Dimitryj

Regisztráció: 2008. december 6. (15 év, 3 hónap)

Születési év: 1983

4 2023-04-20 4,1
Glass Onion: A Knives Out Mystery
Tőrbe ejtve: Az üveghagyma
4 2022-12-25 3,3

A korábbi Mila féle feldolgozáshoz képest több köze van a játékok szotijához. Ahozképest nagyságrendekkel jobb. Jópár fanservice elemet kíszúrtam ami a játékok bizonyos elemeire utal pl a kulcscsomó az árvaházban.

Borzalmasan kínos pillanatokat leszámítva csak simán rossz. De Jézusom ezt semmilyen korosztály sem élvezheti.

Háttt, ahogy mondják ez olyan megasztáros: Amit látok látvány, amit hallok halvány.

A sztori még jó is lehetne de a sok holywood-i szer lehúzza az egészet...

Az első 10 perc alatt teljes érdektelenségbe fulladt és valahogy nem éreztem lelki erőt hogy végig nézzem.

Hát nem tudom. Látvány az 5ös, a sztori? Hát ez elég ssssz...

Az elején sikerült komoly feszültséget keltenie bennem, majd szépen el eloszlott a film vége felé és egyszerűen elült. Utóhatás semmi. Láttam egy látványos filmet de nem adott semmit. Szóval röviden: elég gyér.

2013-10-12 00:40:29 Pacific Rim (2013) / Tűzgyűrű Dimitryj (2) #111

Elég gyér koppintás. Rengeteget loptak a Neon Genesis Evangelion-ból. De ez is csak mint a megasz@r: Amit látok látvány, amit hallok halvány.

Ha nem lenne ennyire szar még jó is lehetne. Látványban ott van de az egész sztori egy logikátlan katyvasz. (Asszony szerint mintha páran összeültek volna és teázgatás közben összehánytak volna egy sztorit hozzá).

2012-08-08 21:30:28 Battleship (2012) / Csatahajó Dimitryj (4) #37

A film egy nagy kupac ..... lenne, ha ne vinné el az egészet a nagyon csak jól sikerült látványvilág és a ZENE!!! Ha valaki nem vár plátói magaslatokat verdeső párbeszédeket és rejtetett mondanivalót, akkor nem fog csalódni.

Az elején beleszőtt burleszkbe illő bénázása a srácnak nagyon csak emlékeztet arra a videóra amikor egy csávó az USA-ban megpróbált kirabolni egy benzinkutat és beszorult az üzletbe mivel kijutni már nem tudott és mindezt valamelyik nagyobb csatorna le is adta a hírekben. (khmm...ehhh!?)

Ahogy az egyik jelenetben a csajszi mondja idióta "fő hősünknek" olyan francia. De azért nézhető.

Ekkora nyálas sz@rt...
Nem azért látványos itt-ott, de ettől még nem lesz jó. Sok birkának ez is elég... (USA) Mostanában egyre több van ilyen :(