Zoliz

Regisztráció: 2008. november 18. (15 év, 4 hónap)

Solo: A Star Wars Story
5 2015-10-12 4,2
The Martian
Mentőexpedíció
2 2015-10-09 3,8

Az esélyegyenlőségi biztosok tolják túl és elsősorban ezért rossz film és hiteltelen.
Ha pedig ennyire megosztó egy film akkor semmiképpen sem nevezhető jónak.

előzmény: Mizi (#172)

Nagyon tetszett a film és leginkább azért mert nem volt benne esélyegyenlőségi biztosok által kötelezően néger, kínai, fogyatékkal élő, erős női (feminista) karakter csak egy tényleg nagy ritkán idegesítő feleség. Ritkaság, hogy tudnak még ilyen élvezes, humoros és látványos filmet készíteni Hollywoodban. Jobb mint az új Star Wars vagy bármely Marvel film. Remélhetőleg a Disney nem tudja majd bekebelezni készítőt. Az első mondatom miatt zseniális.

Elolvasva a kommenteket, nekem se tetszett a film és remélem a Disney-hercegnők becsödölnek (persze sajnos soha legfeljebb átalakulnak). A legrosszabb, hogy nem volt illiberális azaz Rey már a nevét és nemét is tudja változtatni, hiszen "tökös csaj" neki semmi se lehetetlen és az összes férfi elbújhat a szoknyája alatt. JediLovagLánnyá érett. :D

Ez a tinicsaj inkább fiú mint lány a filmben. Olyan hiteltelenül veri szét a lényeket ököllel, hogy fogtam a hasam a röhögéstől, hogy ezt most komolyan gondolták vagy vicc az egész.

2016-11-06 17:09:45 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Zoliz #22732

A nickedből ítélve egy elvált anyuka lehetsz aki sóvárog a pasikért, de az ilyenek épelméjűnek sajnos már nem kellenek, mivel feminácik, azaz férfigyűlölők. A férfiakból is lehetnek feministák, például a libbant közszereplő Tamás Gáspár Miklós, akik még több előjogot adnának a nőknek.
Ez a film kezd aktuális mert manapság a normális fehér férfi a legnagyobb ellenség.
Ez témábavágó gondolatmenet:
Amerikában már tényleg nyiltan fontolgatják minek élnek sokáig a férfiak.

Johnny Depp, Brad Pitt, Jim Carrey-ről is hallottunk manapság, hogy megvádolták őket.
Asszonyverő állatok lennének mind? Akinek van egy csöpp esze tudja, hogy nem, de jó lenne ha mások is felemelnék a szavukat, mielőtt tényleg bekövetkezik az Idiocracy Európában is.

Feminista nővédők egyszerűen hazudnak és már régen nincsenek elnyomva a civilizációban nők, és mégis még többet akarnak követelni maguknak. Például "egyenlő munkáért egyenlő bért"?
A normális nők sosem versenyeznek férfiakkal, mert a két nem nem egyforma.

Clintonné lesz a példaképük a jövőben a femináciknak, mint előre lezsírozott amerikai elnökasszony!
Ég Áldja Amerikát!

Áthelyezve a(z) Idiocracy topikból.

előzmény: dézi (#16)

2016-10-30 12:13:03 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Zoliz #22718

Feminácizmus csúcsa, ahol ha férfi szereplő nem sejhajnyaló akkor csakis gonosz "birodalmi" (Új Rend, náci) lehet. A legfőbb gond az, hogy az utóbbi években teljesen lecserélik a férfi főszereplőket a "nemi egyenlőség" jegyében.

Hová vezet ez? Hiteltelenséghez, röhejhez, akit kevesen értenek, de érzik valami nincs rendjén.

Áthelyezve a(z) Star Wars: The Force Awakens topikból.

2016-10-30 11:59:50 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Zoliz #22717

Ez egy egyre gyakoribb femináci ürülék, az első rész nagyságrendekkel jobb volt.
A legjobb példa erre, hogy Nő az amerikai elnök (azaz a földvilág ura) a filmben és beszólt az idegeneknek:

"Köztünk nem lesz béke"

Az elnök asszonyság az idegenek királynőjének üzent ezzel, és a cicharc beindult ami a kutyát se érdekli.
Aztán nem látni, hogy meghalt -e mert "hős"nők sosem halhatnak meg, az férfi privilégium.

Amerikának annyi, az Idiocracy messze jobb film mint ez.

Áthelyezve a(z) Independence Day: Resurgence topikból.

2015-11-06 21:03:08 Last Knights (2015) / Az utolsó lovagok Zoliz (5) #5

OFF
Örülök, hogy őszinte vagy magaddal szemben, csak kevésbé hiteles.
A lovagod csak akkor jön el és marad meg ha érdemes vagy rá.
Lehet rajta dolgozni egy életen át, szeretnivaló nőként nem fogod magad "féreg lelkű"-nek érezni.
ON

Mondjuk nem minden "nagy" nyugati amerikai nevet fertőzött meg a feminizmus keleten.. :O

előzmény: zetor (#4)

2015-10-31 16:23:09 Last Knights (2015) / Az utolsó lovagok Zoliz (5) #3

Nem érthető a lehúzós vélemények sokasága noha a film magán viseli a B kategória jelleget, tehát nem várható Gladiátor szintű megvalósítás.
A film a klasszikus becsületről szól ami egyre kevesebbeknek maradt meg mert eladják a lelküket, mivel gyengék. Nem férfiak már.
A legvége annyira megválaszolatlan és nem tudni, hogy a mártírságról szól -e, hogy engem teljesen ledöbbentett, emiatt és a film témája okán nem tudom másképp értékelni mint zseniális. 100 %-ig becsületes embereknek javaslom csak a megnézését, a többiek fanyaloghatnak mert nem értik a lényegét, pedig durva csavarok is vannak a filmben.

2015-10-12 12:16:04 Nightcrawler (2014) / Éjjeli féreg Zoliz (5) #78

Nagyon tetszett a film, szimplán zseniális, mert a média férgességét mutatja be, ezért be se kapcsolom a TVt mert úgysem látom az igazság minden részletét, mert pszihopaták vernek át benne minket általa. Tisztelet persze a kivételnek mert nem mindegyik tévés pszihopata, de van köztük szép számmal az bizonyos.