David

Regisztráció: 2008. augusztus 4. (15 év, 7 hónap)

Születési év: 1988

How to Be a Latin Lover
Hogyan legyél latin szerető
3 2024-01-28 2,6
Aquaman and the Lost Kingdom
Aquaman és az elveszett királyság
3 2024-01-24 2,4
The Killer
A gyilkos
3 2024-01-23 3,3

Kivancsian varom. A sorrend eddig igy nez ki nalam: 3 (toronymagasan) - 1 - 4 - 2 (messze a leggyengebb a negy resz kozul)

Robert Duvall nyilatkozta egyszer a filmmel a kapcsolatban, hogy “leforgattuk a westernfilmek Keresztapajat..” Azt hiszem igaza volt, a legnagyszerubb westernfilm ketseg kivul.

Ugyanolyan szar, mint az első. Félrészegen néztem végig egy repülőjáraton. A feléig fel sem tűnt, hogy arabon hagytam a nyelvet. Ha nincs ingyen pia, lehet nem bírtam volna végig.

Egy szóval rossz, két szóval nagyon rossz.

Tegnap végeztem a regénnyel, gondoltam amíg friss megnézem a filmet is. Mivel ez a verzió kapta a legmagasabb osztályzatot, erre esett a választásom. Röviden, tömören ez a film borzasztó. Semmi köze a könyvhöz, a filmbéli karakterek egytől-egyig a regényben lévő karakterek megcsúfolásai, élen Ned Land-el, akinek szerepében Kirk Douglas a valaha látott legnagyobb ripacsot játssza. A regény ismerete nélkül elképzelhetőnek tartom ettől függetlenül, hogy valakinek tetszik és jó filmnek tartja, de a könyv után nem ajánlom, gyakorlatilag nézhetetlen. Hogy valami pozitívumot is mondjak, a látvány még mai szemmel nézve is kimondottan jó és szórakoztató.

2018-12-20 19:31:35 Aquaman (2018) David (5) #6

Imax 3D-ben igazi moziélmény. Biztos vagyok benne, hogy két okból is hivatkozási pont lesz a jövőben. Egyrészt, mert végre ez az első valóban jól sikerült és élvezhető DC mozi, másrészt a látványvilága miatt. Olyat már sokszor láthattunk, hogy óriási szörnyek, robotok egymás zúzása közben városokat robbantanak fel és teszik a földdel egyenlővé, de mindezt a víz alatt?! Egyedülálló és csodálatos világot teremtettek az alkotók. A film nézése közben végig olyan érzésem volt, mintha Cousteau kapitány valós és Jules Verne mesebeli vízalatti világában játszódó Indiana Jones kalandfilmet néznék. Az már csak hab a tortán, hogy a főszereplő Conan volt :)

2018-12-20 19:16:15 BumbleBee (2018) / ŰrDongó David (2) #2

Eszméletlen kínos, borzasztóan giccses, izzadságszagú, erőltetett, olykor komolynak/drámainak látszani akaró gagyi tini-dráma a 80-as évek nosztalgia faktora és Transformers robotok látványa mögé bújtatva. Bár jelen film esetében erős kifejezés a látvány, hiszen egy jobban sikerült Power Rangers rész a 30 évvel ezelőtti sorozatból könnyedén lepipálja. És amikor azt hiszed, hogy ennél már nincs lejjebb, megjelenik "szegény ember Rock"-ja, alias John Cena. Így utólag nem is értem miért nem jöttem ki a vetítésről, hazudok, kijöttem, csak visszamentem...kár volt

2018-08-14 09:24:04 Phantom Thread (2017) / Fantomszál David (1) #18

46 perc. Ennyit bírtam, ugyanis ennyi idő elteltével sem jöttem rá, hogy ez a film miről is akar szólni. Pedig DDL ismét nagyot játszik, kár érte..

Kifejezetten szórakoztató "baromság". Kellemeset csalódtam.

Életemben nem láttam még ilyen szar filmet, gyakorlatilag annyit sem érdemel a film, hogy ezt az egy sort leírjam.