Bodnanszky

Ez a film nagyon ott volt! Nekem a Payback-re (Visszavágó) emlékeztetett,ami egyik kedvenc Gibson filmem!!!! Nekem ez egy nagyszerű film volt,élveztem minden percét!!!!!!!

2011-12-01 21:30:45 The Thing (2011) / A dolog Bodnanszky (4) #54

Sajnálatos módon a vége nem méltó módon lett befejezve, a jól felépített elejéhez képest, és magasak voltak az elvárások az 1982-es filmhez,aminek az előzmény filmje. Gondoltam hogy nem fogja felülmúlni az eredetit.(ami remake:)
Egyébként rendben volt,hozta a papírformát. A látvány és a feszültség jó volt benne!!

2011-11-02 20:14:58 The Thing (1982) / A dolog Bodnanszky (5) #124

Ez a film, a legjobb sci-fi horror!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Legelősször 93-ban láttam az M1-en :) Akkor voltam 11. Eléggé odabasz*tt!!! Ma is megnéztem,mert megnézem a remaket/előzmény filmet is.
Remélem hogy ez is jó lesz,bár nem hinném ....

2011-08-01 13:48:32 Scream 4 (2011) / Sikoly 4. Bodnanszky (2) #13

Kár volt megnézni ...

A csaj a világ legrosszabb szinésznője!!!!!!!!
Egy idő után már iritált Rosie Huntington-Whiteley nem úgy mint Megan Fox!!!! Ez a nő elrontotta a filmélményt.Dekoratív csaj, de ide nem "ilyen" kellet volna. Szerepelhetett volna valami erotikus thrillerben, de ne a Transformers 3-ba! Ide tökéletes volt Megan Fox!!!!!!

Nekem tetszett a bevezető része nagyon!!(Ez volt a legjobb a filmben,és én ehhez mértem a filmet, így nem hozta a tőle elvárt szintet, de azért egy nézhető kis mozi volt!!!)
Meglehetett ezt nézni és többet érdemelne mint 2,67!!!!!

2010-04-19 19:25:55 Triangle (2009) / Háromszög Bodnanszky (2) #4

Ez a film ... nincs eleje, se vége ... csak közepe van! Hogy az a hajó honnan jött amelyikre felszálltak ... !!!!!!
Semmi értelme. Nagyon rossz volt.