dhfear

nem tudtam eldönteni h "soft porn"-t nézek vagy filmet...

2012-01-02 14:27:33 The Children (2008) / Véres karácsony dhfear (1) #8

hát igen.Casey megjelenése mindenképpen pozitívum a filmben...ellenben semmi más =D

annyiból jó, hogy nem Robert Englund nevét járatták le a filmmel

azért komoly jelenet, hogy a csajszi feleségül megy a vámpírhoz, de azért mondja a farkasnak, hogy csókolja meg.
remek példát mutat a tiniknek, akik el is hiszik ezt a sok maszlagot.nem is tudom miért szenvedem végig egyáltalán ezeket a filmeket.legalább nyugodt szívvel nyomhatom rá az 1-est =D

2010-08-28 20:38:41 Day of the Dead (2008) / Holtak napja dhfear (2) #13

mintha a 'Történet' nem teljesen fedné a valóságot.hirtelen azt hittem én egy másik filmet láttam

2009-09-11 00:49:27 Postal (2007) dhfear (1) #18

muszály volt 2 részletben megnéznem,mert nem bírtam egybe.nem lenne olyan rossz,de mégis 1est adok rá.

köszi hogy feltettétek.nem egy Halálos Iram,de egyszer nézhető

hali
ezt feltennétek ha szépen nézek?:D

2009-07-14 02:14:05 The Dark Knight (2008) / A sötét lovag dhfear (5) #1115

nekem az volt nagyon feltűnő h Bale be volt rekedve, vagy valami baromira izgathatta a torkát, mert úgy hörgött, mintha death metal énekes lenne.nem emléxem h a többiben így elváltoztatta volna a hangját.viszont Joker karaktere nagyon bejött

nem is lett annyira Boll-os mint a többi.még van mit fejlődni, de ez már egész tűrhető.azért Stathamben még bennmaradtak a Szállítós bunyó koreográfiák:balta arccal telitallpal letapossa az ellenfeleit XD.

2009-04-26 12:13:24 Fast & Furious (2009) / Halálos iram dhfear (4) #27

ennyire szereted a szart?

előzmény: kezdetektől (#25)

2009-04-03 15:00:48 BloodRayne II: Deliverance (2007) dhfear (1) #5

asszem elsírom magam...XD

2009-03-28 00:25:38 Armageddon (1998) dhfear (3) #63

nana azér a gépet az orosz csákó szerelte meg =)

előzmény: kulcsar03 (#60)

én ilyenekre nem is emléxem...XD...ez tényleg benne volt a filmben?=)

előzmény: Karin (#22)

2009-03-28 00:11:00 Twilight (2008) / Alkonyat dhfear (1) #28

nekem nagyon nem tetszett hogy ennyire másnak mutatták be a vámpírokat...maradok a klasszikus vámpíroknál

2009-03-03 14:48:58 Transporter 3 (2008) / A szállító 3. dhfear (2) #10

hát ez a szerelmi szál minek kellett bele???:S
De azért röhögtem egy jót amikor Statham kivette a csomagtartóból a Szaknévsort.XD Budapest meg nagyon csodásan néz ki de szerintem megint összekeverték Bukaresttel =)

Resident Evil.Kérek mééééég =)

egyedül a pingvinek hozzák a formájukat és teszik valamennyire élvezhetővé a filmet...bár ők is lejjebb adtak a színvonalból

Feltennétek:
köszi

2008-12-09 14:01:42 Mad Max (1979) dhfear (4) #4

nekem nagyon bejön mind a 3...csak az a fránya Interceptor hiányzik a Thunderdome-ból XD.Számomra hatalmas feelingje van a filmnek.

2008-12-06 17:33:52 The Invisible (2007) / Láthatatlan dhfear (4) #12

na az első film amiből kivételesen hiányoltam a happy end-et...meg ne kérdezd miért

Azt nem értem hogy a jó rendezőknek miért nem jut eszükbe játékadaptációt csinálni????Ehelyett olyan emberek csinálnak belőle filmet akik sztem még a borítóját se nézték meg nemhogy játszottak volna vele.Akin nagyon ki tudok akadni az Uwe Boll.Az összes jó játékból szar filmet csinál...mér nem lett inkább kőműves?

Az Androméda törzs-ből csak a régit találtam fent az új 2 részest nem

Sokkal élvezetesebb a könyv, főleg ha előbb olvasod el mint hogy megnéznéd a filmet.Eddig az összes jó volt amit olvastam sőt, sokkal jobb mint a film.

2008-10-26 13:52:19 The Onion Movie (2008) / Hantahíradó dhfear (5) #1

nagyon beteg XD

2008-10-23 21:45:18 Doomsday (2008) / Végítélet dhfear (4) #11

Rhona Mitra...na ja...csak az volt kicsit kiábrándító mikor visszarakta a szemét a helyére.Erre mondják azt hogy:"egyik szeme sír a másik meg üveg" XD

2008-10-15 20:12:11 Armageddon (1998) dhfear (3) #20

és a katasztrófával mi van?az maga a film? XD

"keleti harcművészetekben jártas, bosszúvágytól fűtött profi bűnöző" LOL XD
na azér ezt ne!
honnan szedtétek az infót?

Tele van PK-s mozdulatokkal és David Belle szerepel benne..nekem ennél több nem is kell...nem a sztori miatt csinálták.

