Czaky

Regisztráció: 2008. november 3. (15 év, 4 hónap)

Születési év: 1989

1 2016-01-22 3,0
Taken 2
Elrabolva 2.
3 2016-01-22 2,8

Félreértés ne legyen, olyan 30 Days of Night-szerűen megcsinálva. Rég láttam olyan jó hentelős vámpírfilmet.

Nincs a listán de megnéznék egy Attila (és portyázó serege) vs vámpírok serege filmet. :)

2012-06-10 21:26:49 Safe House (2012) / Védhetetlen Czaky (3) #7

Ahh egy kémes váratlan fordulatokat vár az ember, de mindent előre lehetett látni. Például amikor Brendan Gleeson feltűnt a képernyőn, már tudtam hogy ő a genyó. Reynolds színészi tehetsége pedig még mindig a nullához konvergál.

Ez a Asylum nem tud leszokni a repülő járműveket kajáló óriási tengeri lényekről, de ez lényegtelen.
Az egész film igencsak sok kérdést vet fel:
---mennyire úszik gyorsan ez a bálna?(Nekem úgy tűnik nagyon, mert a legelején merülnek utána vagy 3 percig, de az pár másodperc alatt eléri a felszínt és áttöri az északi sark jegét___ehhez azért kell mozgási energia)
---miért van a bálnának olyan hangja mint egy grizzly-nek???
---honnan tudja a bálna, hogy a felé kilőtt torpedót bele lehet vezetni a hajóba amiről kilőtték?
---hogyan fekszik a bálna a víz tetején?(Ha nem tévedek a vége felé mikor a szigeten vannak)
---A nő miért nem megy inkább az olimpiára bálna keresés helyett, amikor lehagyja az atombombát?
(Mekkora rekordokat futna már?)
Lenne még nagyon sok kérdés, de annyira felejthető az alkotás, hogy nem fárasztom többel az agyam.
Mondjuk az tetszett, hogy a neveket átemelték, de a többi?!...
Végig lehetett szenvedni ezért megérdemel egy 1 est.

2012-03-28 22:06:55 The Divide (2011) / Hasadás Czaky (4) #1

Egy nukleáris támadás túlélői napokra egy pincében rekednek, ahol a bezártság, félelem és a készletek elapadása kikezdi az elméjüket.

Mondjuk nem teljesen értem miért adták az "Origins" címet, mert ha a red faction eredete mégis csak az 1. részhez vezethető vissza. Jobb lett volna ha a szabadságharc kitörésének körülményeit dolgozzák fel. Tény hogy korrekt anyag lett, de az is tény hogy a red faction játéksorozathoz annyi köze van csak, hogy a kulcsszereplők nevei egyeznek és ennyi. Mivel azt vettem észre hogy azután hogy a SyFy rátette a kezét a címre, az igen mélyre süllyedt. Ezt nem tudom megbocsátani ezért nálam csak egy 1es.

Nekem mondjuk mindegy csak ne nov 1,okt 22,23

Maga a 3 rész ötlete is erőltetettnek hatott,
a szerelmi száll fölösleges volt, eléggé unalmas volt végig. A poénok se voltak olyan poénosak, hogy őszinte legyek. A 2. résztől azért valamivel jobb volt. A terhes mamut ötlet egy jó nagy ökörség, a mogyiját üldöző mókus sem volt túl mókás (kivéve az elején és a végén). A félszemű izé elég poénos volt a magában beszéléssel meg a "kék vagy piros drót? " jelenettel, a kis dinók is jók voltak, de a régi szereplők közül (Mani, Sid, Diego) csak Sidnek jutott némi szerep a többiek csak azért voltak benne, hogy ott legyenek. Adok neki egy OK ELMEGY-et, mert asszem a 2. résznek is adtam annyit.