Zoliz

Regisztráció: 2008. november 18. (10 év, 2 hónap)

Nem: nem publikus

3 2015-05-11 3,3
Fifty Shades of Grey
A szürke ötven árnyalata
5 2015-02-14 2,1

Ez a tinicsaj inkább fiú mint lány a filmben. Olyan hiteltelenül veri szét a lényeket ököllel, hogy fogtam a hasam a röhögéstől, hogy ezt most komolyan gondolták vagy vicc az egész.

2016-11-06 17:09:45 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Zoliz #22484

A nickedből ítélve egy elvált anyuka lehetsz aki sóvárog a pasikért, de az ilyenek épelméjűnek sajnos már nem kellenek, mivel feminácik, azaz férfigyűlölők. A férfiakból is lehetnek feministák, például a libbant közszereplő Tamás Gáspár Miklós, akik még több előjogot adnának a nőknek.
Ez a film kezd aktuális mert manapság a normális fehér férfi a legnagyobb ellenség.
Ez témábavágó gondolatmenet:
Amerikában már tényleg nyiltan fontolgatják minek élnek sokáig a férfiak.

Johnny Depp, Brad Pitt, Jim Carrey-ről is hallottunk manapság, hogy megvádolták őket.
Asszonyverő állatok lennének mind? Akinek van egy csöpp esze tudja, hogy nem, de jó lenne ha mások is felemelnék a szavukat, mielőtt tényleg bekövetkezik az Idiocracy Európában is.

Feminista nővédők egyszerűen hazudnak és már régen nincsenek elnyomva a civilizációban nők, és mégis még többet akarnak követelni maguknak. Például "egyenlő munkáért egyenlő bért"?
A normális nők sosem versenyeznek férfiakkal, mert a két nem nem egyforma.

Clintonné lesz a példaképük a jövőben a femináciknak, mint előre lezsírozott amerikai elnökasszony!
Ég Áldja Amerikát!

Áthelyezve a(z) Idiocracy topikból.

előzmény: dézi (#16)

2016-10-30 12:13:03 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Zoliz #22470

Feminácizmus csúcsa, ahol ha férfi szereplő nem sejhajnyaló akkor csakis gonosz "birodalmi" (Új Rend, náci) lehet. A legfőbb gond az, hogy az utóbbi években teljesen lecserélik a férfi főszereplőket a "nemi egyenlőség" jegyében.

Hová vezet ez? Hiteltelenséghez, röhejhez, akit kevesen értenek, de érzik valami nincs rendjén.

Áthelyezve a(z) Star Wars: The Force Awakens topikból.

2016-10-30 11:59:50 [OFF (Ide offolj, mert ez a helye!)] Zoliz #22469

Ez egy egyre gyakoribb femináci ürülék, az első rész nagyságrendekkel jobb volt.
A legjobb példa erre, hogy Nő az amerikai elnök (azaz a földvilág ura) a filmben és beszólt az idegeneknek:

"Köztünk nem lesz béke"

Az elnök asszonyság az idegenek királynőjének üzent ezzel, és a cicharc beindult ami a kutyát se érdekli.
Aztán nem látni, hogy meghalt -e mert "hős"nők sosem halhatnak meg, az férfi privilégium.

Amerikának annyi, az Idiocracy messze jobb film mint ez.

Áthelyezve a(z) Independence Day: Resurgence topikból.

2015-11-06 21:03:08 Last Knights (2015) / Az utolsó lovagok Zoliz (5) #5

OFF
Örülök, hogy őszinte vagy magaddal szemben, csak kevésbé hiteles.
A lovagod csak akkor jön el és marad meg ha érdemes vagy rá.
Lehet rajta dolgozni egy életen át, szeretnivaló nőként nem fogod magad "féreg lelkű"-nek érezni.
ON

Mondjuk nem minden "nagy" nyugati amerikai nevet fertőzött meg a feminizmus keleten.. :O

előzmény: zetor (#4)

2015-10-31 16:23:09 Last Knights (2015) / Az utolsó lovagok Zoliz (5) #3

Nem érthető a lehúzós vélemények sokasága noha a film magán viseli a B kategória jelleget, tehát nem várható Gladiátor szintű megvalósítás.
A film a klasszikus becsületről szól ami egyre kevesebbeknek maradt meg mert eladják a lelküket, mivel gyengék. Nem férfiak már.
A legvége annyira megválaszolatlan és nem tudni, hogy a mártírságról szól -e, hogy engem teljesen ledöbbentett, emiatt és a film témája okán nem tudom másképp értékelni mint zseniális. 100 %-ig becsületes embereknek javaslom csak a megnézését, a többiek fanyaloghatnak mert nem értik a lényegét, pedig durva csavarok is vannak a filmben.

2015-10-12 12:16:04 Nightcrawler (2014) / Éjjeli féreg Zoliz (5) #78

Nagyon tetszett a film, szimplán zseniális, mert a média férgességét mutatja be, ezért be se kapcsolom a TVt mert úgysem látom az igazság minden részletét, mert pszihopaták vernek át benne minket általa. Tisztelet persze a kivételnek mert nem mindegyik tévés pszihopata, de van köztük szép számmal az bizonyos.

2015-10-09 12:09:08 The Walk (2015) / Kötéltánc Zoliz (?) #2

Na ez a film engem is érdekelne, de kizárólag a rendező miatt, mert rossz filmet még nem láttam tőle. Legutolsó a zseniális Flight volt ha jól emlékszem. Ami viszont érdekes, hogy ballib lapok mint a HVG, Index közölték, hogy sokan hányva jöttek az IMAX előadásról.. szóval hatásos lehet, ha nem is éppen kellemes.
Mindenképpen meg fogom nézni, de lehet nem moziban, mert az káros. :) (vagy csak nem akarják, hogy sikeres legyen a film)

2015-10-09 11:59:26 The Martian (2015) / Mentőexpedíció Zoliz (2) #59

Nekem ez a film, kicsit sok volt. Erőltetett humor, a botanikához, robotikához, hexakódoláshoz értő szuperemberről szól és úgy állitják be mintha megvalósitható lenne bármi is amit a filmben láttunk, pláne egyetlen 1 ember által. Túl sok a hibalehetőség, tehát gyerekmese és nem éppen a hiteles fajtából, ahol a humor az elsődleges.

Ez egy látványos a férfiakat állatoknak feltüntető feminista film, nem hiába hypeolta agyon a média.

Ezért leszavaztam, mert nem kivnok erőszakos férfigyülőlő nőket a környezetemben.