2008-10-12 23:08:24 Armageddon (1998) dhfear (3) #18

vagy Vin Diesel

2008-10-12 22:57:51 Bakkermann (Pékember) (2008) dhfear (1) #6

Hát...nekem nem nagyon esett le miről van szó vagy hogy mit akar egyáltalán mondani (már ha akar valamit).Különösebben nagy sztorit nem fedeztem fel benne.Amúgy Szőke még tud most is vicces lenni (elég megnézni a Szőke Dunát) de ez a film olyan mintha gondolt volna egyet hogy ő most filmet készít.Csak úgy spontán ami jön.Nem tudom mennyire szól arról hogy milyen a magyar vidék de ha:1.aki nem vidéki és nem esik le neki minek nézze meg, 2.a vidékiek meg úgyis tudják hogy megy ez

nem találtam a Chaos Theory-t

hmm...erre nem is gondoltam XD

2008-09-29 19:36:26 Tropic Thunder (2008) / Trópusi vihar dhfear (4) #31

valaki tud segíteni melyik film volt az amiből a fogyatékos srácot (Stupid Jack) vették?...mert régen láttam csak nem emléxem a címére

megnyugodtam ti sem láttatok belőle semmit.akkor nem a képminőséggel volt a baj XD.hát ötletnek nem rossz egybevenni a kettőt...elvégre erről szól az AVP játék is.nagyon nem jött ez össze.egyszer csak sikerül valami jót is kihozni...csak nehogy az legyen a következő hogy predalienember mer akkor hülyét kapok...

ennek amúgy nem túl sok köze van az előzőhöz.össze se lehet hasonlítani őket.tipikusan középszerű amerikai akciófilm.semmi extra.azért az 1 sokkal jobb volt...főleg 'The Rock'-al =)

nem találtam a The Promotion-t [link]

meg akkor a Facing The Giants-hez is oda lehetne biggyeszteni:
Végtelen hit
(Facing the Giants, 2006)

A főszereplő egy középiskola edzője, akinek valahogy mindig épphogy nem sikerül továbbjuttatnia a csapatát. A szülők érthető módon kezdenek türelmetlenek lenni, a gyerekek pedig lassan elvesztik minden motivációjukat. Ráadásképp a legjobb játékosok végzős korukban - tekintve hogy utolsó lehetőségük a negyedik évben valamit felmutatni - rendre elhagyják a csapatot valamelyik rivális iskoláért. Edző bá magánélete sincs éppen rendben. A ház épphogy nem dől a fejére, a családi autó változatos időpontokban - de mindig a legrosszabbkor - hagyja cserben. Az utolsó csepp a pohárban a diagnózis, mely szerint fiatal feleségével nem lehet gyerekük, mégpedig éppen őmiatta...

hát megpróbálkozhatsz de szerintem nem sok értelmet és rejtett gondolatot találsz benne XD

2008-09-25 00:42:24 Transformers (2007) dhfear (5) #89

nekem nem azzal van a bajom hogy lehúztok egy filmet...oké rossz ez van de lehet róla normálisan kritikát írni nem csak ennyit benyögni hogy:"ez minősíthetetlen szar"...pláne egy ekkora volumenű filmre...na mind1 inkább hagyjuk a picsába az egészet...aggyáteátfaszkivan

most ez komoly?ennyi erőből a Narancs tetves vagy a Metál az ész is fent lehetne XD

2008-09-23 23:53:39 Transformers (2007) dhfear (5) #87

nem direkt provokálni akarom az embereket csak már kicsit elegem van abból hogy bármelyik film véleményét megnézem azt látom hogy ez szar az szar, ez olyan fos az olyan hányadék...és már elegem van belőle..ha ennyire tetszik a szó akkor nézzetek inkább SP-t abba elmondják 162x is.leszarozzátok a filmet aztán még én vagyok óvodás...azér nem ártana gondolkodni már egy kicsit mert nekem meg EZ kezd fárasztó lenni:szar

2008-09-23 22:00:31 Transformers (2007) dhfear (5) #84

attól függetlenül igaz:"csinálj jobbat"
a töltött káposztáról meg annyit hogy kinek a szája-íze

na hát ez se különb mint az előző kettő.az egyetlen értékelhető "poén" számomra amikor a Jeti seggbe rúgja a katonát és átrepül a valami kapu felett...field goal attempt is good (ahogy a Madden-be mondanák) Jetik - Kínaiak 3-0.szánalmas

2008-09-22 16:31:27 Transformers (2007) dhfear (5) #81

ha ennyi okos ember van itt akkor mér nem csinálnak ők filmeket.lehet próbálkozni aztán majd meglátjuk melyik hányast érdemel.

Hát ez katasztrofális.Sík egyszerű történetek, kevés és gagyi akciójelenetek (már ha lehet annak hívni őket).Szerintem pazarlás volt ez a film.Egy-két helyen benyomtak 3D-s grafikát (golf közben) ami elég zavaró egy hagyományos rajzfilm közepén.Egy 4 éves gyereknek élénkebb a fantáziája mint ez.Az egyetlen pozitívum hogy rövid volt, ezért ha különszednénk a történeteket egy vasárnap reggeli Kölyök Klubba simán beleférne.

hát akkor én is kérném:
Rabiga előtt (lepattanó) [link]

erről a filmről miért nincs semmi leírás?...pedig jó..csak sok benne a "Jézusos cucc"

2008-06-30 15:22:14 8 Mile (2002) / 8 mérföld dhfear (5) #7

jó film csak original nyelven kell megnézni