bjoey

2014-12-13 21:12:58 [Filmet keresek] bjoey #1709

Én is keresek egy filmet. Ha jól emlékszem úgy kezdődik, hogy egy család új városba költözik egy nagy házba. Reggeli közben az egyik lányuk meglát egy kisfiút az udvarukban, aki egy fán ücsörög. A kislány kimegy hozzá és elkezdenek beszélgetni. Ebből annyira emlékszem h a kisfiú mondja h eltörött a keze, de az apja nem engedi h elmenjen orvoshoz és begipszeljék, mert szerinte majd magától összeforr a csont. Aztán barátok lesznek, és vhogy kiderül h a kisfiú igazából egy szellem, aki a földön ragadt. A kislány utánanéz ennek a dolognak és kiderül h a kisfiú valszeg azért maradt itt mert erőszakos halált halt és vhogy meg kell tudnia h hogyan is halt meg pontosan. A végén kiderül h a kisfiút az apja ölte meg véletlenül, mert folyton részeg volt és bántotta őt. A kisfiú kb a 60-as években élt. A film pedig sztem a 90-es években játszódik. Legalábbis ha jól emlékszem a 90-es évek közepe fele láttam ezt a filmet az hbo-n. Remélem vki emlékszik rá, mert nagyon idegesít h nem tudom mi a címe.:D Köszi előre is! :))

2010-05-08 09:16:27 [Filmet keresek] bjoey #865