorozatban (lásd.: olajoshordóból-építsünk-tankot-meg-hasonók), de így is maradt 1-2 ilyen (pl a légzsák-konténer kombó éssatöbbi :D)ami melett nem let egy bugyuta remake, hanem szerintem egy jól összerakott akcófilm.
Ami nálam kis fémes szájízt hagyott, az a szinészek és a karakterek öszhangja, ez talán annak is betudható hogy a régi sorozatot is nagyon szerttem.

Borzalom. Az első részből öszeszedett ötletek egymásba hányása. Szimplán másolat, ami még csak meg sem közelíti az első rész színvonalát.

2010-04-19 08:58:56 Avatar (2009) Dimitryj (3) #834

Amit látok látvány (WOW), amit hallok halvány.

2010-01-17 18:49:38 Sherlock Holmes (2009) Dimitryj (2) #46

Ez olyan háát...
2-3 között valahol de talán a 2höz közelebb :S

Hát ez ritka sz@r.

2009-12-11 08:27:58 Dante 01 (2008) Dimitryj (3) #1

Szerintem nem volt rossz. Bár franciául kicsit nehezen nézhető (föleg hogy csak angolul tudok).

Ezt benéztem :D

előzmény: Dimitryj (#2)

Nagyon kemény. De hát Tarantino-tól mi mást várnánk. :D

2009-11-03 19:38:33 City of Ember (2008) / Szikraváros Dimitryj (5) #17

Szerintem eszméletlen jó. Nem túl hosszú nem túl rövid. Nekem eléggé bejön ez a Fallout feeling. :D

Néhol meg kellett állnom kiröhögni magamat a "drámai jeleneteknél".

ez márt anyira sz@r hogy fáj

2009-05-25 15:42:35 Skinwalkers (2006) / Vérfarkasok Dimitryj (2) #3

háááááát
ritkaszar

2009-05-25 11:59:05 Push (2009) / Az energia Dimitryj (3) #3

Azért annyira nem rossz.

Nézhető, szórakoztató, de semmi extra. 1x meg lehet nézni de túl sokat nem kell várni tőle.

Nekem teccet :P

Te jű isten én márt a trailer alapján eldöntöttem ezt meg sem fogom nézni (soha). :D

2009-03-17 21:08:52 Postal (2007) Dimitryj (2) #11

a sztorit jól elkapta de maga a film finoman szólva szar :S

2009-03-17 21:07:18 Far Cry (2008) Dimitryj (1) #1

anyira sz@ar hogy az márt fáj

2009-03-07 01:26:31 Riding the Bullet (2004) / A golyó Dimitryj (5) #5

Szerimtem is eszméletlen jó. Tényleg a legjobb adaptációk között van.

2009-01-26 10:06:33 Bolt (2008) / Volt Dimitryj (3) #3

Szuper cukiság. Csak attól még nem lesz jobb. :S

2008-12-20 02:27:50 Eagle Eye (2008) / Sasszem Dimitryj (4) #8

Nagyon üt. De sok ilyent láttunk márt :D

Kicsit csöpögős, de szerintem egész jó lett. Nem a többi RE filmhez kell hasonlítani, ui nem azokhoz kapcsolódik, hanem a játék sztoriját folytatja.

Oké még elmegy de elég neccesen (10/4). Láttunk már sokkal jobb adaptációt is (pl.: Silent Hill (10/6)). Mondjuk megerőltethették volna magulat kicsit a látványvilággal jobban, és a sztori sem épp a legjobb. Kiragadtak részleteket a játék sztorijából de nem követték túlzottan. Szal kidolgozatlan az egész és egy kicsit gyenge.