terika

Regisztráció: 2008. július 25. (11 év, 1 hónap)

Nem: nem publikus

Hellboy II: The Golden Army
Hellboy II.: Az Aranyhadsereg
4 2019-08-24 3,5
Spider-Man: Into the Spider-Verse
Pókember: Irány a Pókverzum!
5 2019-08-23 4,2
Hellboy

1 2019-08-23 2,2
Men in Black: International
Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül
2 2019-08-22 2,6
Honey, I Shrunk the Kids
Drágám, a kölykök összementek!
1 2019-08-22 3,3
Elysium
Elysium - Zárt világ
4 2019-08-22 3,1
Cellular
Mobil
3 2019-08-21 3,1

2019-09-16 21:30:00 Shazam! (2019) terika (2) #26

Ez kínos volt. Ahogy többen írták, voltak kifejezetten jó, már már zseniális pillanatai a filmnek, de nem ez volt a jellemző. Összességébe véve pedig, mint írtam, inkább kínos volt, mint vicces. Egy-két megoldás tetszett benne nagyon, mint pl. Shazam erejének átadása vagy felosztása vagy szétosztása - nem tudom pontosan, és ahogyan vicceskedtek a szupehős nevekkel az elején, de ennyi.
Mondjuk szerencsére nem gyerekekkel ültem le megnézni, és hát nem is igazán való nekik. Nem gondolom, hogy kéne az áltlagnál több ingert még adni nekik, ömlik rájuk amúgy is egész nap a sz.r, ha akarom, ha nem... Mondjuk ilyen szinten ez a film már-már visszafogottnak mondható, viszonylag kevés hentelés van benne és pl. azt hiszem premier plánba nincs is szex. Mondhanti ez már pozitívum.
Mondjuk képregényt én sem olvastam, de nem látom azt, hogy kéne. Nem az van, hogy ez annyira jó volt, hogy nekifeküdjek nem tudom hány évtizednyi képregénynek....mert nem érdekel. És szerintem sem lehet az elvárás a nézőtől, hogy csak akkor tudjon értékelni egy ilyen filmet, ha előtte megismerte a háttérszorit. Hát köszi, de nem. És szerintem ezzel nem csak én vagyok így. Mintha a popcornomat csak úgy vehetném meg mozi előtt, ha előtt végig néztem és megtapasztaltam, ahogy megterem a növény, amiből ez készül, hogy kellő képpen tujdam értékelni a pattogatott kukoricámat.

2019-08-25 17:14:06 Le Cactus (2005) / A kaktusz terika (3) #1

Tipikus francia vígjáték az összes idegesítő, irritáló és bájosan romantikus, vicces jellemzőkkel.

Ez mennyire jó volt már. :D Jó a zene, jó a sztori, jó az animáció, nincs túltolva semmi, tök átlagos az egész mégis valami nagyszerűen fantasztikus. Köszönöm ezt az élményt, érzést. ^-^

2019-08-23 01:30:24 Hellboy (2019) terika (1) #8

Ez.gyötrelmes.volt.
A karakterek kinézete egyszerűen nem tetszett. A történet...nem volt. Mint vmi rosszul rajzolt animáció.... mindegy is. Senkinek nem ajánlom, egyáltalán nem szabad időt áldozni rá.

Eddgi ez volt a legrosszabb MIB film. :) NEkem hiányik J és K. :(
Elég gyenge problematikát vázolt fel, semmi háttérszotrival (a többi résznek sem volt nagy sztorija, de azok valahogy nem vették komolyan magukat, jöttek a feketeruhások és spéci cuccokkal megmentették a világot és lehetett izgulni és pont) és a hangulatában volt valami Galaxis örzői és X-men utóérzésem, de nem sárcok, ezt nagyon nem sikerült kopizni. ÉS nem is értem minek kellett ez. A MIB-nek mindig is volt egy olyan MIB-es hangulata. Számomra. Abszolút nem áll össze az egész, gyenge történet, gyenge karakterek, gyenge minden benne. A gyalog figura vagy mi meg értem, hogy a cukiságifaktorra megyünk, de nagyon gáz....Groot utánérzés, ami szintén nem sikerült. :(
A két energialény, a dyda - vagy mik - erősek lettek volna, meg nagyon kozmikus hatásuk volt, de eléggé eltolták őket. Lényegében nem tudtunk meg semmit sem róluk. Meg úgy semmiről sem. Volt egy csomó földönkívüli, szinte maszkabál és kész, osszuk be.
Az international vonal pedig egyált
Összességébe véve béna volt és ez szerintem Willinek áll jól igazából csak, mert amúgy is olyan hüle feje van :D.

2019-08-02 10:12:41 [Általános fórum] terika #7960

Érdeklődnék, hogy az aktuális színházban adott előadásokról, hogyan, minként adnak ki esetleg DVD-t? Egyáltalán szoktak-e? Voltak eladóasáok, amire szerettem volna elmenni, de sehogysem jött össze, viszont megnézném őket akkor felvételről. Lehetséges ilyen? Úgy általánosan kérdezem, hogy van-e ilyen.

2019-05-20 23:50:51 [Tévésorozatok] terika #3602

Ilyen érzéseim voltak nekem is. Megölték vagy elfelejtették (mindegy is) az összes misztikumot a sorozatból. Szerintem ez nagy hiba volt, előre megfontolt szándékbol, aljasul elkövetett bűncselekmény.
A hataskeltes és zene téren odatettek magukat és van jó néhány kép, kompozíció, beállítás, ami nagyon tetszett, de történetileg tekintve gyakorlatilag a nesze semmi fogd meg jól kategória.

2019-05-19 16:30:54 Rossz versek (2018) / Bad Poems terika (?) #36

Esetleg lehet tudni DVD megjelenésről valamikor mostanában?

2019-05-13 22:36:02 [Tévésorozatok] terika #3567

Ezzel össze is foglaltad a részt. :D végső soron, így a vége előtt 2 résszel ideje volt upgradelni a sárkányt is. XD
A 6. részben sztem bármi megtortenhet még, ennyi halál es veszteség után már a nézőnek is mindegy...

előzmény: Ragemarci (#3539)

2019-05-08 11:55:25 [Tévésorozatok] terika #3538

Úgy éreztem, hogy nem a trónok, hanem az arcok harcát néztem.
Nem is tudok mit mondani, csak pislogtam és pislogtam miközben néztem és el voltam képedve, hogy ez lehetséges, megtörtént.
Nagyon türelmetlen vagyok a magam részéről a sorozatot illetően, mivel az csigalassúsággal halad és a lényeges részekhez érve még jobban lelassítja a cselekményt (a csiga nyer mindig).
Őszinte kíváncsisággal várom a további kettő darab epizódot. Mi jöhet még?